320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas El President Vaata postitust
    mul on Samsung Smart TV ühendatud läbi HDMI arvutiga (Win 10), aga kuvariks ei taha lisada (üle kahe korraga ei saa). on nii võimalik Viaplay pilti-heli otse telekasse suunata? see seadmete registreerimine tundub olevat üsna jaburalt lahendatud: iga brauseri jaoks tuleb lisada eraldi seade, küpsiste kustutamisega kaob ühendus ning tuleb jälle uus seade lisada. läbi Echo saan korraks isegi pildi telekasse, aga seadme registreerimisega ühendus kaob. chromecasti jubinat pole soetanud ja ega väga ei viitsiks ka ühe teenuse pärast (pealegi see üle wifi)... Youtube'i, Delfi TV ja muu säärase saab kenasti otse telekasse lasta ka praegu.
    Nii, rääkisin targematega, põhimõtteliselt sellist omapäi lahendust jah ei hakka see kunagi toetama ja põhjus mis küpsistega jama tekib on seotud live spordiga, ilma selleta ei suudaks kontrollida mitu erinevat seadet sama konto alt samal ajal kasutusel on. Niiet soovitus on osta chromecast ja asi lihtsam või oodata natuke kuni Samsungi Smart TVle ka äpp tuleb.

    Kommentaar


      Telekas on ühenduses arvutiga, kuid kuvarina ei taha kasutada? Mis mõte neid kahte siis ühendada?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Naljakal kombel ei ole mul töö- ega koduarvutil Firefoxiga asi tööle läinud. Ohwell.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Naljakal kombel ei ole mul töö- ega koduarvutil Firefoxiga asi tööle läinud. Ohwell.
          Mis ta ütleb? Või lihtsalt ei avane?

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            Mis ta ütleb? Või lihtsalt ei avane?
            Lihtsalt ei tule pilti ette. Avan filmi ja siis jääb pilt mustaks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Lihtsalt ei tule pilti ette. Avan filmi ja siis jääb pilt mustaks.
              olgu, oskad öelda mis brauseri versioon sul ka on?

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                olgu, oskad öelda mis brauseri versioon sul ka on?
                47.0.1.

                Kommentaar


                  Minu jaoks jäi segaseks... kui mul on tellitud Viasat Spordi pakett telekasse, kas see on siis ühildatav Viaplay'ga? Või selleks, et VSB-d telekast edasi näha, aga samas ka Viaplay kasutajaks saada, pean maksma nii Viaplay kui Viasat Spordi paketi eest eraldi?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas chimaira Vaata postitust
                    Minu jaoks jäi segaseks... kui mul on tellitud Viasat Spordi pakett telekasse, kas see on siis ühildatav Viaplay'ga? Või selleks, et VSB-d telekast edasi näha, aga samas ka Viaplay kasutajaks saada, pean maksma nii Viaplay kui Viasat Spordi paketi eest eraldi?
                    Kui sa oled Viasati klient (sat-tv oma), siis saad soodukaga, kui oled mõne operaatori kaudu liitunud, siis ei pead eraldi liituma, kuna operaatorid ei avalda meile oma kliendiandmeid ja me ei saa kuidagi soodukat pakkuda

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      47.0.1.
                      ok selgub, et firefox polegi ametlikult toetatud, niiet proovi mingit muud brauserit (jah tean, väga nõme)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        ok selgub, et firefox polegi ametlikult toetatud, niiet proovi mingit muud brauserit (jah tean, väga nõme)
                        Einoteretali. MA NÕUAN RAHA TAGASI!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Einoteretali. MA NÕUAN RAHA TAGASI!!!
                          tee seda :P

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            ok selgub, et firefox polegi ametlikult toetatud, niiet proovi mingit muud brauserit (jah tean, väga nõme)
                            Iceman soovitab sellistel juhtudel osta uue arvuti

                            Kommentaar


                              cannu ei valeta, uus arvuti lahendab kõik probleemid.
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Telekas on ühenduses arvutiga, kuid kuvarina ei taha kasutada? Mis mõte neid kahte siis ühendada?
                                mul on kaks kuvarit + teler ühendatud, aga Windowsi sunnik laseb ainult kahte korraga aktiivsena töös hoida (videokaardi ametliku draiveri pask, Linuxis saan kõiki kolme korraga kasutada, aga seal muud hädad). seetõttu ongi teler ainult vaikimisi taga, ega seda desktopina vaja polegi. kas mingi traadiga chromecasti lahendus ka on? lauaarvutiga on wireless pointless.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X