320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    PS3/4 peal on saadaval Viaplay app. Huvitav kas töötab sealtkaudu?
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Kui ma nüüd selle teenuse pärast oma VSB liitumise ära lõpetan, kas siis jäävad Vintsud ja Mõnud palgarahast ilma ja LeeRomeno saab boonust?
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        PS3/4 peal on saadaval Viaplay app. Huvitav kas töötab sealtkaudu?
        Ei, see on põhjamaade äpp ja kahjuks see Eestis ei toimi, PS3/4 peale on ka arendus tulekul muidu üks hetk.

        Kommentaar


          Algselt postitas zaz Vaata postitust
          Kui ma nüüd selle teenuse pärast oma VSB liitumise ära lõpetan, kas siis jäävad Vintsud ja Mõnud palgarahast ilma ja LeeRomeno saab boonust?
          Ei, kommentaatorite palka see ei mõjuta, mina ka boonust ei saa (esimene aasta saan boonust juba üleüldse selle eest et launch toimus ) aga meil on üks siis operaatoritega suhtlev vend kes terve hommik vingunud

          Kommentaar


            Hetkel küll sealt midagi ei näe



            Isegi Padjaklubi ei näe...sama asi ees..

            E: Tegelt telefoniga isegi näeb ja kõik tip-top. Peab uurima siis miks arvutiga ei lähe, viimane chrome versioon ka peal ja ip ka eestis..
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              Ei, see on põhjamaade äpp ja kahjuks see Eestis ei toimi, PS3/4 peale on ka arendus tulekul muidu üks hetk.
              Kahju. Aga loodame parimat siis, et arendus ruttu läheks.

              Kui veel HD ka saaks siis oleks tänapäev käes ka meil ja kliendina oleks lausa hea meel sajaseid luhvtitada teenuse eest, mis seda väärt
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Ei, see on põhjamaade äpp ja kahjuks see Eestis ei toimi, PS3/4 peale on ka arendus tulekul muidu üks hetk.
                Pole küll neid asju väga kasutanud enda Xboxi peal, aga teoorias oleks läbi Xboxi ka võimalik (kui arendused värgid järgi jõuaksid). Ilmselt teil Xboxi peale suurt huvi seda teha pole.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Hetkel küll sealt midagi ei näe



                  Isegi Padjaklubi ei näe...sama asi ees..

                  E: Tegelt telefoniga isegi näeb ja kõik tip-top. Peab uurima siis miks arvutiga ei lähe, viimane chrome versioon ka peal ja ip ka eestis..
                  See on tõesti kahtlane, nii ei tohiks olla.
                  Kui ma videot vaadata proovin, saan teate, et ma ei asu Eestis, kuigi tegelikult asun küll. Mida peaksin sellisel juhul tegema?
                  Sellisel juhul on interneti teenusepakkuja andnud teile IP aadressi mis ei ole Eesti IP aadress. Võtke ühendust oma interneti teenusepakkujaga.
                  Me rääkisime kõikide suuremate moblaoperaatoritega (nad kusjuures annavad IPsid mis ei ole Eesti päritolu) läbi ja lisasime need erandina ka sinna geoblokingusse, kõige parem lahendus oleks see kui sa saadaks selle mure enda netipakkuja juurde ja vaata mida nad välja pakuvad, üldjoontes saab IPdele alati erandeid teha.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Pole küll neid asju väga kasutanud enda Xboxi peal, aga teoorias oleks läbi Xboxi ka võimalik (kui arendused värgid järgi jõuaksid). Ilmselt teil Xboxi peale suurt huvi seda teha pole.
                    Seda vaadatakse kasutajate järgi, ma ei ole kursis kas me XBoxi numbreid oleme uurinud, aga näiteks smart tv/ps3 ja 4 ning windows phone'id jäid esimesest plaanist just seetõttu välja, et nende kasutajate hulk ei ületanud teatud kriitilist piiri.
                    Aga see ei tähenda, et neid järgemööda ette ei võeta. Lõppeesmärk on ikkagi sama mis Põhjamaades, pakkuda parimat võimalikku sellist teenust ja konkurentsi Netflixile + lisandväärtus spordisõpradele.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Seda vaadatakse kasutajate järgi, ma ei ole kursis kas me XBoxi numbreid oleme uurinud, aga näiteks smart tv/ps3 ja 4 ning windows phone'id jäid esimesest plaanist just seetõttu välja, et nende kasutajate hulk ei ületanud teatud kriitilist piiri.
                      Aga see ei tähenda, et neid järgemööda ette ei võeta. Lõppeesmärk on ikkagi sama mis Põhjamaades, pakkuda parimat võimalikku sellist teenust ja konkurentsi Netflixile + lisandväärtus spordisõpradele.
                      Kuidas te üldse vaadata saate sellist asja? Ma usun, et inimene kel on PS/Xbox kodus olemas teleka taga kasutaks pigem seda appi kui otse arvutist vaatamise varianti. Netflixi ma isiklikult küll kordagi arvutist ntx ei vaadanud kuna läbi äppi ikka tunduvalt mugavam.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Kuidas te üldse vaadata saate sellist asja? Ma usun, et inimene kel on PS/Xbox kodus olemas teleka taga kasutaks pigem seda appi kui otse arvutist vaatamise varianti. Netflixi ma isiklikult küll kordagi arvutist ntx ei vaadanud kuna läbi äppi ikka tunduvalt mugavam.
                        Selle jaoks kasutati kasutusuuringuid, mis jäi minu teemast väga eemale, niiet ma ei oska rohkem kommenteerida.

                        Kommentaar


                          Vormel tuleb balticust otse aga Viaplayst saan premmi ikka vaadata kui kokku jooksevad ajaliselt?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                            Vormel tuleb balticust otse aga Viaplayst saan premmi ikka vaadata kui kokku jooksevad ajaliselt?
                            Peaks olema küll nii jah. Vormeli puhul on see keiss, et tegelikult tuleb vormeli pilti päris palju meile sisse, ehk siis 6lt kanalilt peaks saama näha erinevaid vaateid (ala boksitee, kellegi peakaamera jne). Ma pole 100% kindel kuidas sellel ajal teiste spordivõistlustega on, aga ma usun, et olulised mängud peaks küll olemas olema.

                            Kommentaar


                              mul on Samsung Smart TV ühendatud läbi HDMI arvutiga (Win 10), aga kuvariks ei taha lisada (üle kahe korraga ei saa). on nii võimalik Viaplay pilti-heli otse telekasse suunata? see seadmete registreerimine tundub olevat üsna jaburalt lahendatud: iga brauseri jaoks tuleb lisada eraldi seade, küpsiste kustutamisega kaob ühendus ning tuleb jälle uus seade lisada. läbi Edge'i saan korraks isegi pildi telekasse, aga seadme registreerimisega ühendus kaob. chromecasti jubinat pole soetanud ja ega väga ei viitsiks ka ühe teenuse pärast (pealegi see üle wifi)... Youtube'i, Delfi TV ja muu säärase saab kenasti otse telekasse lasta ka praegu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas El President Vaata postitust
                                mul on Samsung Smart TV ühendatud läbi HDMI arvutiga (Win 10), aga kuvariks ei taha lisada (üle kahe korraga ei saa). on nii võimalik Viaplay pilti-heli otse telekasse suunata? see seadmete registreerimine tundub olevat üsna jaburalt lahendatud: iga brauseri jaoks tuleb lisada eraldi seade, küpsiste kustutamisega kaob ühendus ning tuleb jälle uus seade lisada. läbi Echo saan korraks isegi pildi telekasse, aga seadme registreerimisega ühendus kaob. chromecasti jubinat pole soetanud ja ega väga ei viitsiks ka ühe teenuse pärast (pealegi see üle wifi)... Youtube'i, Delfi TV ja muu säärase saab kenasti otse telekasse lasta ka praegu.
                                Ausalt ei tea

                                Kommentaar

                                Working...
                                X