320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Firefoxiga ei hakka kunagi tööle, või tulevikuks on lootust?

    Kommentaar


      Algselt postitas qrat Vaata postitust
      Kas Firefoxiga ei hakka kunagi tööle, või tulevikuks on lootust?
      peaks olema faas 2, ehk siis arenduses on ta küll, aga praegu mingeid kuupäevi ei oska lubada, hetkel on suuremate bugide elimineerimine prioriteet nr 1 ja siis vaadatakse edasi arenduse poole.

      Kommentaar


        Arendus võiks tekitada (filmi,sarja)sisu infosse lingi imdb'sse. Teeks teatud asjade valimise veidi lihtsamaks.

        Kommentaar


          Algselt postitas risto Vaata postitust
          Arendus võiks tekitada (filmi,sarja)sisu infosse lingi imdb'sse. Teeks teatud asjade valimise veidi lihtsamaks.
          yup, see ka kirjas

          Kommentaar


            Kroomiga töötab, filmivalik sisaldab Aliensi. Väga broo. Sporti ma ei telli.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kroomiga töötab, filmivalik sisaldab Aliensi. Väga broo. Sporti ma ei telli.
              Filmid ja seriaalid on hetkel umbes 50% peal, ehk tegelikult on kraami samapalju veel aga lihtsalt füüsiliselt ei jõutud laadida, niiet esimene aasta tiheneb valik pea et igapäevaselt. A sport on minu arust kõige lahedam, proovige näiteks F1 vaadata niiet avate striimid eraldi akendes, kui nett lubab saate 6 erinevat fiidi samaaegselt. Või jalkat kui mitu mängu samal ajal, vsb 48h tagasikerimine on ka suht unikaalne kui midagi otse ei saa näha, ning arhiiv tuleb ka peatselt.

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Filmid ja seriaalid on hetkel umbes 50% peal, ehk tegelikult on kraami samapalju veel aga lihtsalt füüsiliselt ei jõutud laadida, niiet esimene aasta tiheneb valik pea et igapäevaselt. A sport on minu arust kõige lahedam, proovige näiteks F1 vaadata niiet avate striimid eraldi akendes, kui nett lubab saate 6 erinevat fiidi samaaegselt. Või jalkat kui mitu mängu samal ajal, vsb 48h tagasikerimine on ka suht unikaalne kui midagi otse ei saa näha, ning arhiiv tuleb ka peatselt.
                Ma pole tegelikult vormelit juba mingi 15 aastat vaadanud...

                Kommentaar


                  Aa, ja laadige ruttu Terminaator üles. Ilma selleta on asi ikka poolik.

                  Kommentaar


                    Ma ütlen, kui saaks appid erinevatele platformidele ja HD ... siis oleks tulevik ka meie õuel lõpuks.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      ViaPlay näitab Skandinaavias näiteks Brasiilia liigat. Kas selline asi võib ka Eestis nähtavaks saada?
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        ViaPlay näitab Skandinaavias näiteks Brasiilia liigat. Kas selline asi võib ka Eestis nähtavaks saada?
                        Tean et tänu platvormi lanseerimisele on üle vaatamisel ka spordiõiguses mida varem polnud mõtet osta, kas Brasiilia liiga, ei tea, aga näiteks La Liga ja Serie A kohta küll on huvi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          Tean et tänu platvormi lanseerimisele on üle vaatamisel ka spordiõiguses mida varem polnud mõtet osta, kas Brasiilia liiga, ei tea, aga näiteks La Liga ja Serie A kohta küll on huvi.
                          Tehke ära negrud!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            Tean et tänu platvormi lanseerimisele on üle vaatamisel ka spordiõiguses mida varem polnud mõtet osta, kas Brasiilia liiga, ei tea, aga näiteks La Liga ja Serie A kohta küll on huvi.
                            La Liga suhtes niikaua kui laola1 näitab ei näe mõtet
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              la ligat ja serie A näeb juba praegu kenasti legaalselt arvutist ja telefonist. (setana sports)
                              nt. starmani starboxi ja zuumtv kliendile on tv everywhere täiesti tasuta! setana ka kenasti olemas.. toimib ka järelevaatamise võimalus kuni 8päeva.
                              ei tea kuidas lood telial on ainult...aga ilmselt ka olemas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Herr Vaata postitust
                                la ligat ja serie A näeb juba praegu kenasti legaalselt arvutist ja telefonist. (setana sports)
                                nt. starmani starboxi ja zuumtv kliendile on tv everywhere täiesti tasuta! setana ka kenasti olemas.. toimib ka järelevaatamise võimalus kuni 8päeva.
                                ei tea kuidas lood telial on ainult...aga ilmselt ka olemas.
                                Kõiki mänge? Ma just sain aru et Setanta keskendub ainult suurte mängudele ja Serie Ad eriti üldse ei näidata? Pigem see laola oleks sarnane lahendus. Igatahes hetkel on see niikuinii wishful thinking.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X