320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas risto Vaata postitust
    Kui kauaks sisu üles jääb? St. üleeile vaatasin üht filmi, jäi poolikuks. Eile enam seda saadaval polnud
    Vaatamise ajaloo alt ka lännu

    ahja...see riba kadumine - tihendi viga oli. vedas, ei pidanudki uut arvutit ostma
    niipalju kui ma aru olen saanud, siis kaduda võib sisu millel puuduvad igasugused vaatamised mingi hetk, aga hetkel ei tohiks küll midagi kaduma minna, kirjuta kindlasti klienditeenindusse, pigem usun et mingi bugiga tegu.

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      niipalju kui ma aru olen saanud, siis kaduda võib sisu millel puuduvad igasugused vaatamised mingi hetk, aga hetkel ei tohiks küll midagi kaduma minna, kirjuta kindlasti klienditeenindusse, pigem usun et mingi bugiga tegu.
      Hoopis nii vastati
      Igal filmil on oma kindel litsentsiperiood, mille jooksul teda näidata tohib. ... puhul kehtis litsents kuni 3. augustini 2016 ja siis tõesti kadus film Viaplayst ära.

      suht pull, et asi on ~1ndl lives olnud ja juba aeguvad litsentsid

      Kommentaar


        Kas ei oleks võimalik ainult nt sporti või jalgpalli osta? Kui ma tahan Premier League'i vaadata, miks ma pean selleks lastekanalid ostma? Pole midagi raha põletamise vastu, aga ei taha ka, et selle tõttu arvatakse, et olen huvitatud muu jama arenduse rahastamisest.
        www.playmaker.ee

        Kommentaar


          "Iraaklasi langeb päris korralikult..."

          Kommentaar


            Algselt postitas gd77 Vaata postitust
            Kas ei oleks võimalik ainult nt sporti või jalgpalli osta? Kui ma tahan Premier League'i vaadata, miks ma pean selleks lastekanalid ostma? Pole midagi raha põletamise vastu, aga ei taha ka, et selle tõttu arvatakse, et olen huvitatud muu jama arenduse rahastamisest.
            Ei tuleks kuidagi välja, spordikulu ja live streaming moodustavad lõviosa platvormi kuludest, ehk pigem toetavad basic paketi ostjad spordisõpru.

            Kommentaar


              Algselt postitas risto Vaata postitust
              Hoopis nii vastati
              Igal filmil on oma kindel litsentsiperiood, mille jooksul teda näidata tohib. ... puhul kehtis litsents kuni 3. augustini 2016 ja siis tõesti kadus film Viaplayst ära.

              suht pull, et asi on ~1ndl lives olnud ja juba aeguvad litsentsid
              See on tõesti nõme, mis seriaal oli muidu?

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                See on tõesti nõme, mis seriaal oli muidu?
                Hea et teemaks tõid seriaalid. Neid on seal suht vähe. Mis siis saab kui Californication mul läbi saab?
                St tegelikult on küsimus veits tõsisem kaa - et kas maskab üldse oodata, et seriaalivalik seal täieneb ja tuleb põnevaid asju. Või tuleb arvestada, et see on selline teenus, kus legaalselt valida ja vaadata premmimänge.
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Algselt postitas zaz Vaata postitust
                  Hea et teemaks tõid seriaalid. Neid on seal suht vähe. Mis siis saab kui Californication mul läbi saab?
                  St tegelikult on küsimus veits tõsisem kaa - et kas maskab üldse oodata, et seriaalivalik seal täieneb ja tuleb põnevaid asju. Või tuleb arvestada, et see on selline teenus, kus legaalselt valida ja vaadata premmimänge.
                  Ikka täieneb, niipalju kui kuulnud olen, isegi enda originaalseriaalid on tulemas aga selles valdkonnas on Netflixiga muidugi väga raske konkureerida.

                  Kommentaar


                    ei tea kas läbi käinud, aga palju see pilt reaalajast maas on siis?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      ei tea kas läbi käinud, aga palju see pilt reaalajast maas on siis?
                      Kuna edastus käib läbi HLS-striimi, siis selline standard 25-45 sekundit ta umbes maha jääb.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        Nii, rääkisin targematega, põhimõtteliselt sellist omapäi lahendust jah ei hakka see kunagi toetama ja põhjus mis küpsistega jama tekib on seotud live spordiga, ilma selleta ei suudaks kontrollida mitu erinevat seadet sama konto alt samal ajal kasutusel on. Niiet soovitus on osta chromecast ja asi lihtsam või oodata natuke kuni Samsungi Smart TVle ka äpp tuleb.
                        Netflix ju piirab ka korraga kasutatavate seadmete arvu, aga mingit küpsisejama ja seadmete registreerimist pole. Mis on põhimõtteline vahe Chromecasti ja MS Edge'i castimise vahel, et üht toetab ja teist mitte? Turvalisus? Kas esimene on tõesti nii levinud meil? Uutel teleritel vist sisse ehitatud? Hinnavaatluse andmetel ainult neli poodi müüvad seda pulka, pealegi päris korraliku juurdehindlusega (alates 50€ v $35).

                        Kommentaar


                          Algselt postitas El President Vaata postitust
                          Netflix ju piirab ka korraga kasutatavate seadmete arvu, aga mingit küpsisejama ja seadmete registreerimist pole. Mis on põhimõtteline vahe Chromecasti ja MS Edge'i castimise vahel, et üht toetab ja teist mitte? Turvalisus? Kas esimene on tõesti nii levinud meil? Uutel teleritel vist sisse ehitatud? Hinnavaatluse andmetel ainult neli poodi müüvad seda pulka, pealegi päris korraliku juurdehindlusega (alates 50€ v $35).
                          Netflixil pole vajadust limiteerida samal hetkel vaatamisi, meil on, just spordi pärast. Netflixil saad regada lõppkokkuvõttes vähem seadmeid, aga seal pole piirangut samal ajal kasutamises, neil pole live-evente, mis näiteks Viaplay puhul tekitaks kohe kiusatuse teha sõpruskonna peale 1 konto, mis meile tähendab 5kordset kulu (livestreami kulud on kõige suuremad) aga ainult 1 tulubaasi.
                          MIs puudutab castimisse, siis originaalis pidi ka see olema v2s, aga selgus, et kuna chromecasti on nii lihtne impelmenteerida, siis saadi see launchiks valmis. MS Edgei castimine ma usun ei ole ka kindlasti nii populaarne, niiet järgmise arendusena tulevad pigem Apple TV/Smart TV äpid ja siis vaadatakse edasi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas El President Vaata postitust
                            mul on kaks kuvarit + teler ühendatud, aga Windowsi sunnik laseb ainult kahte korraga aktiivsena töös hoida (videokaardi ametliku draiveri pask, Linuxis saan kõiki kolme korraga kasutada, aga seal muud hädad). seetõttu ongi teler ainult vaikimisi taga, ega seda desktopina vaja polegi. kas mingi traadiga chromecasti lahendus ka on? lauaarvutiga on wireless pointless.
                            osta mingi hdmi switch nt vahele (10-15 eur vast)
                            kui tahad videoväljundit nr.2 monitorilt ekraanile lükata, siis lihtsalt switchid
                            peaks olema tiba odavam kui ainult selle pärast chromecasti ostma hakata

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Netflixil pole vajadust limiteerida samal hetkel vaatamisi, meil on, just spordi pärast. Netflixil saad regada lõppkokkuvõttes vähem seadmeid, aga seal pole piirangut samal ajal kasutamises, neil pole live-evente, mis näiteks Viaplay puhul tekitaks kohe kiusatuse teha sõpruskonna peale 1 konto, mis meile tähendab 5kordset kulu (livestreami kulud on kõige suuremad) aga ainult 1 tulubaasi.
                              MIs puudutab castimisse, siis originaalis pidi ka see olema v2s, aga selgus, et kuna chromecasti on nii lihtne impelmenteerida, siis saadi see launchiks valmis. MS Edgei castimine ma usun ei ole ka kindlasti nii populaarne, niiet järgmise arendusena tulevad pigem Apple TV/Smart TV äpid ja siis vaadatakse edasi.
                              Netflixi paketid põhinevad vaatajakohtade arvul (1, 2 või 4) ja vooge piiratakse samamoodi reaalajas. korraga rohkem vaatamiskohti töötada ei saa, kui paketis kirjas. ega nemadki taha, et üks konto tervet kommuuni teenindaks. seega kõik täpselt samamoodi ju, ainult et kontrolli tehakse taustal ja kasutajal pole vaja midagi jebida (loe: seadmeid registreerida või eemaldada).

                              MS Edge on Windows 10-ga kaasas, mis tähendab, et see on järjest suuremal hulgal inimestel vaikimisi olemas. tundub väga mugav ja castimine töötab ilma lisaseadmeteta (DLNA), mitte et see korralikku telekaäppi asendaks muidugi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas El President Vaata postitust
                                Edge on Windows 10-ga kaasas, mis tähendab, et see on järjest suuremal hulgal inimestel vaikimisi olemas. tundub väga mugav.
                                02.2016 seisuga oli W10 eestis jämedalt 10% rahval. "kaasas" ta küll on, aga reaalne kasutus vist hetkel veel suht madal. Tõenäoliselt seetõttu, et id-tarkvara ei toeta..(või juba toetab?)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X