320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Ehk alustate näitamist teisest poolajast?
    Ei. 1. poolaeg, poks, 2. poolaeg.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ei. 1. poolaeg, poks, 2. poolaeg.
      Ok. Väga viis siis. Tänud!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        MotoGP-d ka, kui mälu ei peta.
        Maarja Noorak jaa, väga nauditav oli nende kolme kommenteerimist kuulda. Võiksid tagasi tulla.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Mingid need os kanalid tulevadki defaultis rootsi keelsena või midagi? Kanali seadetes inglise keel valitud, midagi ei muutu.

          Kommentaar


            Minul küll by default on vaid üks os´kus tuleb rootsi keel. Teised kõik inglise keelsetega, just vaatasin nii ära ka Vibulaskmise veerandfinaalid.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              Minul küll by default on vaid üks os´kus tuleb rootsi keel. Teised kõik inglise keelsetega, just vaatasin nii ära ka Vibulaskmise veerandfinaalid.
              Üks vb küll aga kas see üks jääbki siis rootsi keelseks?

              Kommentaar


                Audi.


                Ja no see kaitsja on ka B tähega mitte D. Eric Bailly
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                  Audi.


                  Ja no see kaitsja on ka B tähega mitte D. Eric Bailly
                  Oligi minu teada koguaeg Bailly. Audi läks muidugi puusse, pole eriline autospets

                  Kommentaar


                    Miks ma ei usu, et see poks nüüdseks 10.miniga läbi saab. :/

                    Kommentaar


                      WTF, olümpial ei olegi enam kiivreid poksis peas?

                      Kommentaar


                        Facebooki viaplay reklaam ütleb nüüd ka, et naudi kuu aega tasuta.. Filme, Seriaale ja Sporti..

                        Kommentaar


                          Nimede hääldamisega on nagu ta on niikuinii, aga Zlatani nimetamine Zlataaaniks on natuke liiast.
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Niisiis, välja tuli ViaPlay ja puhkuse lõppedes hakkan endamisi arutlema, mida ma sellega saan või mida see mulle annab?

                            Ütlen kohe, et sarjad ja filmid ei ole minu jaoks suurim prioriteet. Kõik, mis tavatelevisioonist tuleb, katab mu vajadused ära (Starmani kordusTV võimaldab seda ilusti ka kordusest vaadata). Ehk siis sealt ei tule mulle midagi. Aga ma olen spordifänn ja ootan midagi sealt. Viasatile on jäänud needsamused õigused. Vormelit ma vahtida ei viitsi, kossufänn ma liiga palju pole, pigem jälgin koondiseturniire. Jääb üle jalgpall. Jalgpallis on Viasatil õigused näiteks Inglise Premier Liigale. Pole suurim fänn, huvitavad ainult TOP-mängud. Mis on minu jaoks tõepoolest huvitav- on Meistrite Liiga (ja kas tõesti näeb mitu Euroopa Liiga mängu ka korraga)?

                            Ja nüüd kokkuvõte. Et saada laiemat valikut Eurokarikate mängude vaatamiseks (kusjuures Euroopa Liiga pole veel kindel) pean ma maksma 10 eurot kuus? Jääb kahjuks ära. Ma ei taha siinkohal Viasati kritiseerida, sest see, mis nad tegid, on hea. Kindlasti süsteem areneb ja ehk lisandub sinna veel spordialasid ja jalgpalliliigasid. Aga praegu makstes Starmani põhipaketi eest 2 eurot + 1 euro Setanta eest, näen sisuliselt kõik, mis mind huvitab välja arvatud Inglise Liiga parimad mängud.

                            Aga nagu ma olen aru saanud, siis lisades sellele kõigele ka HD-pildi saate enamiku spordiarmastajatest endale kätte. Seega ei ole mu arvamus kuigi populaarne.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Aga nagu ma olen aru saanud, siis lisades sellele kõigele ka HD-pildi saate enamiku spordiarmastajatest endale kätte. Seega ei ole mu arvamus kuigi populaarne.
                              Midagi pole teha aga pildi kvaliteet ja kasutamismugavus (app) on oluline, jah. Lihtsalt striimisteenust pakkuda SD kvaliteedis tänapäeval arvutist on tegelikult natuke naiivne sest olgugi, et piraatlus pole ilus, siis kui inimesel on valida kas võtta asi tasuta või raha eest - inimene võtab tasuta. Võtab kuna ta ei taha maksta teenuse eest mis pole kvaliteetne.

                              Hetkel mul on teenus ostetud, kuid kvaliteedile tuleb neil kõvasti rõhku panema hakata, et igakuiselt maksta tahaks.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Mind ei huvitanud Weekendi esinejad. Järelikult oli pilet liiga kallis.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X