320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas risto Vaata postitust
    Btw. Kui siin teatud kulud on lätlaste-leedukatega kahasse, siis kas sealtpoolt pole küsitud teiste liigade\alade kohta (va rohkem hokit)?
    Või et kas sealne turg ei ole piisavalt suur, et HDs saata pilti ja see end ära tasuks?
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Eesti parim jalgpallur astub ilmselt pühapäeval Liverpooli eest Arsenali vastu platsile. Hallo! Väidate, et isegi nüüd ei ole piisavalt HD pildi soovijaid?!
      www.playmaker.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Või et kas sealne turg ei ole piisavalt suur, et HDs saata pilti ja see end ära tasuks?
        Võimatu, kuigi Netflixi jaoks on ainult Eesti nii suur turg, et ei saadeta mitte HD, vaid ka Ultra HD pilti.

        Võta siis näpust. Serveriruum ei mahuta vms, ei kujuta ausalt isegi ette, mis see SD põhjendus saab olla.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Ma olen aru saanud, et VSB edastab pilti üle satelliidi ja netflix läbi juhtme. Läbi panni signaali saatmise tehnika on kallim kui kaabli. Siit ka erinevus. Teadjamad võivad täpsustada. Miks VSB ka juhtmele üle ei lähe on omaette küsimus. Ju siis on senine ärimudel toimiv.

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Ma olen aru saanud, et VSB edastab pilti üle satelliidi ja netflix läbi juhtme. Läbi panni signaali saatmise tehnika on kallim kui kaabli. Siit ka erinevus. Teadjamad võivad täpsustada. Miks VSB ka juhtmele üle ei lähe on omaette küsimus. Ju siis on senine ärimudel toimiv.
            Um...see sativärk on tõenäoliselt jah vastus, mida me lõpuks kuuleme. Olenemata sellest, et suure hulga lõpptarbijani jõuab see ikkagi läbi kaabli. Üleüldse pull lugu. Pilt toodetakse, pritsitakse kaabliga tellijale, see omakorda saadab panniga edasi, et see siis lõpuks ikkagi kaabliga edasi vedada.
            Kui seesamune pann suudab pildi kustiganes saata rootsi\soome, siis saatmise kulu enam ei lisanduks. Lisanduks 1-3 vastuvõtjat baltikumis (est-lat-lit) ja sellega seonduv kulu\toimingud. Tõenäoliselt umbes nii see golfi ja motorsiga toimub.

            Teine keiss on viaplayga. Selle puhul ei ole üldse vaja, et see pilt reaalselt eesti territooriumile\serverisse toimetatakse. Väga vabalt võib kogu see sisu olla kus iganes ta on ja sealt lihtsalt saame läbi äppi\veebi sellele ligi. VSB puhul ma arvan et on põhjenduseks, et miks seda tehakse, eestikeelsed kommentaatorid.

            Kommentaar


              Algselt postitas zelee Vaata postitust
              Ma olen aru saanud, et VSB edastab pilti üle satelliidi ja netflix läbi juhtme. Läbi panni signaali saatmise tehnika on kallim kui kaabli. Siit ka erinevus. Teadjamad võivad täpsustada. Miks VSB ka juhtmele üle ei lähe on omaette küsimus. Ju siis on senine ärimudel toimiv.
              Sat ei tohiks enam kuidagi asjasse puutuda, kui nad ise ütlevad, et Soomes on netis kanalid HDs, nah siis siia seda ei saa suunata ja geoblokkida.

              Niikuinii ju kui on mingi 10 mängu korraga, siis max 3 tahetakse kommentaari, et suurem osa on niigi originaalheliga, mida normaalne teenus suudab muidugi ka valikuna pakkuda (nt NBAs, et kas home või away feed). Seda väitis ju LeeRomero kah, et kui kohalikku kommi pole, siis tuleb originaalheli.

              Ehk ühtegi põhjust pole. Ainult mingi imelik serveri küsimus saabki olla umbes.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Jah, seda justnimelt, et portaalivõimaluse olemasolul või lisakanalite puhul (nagu hetkel need Rio kanalid) pole ju midagi pistmist sati pealt omakeelse heli vahelepaneku vajadusega. Olin küll üsna pettunud, et pidin naiste sünkroonvettehüppeid SD-s vaatama, türa.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Jättes vastamata, et kuidas te ei suuda sama HD feedi netis saata, kui mujal samas firmas on
                  kus täpselt? telias? viasatis? starmanis? stvs?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas gd77 Vaata postitust
                    Olenevalt küsimusest on Viasat väike õnnetu Eesti firma, mingi Lätist juhitud Baltimaade värk või moodne põhja-Euroopat valitsev konglomeraat.
                    No vägagi oleneb ju küsimusest. Kui küsid mida MTG teeb Rootsis on vastus hoopis erinev sellest, mida ta teeb Eestis.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Võimatu, kuigi Netflixi jaoks on ainult Eesti nii suur turg, et ei saadeta mitte HD, vaid ka Ultra HD pilti.

                      Võta siis näpust. Serveriruum ei mahuta vms, ei kujuta ausalt isegi ette, mis see SD põhjendus saab olla.
                      Ma pole ikka nii tehnoloogiakauge inimesega ammu vaielnud tehnoloogiaalastel teemadel. Jah kindlasti on Netflixil kuskil mingi eraldi playout, kus nad väljastatakse ainult Balti riikide jaoks toodetud sisu. See on umbes sama teema nagu sa hakkas vinguma miks neti.ee ei paku samu funktsionaalsusi mida google.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas risto Vaata postitust
                        Um...see sativärk on tõenäoliselt jah vastus, mida me lõpuks kuuleme. Olenemata sellest, et suure hulga lõpptarbijani jõuab see ikkagi läbi kaabli. Üleüldse pull lugu. Pilt toodetakse, pritsitakse kaabliga tellijale, see omakorda saadab panniga edasi, et see siis lõpuks ikkagi kaabliga edasi vedada.
                        Kui seesamune pann suudab pildi kustiganes saata rootsi\soome, siis saatmise kulu enam ei lisanduks. Lisanduks 1-3 vastuvõtjat baltikumis (est-lat-lit) ja sellega seonduv kulu\toimingud. Tõenäoliselt umbes nii see golfi ja motorsiga toimub.

                        Teine keiss on viaplayga. Selle puhul ei ole üldse vaja, et see pilt reaalselt eesti territooriumile\serverisse toimetatakse. Väga vabalt võib kogu see sisu olla kus iganes ta on ja sealt lihtsalt saame läbi äppi\veebi sellele ligi. VSB puhul ma arvan et on põhjenduseks, et miks seda tehakse, eestikeelsed kommentaatorid.
                        VSB sisu tuleb läbi asja mille nimi on Riia playout, ehk siis kohalikud kommentaatorid 3s riigis kommenteerivad, see läheb Riiga ja sealt edasi satile ja mujale, kas kaablisse või kasvõi striimi netti. Riia teenust kasutavad ainult Baltiriigid, Nordicus on muud pakkujad, Golf ja Motors ei tule läbi Riia playoudi, sest sinna pole vaja lokalisatsiooni teha.
                        Kogu VSB point ongi see, et tegu on kohaliku kanaliga, mille lisandväärtusest moodustab suhteliselt suur osa see, et õigused on aladele, mis Balti riikides huvi pakuvad ja üldjoontes üritatakse ikkagi näidata just neid mänge või võistlusi kus kohalikud sportlased osalevad, olen päris kindel, et Liverpooli mängudel on seetõttu ikka päris suur osa selle aasta programmist.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Jah, seda justnimelt, et portaalivõimaluse olemasolul või lisakanalite puhul (nagu hetkel need Rio kanalid) pole ju midagi pistmist sati pealt omakeelse heli vahelepaneku vajadusega. Olin küll üsna pettunud, et pidin naiste sünkroonvettehüppeid SD-s vaatama, türa.
                          Viaplay kanalitest minu teada 3 on nn kommenteeritavad ja tõenäoliselt tulevad sama teed pidi nagu VSB, ülejäänute puhul ei tohiks see tõesti takistuseks olla.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Ma olen aru saanud, et VSB edastab pilti üle satelliidi ja netflix läbi juhtme. Läbi panni signaali saatmise tehnika on kallim kui kaabli. Siit ka erinevus. Teadjamad võivad täpsustada. Miks VSB ka juhtmele üle ei lähe on omaette küsimus. Ju siis on senine ärimudel toimiv.
                            Viasat on olemuselt sat-tv pakkuja ja seda teenust saab pakkuda ju ainult signaali saatmisega pannile?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Ma pole ikka nii tehnoloogiakauge inimesega ammu vaielnud tehnoloogiaalastel teemadel. Jah kindlasti on Netflixil kuskil mingi eraldi playout, kus nad väljastatakse ainult Balti riikide jaoks toodetud sisu. See on umbes sama teema nagu sa hakkas vinguma miks neti.ee ei paku samu funktsionaalsusi mida google.
                              Täpselt. Õnneks selleks ongi inimesed nagu sina, kes lolle harivad. Sa kirjutad siin (http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1777707) ju ise ka, et "...ülejäänute puhul ei tohiks see tõesti takistuseks olla."

                              Mis see takistus siis on, kui ühtegi takistust ei tohiks olla?
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                VSB sisu tuleb läbi asja mille nimi on Riia playout, ehk siis kohalikud kommentaatorid 3s riigis kommenteerivad, see läheb Riiga ja sealt edasi satile ja mujale, kas kaablisse või kasvõi striimi netti. Riia teenust kasutavad ainult Baltiriigid, Nordicus on muud pakkujad, Golf ja Motors ei tule läbi Riia playoudi, sest sinna pole vaja lokalisatsiooni teha.
                                Oota. Täiesti puusalt hetkel ja lihtsalt enda jaoks pildi selgemaks saamiseks...
                                Pilt peab ju Riiga jõudma kusagilt, enne kui sellega midagi teha saab ja edasi saab pritsida. Eksole.
                                Sellest tulenevalt, kui see kusagil asuv saatev üksus (ma oletan et see on sat-tv puhul kusagil ühine), suudab seda sisu saata punkti X, siis suudab ta seda edukalt edastada ka Riia playoutile. Ehk siis kui see ühine punkt saadab a'la Riiga Premier Leaguet ja Helsinkisse La Ligat, siis peaks olema see sama Riia playout suuteline seda Helsinkisse minevat sisu samuti kinni püüdma ja siis nagu sa ütlesid "ja sealt edasi satile ja mujale, kas kaablisse või kasvõi striimi netti
                                Või mis teedpidi see pilt Riia playouti jõuab?


                                Siit jäi samuti silma järgnev:
                                "The new system connects Viasat’s London and Riga sites, as well as operations in Tallinn and Vilnius and allows the use of content originally ingested in London or Riga to be viewed or copied to the other sites."
                                Ehk siis nagu Martin küsib, mis see takistus on, kui ühtegi takistust ei ole?

                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                Kogu VSB point ongi see, et tegu on kohaliku kanaliga, mille lisandväärtusest moodustab suhteliselt suur osa see, et õigused on aladele, mis Balti riikides huvi pakuvad ja üldjoontes üritatakse ikkagi näidata just neid mänge või võistlusi kus kohalikud sportlased osalevad
                                Kas ma lugesin siit välja, et NBA tuleb?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X