320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Mis asi on teised kulud? Eetriaeg ju sama, vahet pole, kas jookseb teleturg või olimp; ja kommentaatori hüvitis on meie maal vist üsna tühine.
    Ole nüüd. Ma söön ainult musta kalamarja.

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust
      1) Kas Viasat saadab oma kommentaatorid-operaatorid kohapeale nagu ETV? Ei.
      2) Kas on vaja osta kohti kergejõustikustaadioni, korvpallihalli ja ujula kommentaatorikabiinidesse? Vt punkti 1.
      3) Kas on vaja tellida eraldi telesignaal, et edastada oma stuudioprogrammi? Vt punkti 1.
      4) Kas on vaja maksta kommentaatorite ja operaatorite hotellikohtade, söögi ja muu olme eest? Vt punkti 1.
      5) Kas on vaja üldse teha rohkem kui suvalise Premier League'i mängu näitamise puhul? No kui on siis palun täpsusta.
      ETV on hoopis teine teema ju, tegu on riikliku kanaliga kus kasumisse jäämine või raha teenimine ei ole eesmärk vaid pigem rahva teenindamine olulise teleteenusega.
      Iga kanali edastamisega on seotud oma püsikulud, eelkõige selle kanali satile saatmisega. See on fikseeritud summa ja seotud andmemahuga, mida kvaliteetsem kanal, seda suuremad kulud ja see kulu ei ole väike. See on kusjuures nii suur, et ETV isegi saanud lubada ETV2 satile saatmist.
      Nii korruta see summa nüüd 6ga. Tõsi, lisakanalid mis ei tule kohalike kommentaaridega lähevad kahasse põhjamaadega, aga osa sellest kulust peab ikkagi siin kandma.
      Lisaks siis märksa tihedam kommentaatorite töökoormus = suuremad kulud neile. Mõnu on ainuke kes on nõus tasuta töötama, teised ikka tahavad oma naistele uued kätekotid septembris osta.
      Kolmanda põhjuse võin öelda homme.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ole nüüd. Ma söön ainult musta kalamarja.
        Tra, ja ma jõuan hädapärast ainult punast osta.

        Teemaarendus selle üle, miks spordikanal näitab sporti, on muidugi juba omaette tase.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          RIO 2016 LISAKANALID TOOVAD EESTI TELEVAATAJATENI 1000 TUNDI OLÜMPIAÜLEKANDEID

          Kommentaar


            Kuna ma olen teid kiusanud terve aasta oma teaseritega, siis nüüd saate uudise paar tundi enne pressiüritust teada.
            Siit siis väike kokkuvõte:
            Täna alustab Baltimaade suurim internetitelevisioon Viaplay, mis hakkab koondama 5000 tunni jagu filme, telesarju, spordiülekandeid ning lasteprogrammi. Uue teleteenuse toob turule Modern Times Group (MTG) koostöös Tele2-ga.
            Viaplay Baltimaade piirkonnajuhi Evaldas Tylase kinnitusel kasvab sisu maht Viaplay’s aasta lõpuks ligi 70 protsenti ning teleteenus hakkab hõlmama üle 5000 tunni eestikeelse tõlkega filme, seriaale, sporti ning lastele mõeldud sisu. “Viaplay toob Eesti inimesteni Baltimaade suurima sisuvalikuga voogedastusteenuse, viies internetitelevisiooni valdkonna uuele tasemele,” selgitas Tylas.
            “Ainsa voogedastuskeskkonnana näitame otsepildis spordikanalit Viasat Sport Baltic, kuid koos võimalusega kõige põnevamaid hetki tagasi kerida või kogu spordiülekannet uuesti vaadata,“ lubas Tylas. „Järgmisel nädalal algavaid Rio 2016 olümpiamänge saavad kõik huvilised jälgida täismahus kõikjal üle Eesti juba Viaplay vahendusel.”
            Viaplay valikus on kaks erinevat teenuspaketti. Viaplay põhipakett sisaldab rahvusvahelist filmide paremikku, telesarju ning lastele suunatud sisu. Viaplay spordipakett aga hõlmab lisaks ka reaalajas spordikanalit Viasat Sport Baltic, samuti jalgpalli UEFA Meistrite Liiga, Inglise Premier League’i, F1, korvpalli Turkish Airlines Euroliiga, jäähokiliiga KHL ning paljude teiste spordisarjade otseülekandeid ja salvestusi. Teenust saab kasutada veebilehe www.viaplay.ee kaudu või nutiseadmetele loodud äpiga (iOS, Android).
            Viaplay sisu saab vaadata eestikeelse heli või subtiitritega, enamikke spordiülekandeid kommenteerivad Eesti spordieksperdid eesotsas Kalev Kruusiga. Kodumaist teletoodangut hakkab Viaplay pakkuma ligikaudu 1500 tundi ehk rohkem kui kahe kuu mahus, sealhulgas hittsarjade nagu „Padjaklubi“ ja „Kättemaksukontori“ terveid hooaegu.

            Viaplay põhipakett maksab 6,99 eurot kuus, esimene proovikuu on uue liituja jaoks tasuta. Liitudes Tele2 iseteeninduses, kõnekeskuses või esinduses kehtib kahekuuline tasuta prooviperiood. Spordipaketi kuutasu on 9,99 eurot. Spordipaketile tasuta prooviperioodi ei rakendu.
            Kui on küsimusi, laske tulla

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              Kuna ma olen teid kiusanud terve aasta oma teaseritega, siis nüüd saate uudise paar tundi enne pressiüritust teada.

              Kui on küsimusi, laske tulla
              Ühesõnaga HD'd ei tule?
              Pehmelt öeldes mage.

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Kui on küsimusi, laske tulla
                Kas Premier League'i mängude puhul tähendab see, et laupäeval kell 17:00 algavatest mängudest võin vaadata ükskõik millist Viaplay vahendusel, mitte ei pea leppima VSB-s näidatava (kui üldse näidatakse) mänguga?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                  Ühesõnaga HD'd ei tule?
                  Pehmelt öeldes mage.
                  Kas ma olen seda öelnud või :P Iga asja jaoks oma aeg, aga tänase seisuga seda välja kuulutada ei saa, samas minu arvates keerati seoses viaplay tulekuga nati unffi juurde ja vsb pilt peaks parem olema nati.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lenc Vaata postitust
                    Kas Premier League'i mängude puhul tähendab see, et laupäeval kell 17:00 algavatest mängudest võin vaadata ükskõik millist Viaplay vahendusel, mitte ei pea leppima VSB-s näidatava (kui üldse näidatakse) mänguga?
                    Minu funktsionaalne lugemisoskus viitab sellele, et pead ikka leppima. Noh, et näidatakse siiski VSB-d, mitte lihtsalt mängufeedi. Vist. Neid pressiteateid võiks ikka mõni reaalselt kirjutada oskav inimene kirjutada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lenc Vaata postitust
                      Kas Premier League'i mängude puhul tähendab see, et laupäeval kell 17:00 algavatest mängudest võin vaadata ükskõik millist Viaplay vahendusel, mitte ei pea leppima VSB-s näidatava (kui üldse näidatakse) mänguga?
                      Jah, sama kehtib siis ka juhul kui VSB näitab midagi muud. Kokku on võimekus samaaegselt 8t pilti näidata, niiet teoreetiliselt (näiteks olümpia aeg) on siiski võimalus, et mingi mäng otse ei tule, aga neid juhtumeid on minimaalselt. Ja sama kehtib ka siis CLi mängude puhul.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Minu funktsionaalne lugemisoskus viitab sellele, et pead ikka leppima. Noh, et näidatakse siiski VSB-d, mitte lihtsalt mängufeedi. Vist. Neid pressiteateid võiks ikka mõni reaalselt kirjutada oskav inimene kirjutada.
                        Damn, nonäed, saingi vist valesti aru.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          Jah, sama kehtib siis ka juhul kui VSB näitab midagi muud. Kokku on võimekus samaaegselt 8t pilti näidata, niiet teoreetiliselt (näiteks olümpia aeg) on siiski võimalus, et mingi mäng otse ei tule, aga neid juhtumeid on minimaalselt. Ja sama kehtib ka siis CLi mängude puhul.
                          Sellest tuleb kohe järgmine küsimus, et kas ja millised kommentaarid nendel striimidel on?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Minu funktsionaalne lugemisoskus viitab sellele, et pead ikka leppima. Noh, et näidatakse siiski VSB-d, mitte lihtsalt mängufeedi. Vist. Neid pressiteateid võiks ikka mõni reaalselt kirjutada oskav inimene kirjutada.
                            eip, mängude ajaks ilmuvad lisakanalid nagu näiteks nüüd olümpia puhul on tulemas, kokku 3 mängu saab samaaegselt ka kommenteerida, kas kõigile kommentaatorid tulevad on muidugi Kruusi teha, muidu peaks inglise keelne feed tulema.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lenc Vaata postitust
                              Sellest tuleb kohe järgmine küsimus, et kas ja millised kommentaarid nendel striimidel on?
                              Nagu mainitud, kokku on võimekus teha kohalike kommentaaridega 3 feedi, kas need ka tulevad ei tea, muidu inglise.

                              Kommentaar


                                Päris vinge värk. Selle viaplay pildi saab siis ka targemasse telekasse suunata, jah?
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X