320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Mis pakketide/asjadega seda kanalit üldse näeb?
    a la digitv'ga ilmselt mitte, kuid millega?

    Kommentaar


      #47
      viasatiga näeb. arvatavasti elioni ja zuumi ei tule

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas insein-o Vaata postitust
        Mis pakketide/asjadega seda kanalit üldse näeb?
        a la digitv'ga ilmselt mitte, kuid millega?
        Viasati digi-tv näitab küll. Aga kaabel-tv's näiteks Starman, ilmselt paljud veel.

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas lenc Vaata postitust
          Viasati digi-tv näitab küll. Aga kaabel-tv's näiteks Starman, ilmselt paljud veel.
          Eks näitavad need, kes senimaani Sport 2 ja 3 näitasid. Paljureklaamitud Zuum ja Elion digiTV neid ju senimaani näidanud pole, mistõttu kahtlus, et nad nüüd äkki seda tegema hakkavad.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
            Eks näitavad need, kes senimaani Sport 2 ja 3 näitasid. Paljureklaamitud Zuum ja Elion digiTV neid ju senimaani näidanud pole, mistõttu kahtlus, et nad nüüd äkki seda tegema hakkavad.
            Elion näitas ju küll Viasati kanaleid. Kuni eelmise aasta juunikuuni, mil Viasat alt ära hüppas.

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
              Eks näitavad need, kes senimaani Sport 2 ja 3 näitasid. Paljureklaamitud Zuum ja Elion digiTV neid ju senimaani näidanud pole, mistõttu kahtlus, et nad nüüd äkki seda tegema hakkavad.
              Elion kindlasti mitte. Elion näitab vaid ühte Viasati kanalit - TV3-e. Sedagi vist vanast mälestusest kui Eestis vaid kolm kanalit oli.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #52
                no vähemalt paar esimest nädalat on võimalik uuelt kanalilt vaadata eurokossu oksendamiseni...sinna sekka ka törts kelgutamist

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas dreyd Vaata postitust
                  no vähemalt paar esimest nädalat on võimalik uuelt kanalilt vaadata eurokossu oksendamiseni...sinna sekka ka törts kelgutamist
                  Eurokossu tulebki oksendamiseni, kuna leedukad on programmi kraanide juures.

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas dreyd Vaata postitust
                    no vähemalt paar esimest nädalat on võimalik uuelt kanalilt vaadata eurokossu oksendamiseni...sinna sekka ka törts kelgutamist
                    See on hea...see on hea....kelgutamine muidugi. Elagu leedukad!
                    Nõmme Uskumatud!!!

                    Kommentaar


                      #55
                      kui kelkamisest rääkida, siis pigem ikka lätakad? Või olen ma midagi maha maganud?

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas dreyd Vaata postitust
                        kui kelkamisest rääkida, siis pigem ikka lätakad? Või olen ma midagi maha maganud?
                        Kelgutamine oli lisatud irooniaga...leedukate tänamine käis eurokossu kohta

                        Aga miskipärast mul võeti Starmanis Viasat SPort 2 ja 3 ära, aga asemele midagi ei pandud....ma veel paanitsema ei hakka, aga mõne tunni pärast kui asi pole muutund, siis läheb jamaks :S
                        Nõmme Uskumatud!!!

                        Kommentaar


                          #57
                          Mul laiutavad Yle tv 1&2 Starmanis Viasatide asemel. Mis värk on? Tuhlasin kõik kanalid läbi - vaikus. Kalev Sport oli ka miskipärast ümber tõstetud.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Elion kindlasti mitte. Elion näitab vaid ühte Viasati kanalit - TV3-e. Sedagi vist vanast mälestusest kui Eestis vaid kolm kanalit oli.
                            Elion teist Viasati uhkust, TV6't ei näitagi?

                            Ise olen Viasati klient ja loodan, et alates tänasest ei pea loodetavasti enam väga palju kiruma seda, et need raiped mingilgi määral kohalikku sporti näitavat Kalev Sporti üle ei kanna.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              #59
                              Persevestid Starmanist ja Viasatist pole vist hinnas kokkuleppinud, et lubatud Viasatsportbalticu asemel jäime ilma ka Viasatsport2-st ja ka 3-st.

                              Kommentaar


                                #60
                                Dannar, kuidas sa teadsid et vanadele mängudele eesti keelne kommenteerimine tuleb?
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X