320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Mind ei huvitanud Weekendi esinejad. Järelikult oli pilet liiga kallis.
    Ma ei viitsi üldse sporti vaadata. Seega peaks see kanal tasuta olema.

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Mind ei huvitanud Weekendi esinejad. Järelikult oli pilet liiga kallis.
      Mind huvitab kanali pakutav sisu, kuid teostus on kehva = seega toode pole oma hinda väärt. Kui sa ostad restoranis prae, siis sa ei ole ju rahul ainult sellega, et kartul oli hästi tehtud aga kastmeks oli peale visatud ketsup ja liha oli toores.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Mind huvitab kanali pakutav sisu, kuid teostus on kehva = seega toode pole oma hinda väärt. Kui sa ostad restoranis prae, siis sa ei ole ju rahul ainult sellega, et kartul oli hästi tehtud aga kastmeks oli peale visatud ketsup ja liha oli toores.
        vince ei vastanud sulle, btw.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          vince ei vastanud sulle, btw.
          Õnneks te tabasite täpselt selle poindi ära, mis ma öelda tahtsin.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Mind huvitab kanali pakutav sisu, kuid teostus on kehva = seega toode pole oma hinda väärt. Kui sa ostad restoranis prae, siis sa ei ole ju rahul ainult sellega, et kartul oli hästi tehtud aga kastmeks oli peale visatud ketsup ja liha oli toores.
            kahjuks käib enamik baltikumist lõunatamas ikka kuskil sööklas kus saab 3-4 euri eest kõhu mitte midagi ütlevat toitu täis ja kõik okey. Lihtsalt võrdluseks, siis Soomes on Viaplay täitsa olemas, ja HD ja peale Baltikumi õiguste ka veel La Liga ja La Liga ja Ligue 1 ja NHL jpm. Hinnaks siis 30 euri kuu. Usun, et kui mingi mudel oleks kasvõi kaugelt näidanud, et selline asi võiks Baltikumis kasumlik olla, siis küll oleks see ka nii siin tehtud, fakt on aga see, et hetkeseisuga ja arenguga on antud variant suht parim mida saab pakkuda ja selle pärast on 5 aastat kurja võitlust peetud, et see üldse tuleks

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Niisiis, välja tuli ViaPlay ja puhkuse lõppedes hakkan endamisi arutlema, mida ma sellega saan või mida see mulle annab?

              Ütlen kohe, et sarjad ja filmid ei ole minu jaoks suurim prioriteet. Kõik, mis tavatelevisioonist tuleb, katab mu vajadused ära (Starmani kordusTV võimaldab seda ilusti ka kordusest vaadata). Ehk siis sealt ei tule mulle midagi. Aga ma olen spordifänn ja ootan midagi sealt. Viasatile on jäänud needsamused õigused. Vormelit ma vahtida ei viitsi, kossufänn ma liiga palju pole, pigem jälgin koondiseturniire. Jääb üle jalgpall. Jalgpallis on Viasatil õigused näiteks Inglise Premier Liigale. Pole suurim fänn, huvitavad ainult TOP-mängud. Mis on minu jaoks tõepoolest huvitav- on Meistrite Liiga (ja kas tõesti näeb mitu Euroopa Liiga mängu ka korraga)?

              Ja nüüd kokkuvõte. Et saada laiemat valikut Eurokarikate mängude vaatamiseks (kusjuures Euroopa Liiga pole veel kindel) pean ma maksma 10 eurot kuus? Jääb kahjuks ära. Ma ei taha siinkohal Viasati kritiseerida, sest see, mis nad tegid, on hea. Kindlasti süsteem areneb ja ehk lisandub sinna veel spordialasid ja jalgpalliliigasid. Aga praegu makstes Starmani põhipaketi eest 2 eurot + 1 euro Setanta eest, näen sisuliselt kõik, mis mind huvitab välja arvatud Inglise Liiga parimad mängud.

              Aga nagu ma olen aru saanud, siis lisades sellele kõigele ka HD-pildi saate enamiku spordiarmastajatest endale kätte. Seega ei ole mu arvamus kuigi populaarne.
              Mõistlik jutt, hetkel on sarnaste teenuste kasujaid Baltikumis minimaalselt, eks aeg näitab kuidas asi areneb ja loodetavasti saab tulevikus ka sulle põnevamat kraami sinna.

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Hinnaks siis 30 euri kuu.
                Wat, te ei suuda üle neti HD pilti saata? See oleks küll üllatus.

                Nimeta paar-kolm põhjust, miks ma seda tellida ei saa? Nagu Netflixi SD-HD-Ultra, järjest kallinev. Või ka teised spordistreamingud (NBA-NFL GamePassid nt).

                Ma igaks juhuks täpsustan, et ma ei räägi muudest õigustest, vaid sellest, et saaks nt Inglise liiga HDs.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  kahjuks käib enamik baltikumist lõunatamas ikka kuskil sööklas kus saab 3-4 euri eest kõhu mitte midagi ütlevat toitu täis ja kõik okey. Lihtsalt võrdluseks, siis Soomes on Viaplay täitsa olemas, ja HD ja peale Baltikumi õiguste ka veel La Liga ja La Liga ja Ligue 1 ja NHL jpm. Hinnaks siis 30 euri kuu. Usun, et kui mingi mudel oleks kasvõi kaugelt näidanud, et selline asi võiks Baltikumis kasumlik olla, siis küll oleks see ka nii siin tehtud, fakt on aga see, et hetkeseisuga ja arenguga on antud variant suht parim mida saab pakkuda ja selle pärast on 5 aastat kurja võitlust peetud, et see üldse tuleks
                  On kurb. Tahad maksta aga ei saa
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Võid avalikustada, et kui palju esimese 10 vms päevaga viaplayle kliente tulnud on? Mitu % neist tasulise spordi on võtnud? Kui paljud on kaabeloperaatorite vahendusel pakutavast VSB'st loobunud?
                    Kui ei, siis vähemalt üldistades, et kas on märgata mingit liikumist suunal operaatorite kaudu VSB -> Viaplay+VSB

                    nt. nii eestis kui ka baltikumis. või on selliste numbrite treimiseks liiga vara?

                    Kommentaar


                      endal ka VSB põhimõtteliselt Uefa pärast ja aeg-ajalt ka mõni huvitav Premieri mäng saab vaadatud. ses mõttes on suht lahja valik. võiks olla 1 kanal kust saaks kõik vajaliku kätte. oleks La Liga ja Serie A ka, siis poleks Setantat vaja.
                      Ses mõttes on sellest Viaplayst suht suva kui sisu ei muutu huvitavamaks.
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas risto Vaata postitust
                        Võid avalikustada, et kui palju esimese 10 vms päevaga viaplayle kliente tulnud on? Mitu % neist tasulise spordi on võtnud? Kui paljud on kaabeloperaatorite vahendusel pakutavast VSB'st loobunud?
                        Kui ei, siis vähemalt üldistades, et kas on märgata mingit liikumist suunal operaatorite kaudu VSB -> Viaplay+VSB

                        nt. nii eestis kui ka baltikumis. või on selliste numbrite treimiseks liiga vara?
                        Sellist infot kahjuks ei saa, börsiettevõte ja värki

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Wat, te ei suuda üle neti HD pilti saata? See oleks küll üllatus.

                          Nimeta paar-kolm põhjust, miks ma seda tellida ei saa? Nagu Netflixi SD-HD-Ultra, järjest kallinev. Või ka teised spordistreamingud (NBA-NFL GamePassid nt).

                          Ma igaks juhuks täpsustan, et ma ei räägi muudest õigustest, vaid sellest, et saaks nt Inglise liiga HDs.
                          Ohjah, asi pole kunagi olnud suutlikuses ja miks kogu aeg kiputakse võrdlema kohalikku teenust globaalsete teenusepakkujatega. Taustsüsteem on täiesti erinev nagu ka tulubaas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            Ohjah, asi pole kunagi olnud suutlikuses ja miks kogu aeg kiputakse võrdlema kohalikku teenust globaalsete teenusepakkujatega. Taustsüsteem on täiesti erinev nagu ka tulubaas.
                            Noh, tegelt seepärast, et Viaplay kuulub ülemaailmsesse MTG gruppi. Ehk siis ka mõnes mõttes globaalne.
                            Veidi nukker, et suur emafirma ei saa\taha\vms oma portfelli teise regiooni edasi jagada, kuigi huvi tõenäoliselt oleks.
                            Kohati te nagu ehite end selle MTG'ga, teisel hetkel aga räägite, et olete eraldiseisev ja teile ei rakendu see, mis emafirmale.
                            Näiteks Telia (Sonera), kes on suht sarnase turupiirkonnaga, suudab pakkuda igas riigis üpriski kattuvat tooteportfelli.

                            Sessuhtes, et ma ei tea neid litsentsitingimusi ja maksumusi, aga no kurat, need ei saa nii ulme kirved olla, kui mingi Setanta suudab majandada olematu kulu eest ja näidata mitut erinevat liigat (1 eur SD, 2 eur HD).

                            Btw. Kui siin teatud kulud on lätlaste-leedukatega kahasse, siis kas sealtpoolt pole küsitud teiste liigade\alade kohta (va rohkem hokit)?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Ohjah, asi pole kunagi olnud suutlikuses ja miks kogu aeg kiputakse võrdlema kohalikku teenust globaalsete teenusepakkujatega. Taustsüsteem on täiesti erinev nagu ka tulubaas.
                              Jättes vastamata, et kuidas te ei suuda sama HD feedi netis saata, kui mujal samas firmas on
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Olenevalt küsimusest on Viasat väike õnnetu Eesti firma, mingi Lätist juhitud Baltimaade värk või moodne põhja-Euroopat valitsev konglomeraat.
                                www.playmaker.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X