320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mustvalget pilti ei taha näidata? nii hoiaks ju veel sidekuludelt kokku.

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      Sa ikka ei saa üldse aru, jumal auta. Ega veebilehe disain ei ole seotud veebilehe püsikuludega, samamoodi ei ole õhtulehe veebiportaali kulud seotud sellega mitu krdi auhinda see on võitnud. Ehk siis viasati ja õhtulehe võrdluses see ju ei kõlba. Ma ei räägi ka viasat.ee lehe disainist siin või kasvõi viaplay. Ainuke asi mida saab võrrelda on paberleht, sest sellega on seotud ka otsesed kulud. Ehk siis viasatil HD kanalite lisamine on sama nagu terve õhtulehe paberleht tuleks ilusal kriitpaberil ja 2 korda paksem igapäev. Miks see nii ei ole, miks te piinate lugejaid kes peavad lugema seda tavalise paberi pealt. Võite ka ju 3 korda rohkem raha küsida, inimesed kindlasti maksaks on ju.
      Huvitav lähenemine on veebileht vs veebileht võrdluse asemel võtta veebileht vs paberleht. Aga noh, miks ka mitte. Huvitav, mis trükimasin tuleb Viaplay.ee jaoks osta? Muidugi, kui nii võtta, siis äkki oletegi valesid tehnoloogiad uurinud ja tundubki mõttetult kallis
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas El President Vaata postitust
        mustvalget pilti ei taha näidata? nii hoiaks ju veel sidekuludelt kokku.
        kusjuures mitte, mustvalge pilt on mahuliselt sama suur kui värviline

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Huvitav lähenemine on veebileht vs veebileht võrdluse asemel võtta veebileht vs paberleht. Aga noh, miks ka mitte. Huvitav, mis trükimasin tuleb Viaplay.ee jaoks osta? Muidugi, kui nii võtta, siis äkki oletegi valesid tehnoloogiad uurinud ja tundubki mõttetult kallis
          Umm... see läheb ikka juba täieliku jaburduse alla, viaplay.ee ja viasat.ee staatilise veebilehe kulud ei ole siin ju jutuks, jutt käib kanaliga seotud kuluga, kanal ei ole veebileht. Samamoodi on õhtulehe paberlehel ja veebilehel erinevad kulud ja tulud. Paberlehe kulud on märksa rohkem sõltuvad tuludest, ehk siis ühel hetkel tuleb limiit ette.
          Sinu kritiika vsb kvaliteedi kohta on täpselt sama nagu minu kriitika õhtulehe paberlehe kohta, ühel hetkel tuleb vastu optimaalsuse piir. Kui palju raha saab küsida 1 paberlehe kohta ostjalt vs palju raha investeerida selle lehe tegemisse. Sama kehtib kanali kohta, palju raha saab küsida kanali eest vs palju selle kanali tootmisesse ja striimimisse investeerida.
          Ma ausalt ei oska enam paremini seda selgitada, kui sa ikka ei saa aru, siis äkki oled natuke vales arutelus.

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            Umm... see läheb ikka juba täieliku jaburduse alla, viaplay.ee ja viasat.ee staatilise veebilehe kulud ei ole siin ju jutuks, jutt käib kanaliga seotud kuluga, kanal ei ole veebileht. Samamoodi on õhtulehe paberlehel ja veebilehel erinevad kulud ja tulud. Paberlehe kulud on märksa rohkem sõltuvad tuludest, ehk siis ühel hetkel tuleb limiit ette.
            Sinu kritiika vsb kvaliteedi kohta on täpselt sama nagu minu kriitika õhtulehe paberlehe kohta, ühel hetkel tuleb vastu optimaalsuse piir. Kui palju raha saab küsida 1 paberlehe kohta ostjalt vs palju raha investeerida selle lehe tegemisse. Sama kehtib kanali kohta, palju raha saab küsida kanali eest vs palju selle kanali tootmisesse ja striimimisse investeerida.
            Ma ausalt ei oska enam paremini seda selgitada, kui sa ikka ei saa aru, siis äkki oled natuke vales arutelus.
            Sa saad ikka aru, et keegi ei räägi juba viimased kuus lehekülge telekanalist ja mingist satelliidist, vaid Viaplayst ja voogedastusest?
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Ka sa saad ikka aru, et keegi ei räägi juba viimased kuus lehekülge telekanalist, vaid Viaplayst ja voogedastusest?
              Jah ja fcking voogedastatud kanal on VSB, mille edastatavad kulud on endiselt täpselt samad + lisaks veel siis live striimimisega seotud kulud nüüd Viaplays.
              VSB kanal tuleb Riia playoudist, sealt läheb see igale poole, taevasse ja mujale ja ka viaplaysse, Riia playoudi võimekus on hetkel SD ja rohkem ei pigista sealt välja mitte kuhugi, selle jaoks et seda kvaliteeti tõsta, tuleb võimekust tõsta ja see nõuab suurt investeeringut + lisanduvad HD striiminguga seotud kulud mis on kordades suuremad vs SD striiming.
              Kas see investeering tehakse ühel hetkel on sõltuv paljudest asjaoludest, mille hulgas kindlasti ka see kuidas Viaplay üldse tööle läheb. Kuna sa tõenäoliselt ei saa niikuinii jälle aru, siis no tõlgime ümber:
              Õhtulehel on printer, mille võimekus on trükkida 12 leheline päevaleht tavalisel paberil. See ei ole võimeline trükkima sama asja kriitpaberil ja on liiga aeglane et trükkida paksemat lehte kui 12. Et seda muuta peab ostma uue printeri, mis maksab palju raha, lisanudvad kulud kallimale toormaterialile, selle kulu peab katma teenuse tarbija. Ehk siis õhtulehe hind peab tõusma x korda. Kas inimesed on nõus seda maksma?

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Jah ja fcking voogedastatud kanal on VSB, mille edastatavad kulud on endiselt täpselt samad + lisaks veel siis live striimimisega seotud kulud nüüd Viaplays.
                VSB kanal tuleb Riia playoudist, sealt läheb see igale poole, taevasse ja mujale ja ka viaplaysse, Riia playoudi võimekus on hetkel SD ja rohkem ei pigista sealt välja mitte kuhugi, selle jaoks et seda kvaliteeti tõsta, tuleb võimekust tõsta ja see nõuab suurt investeeringut + lisanduvad HD striiminguga seotud kulud mis on kordades suuremad vs SD striiming.
                Kas see investeering tehakse ühel hetkel on sõltuv paljudest asjaoludest, mille hulgas kindlasti ka see kuidas Viaplay üldse tööle läheb. Kuna sa tõenäoliselt ei saa niikuinii jälle aru, siis no tõlgime ümber:
                Õhtulehel on printer, mille võimekus on trükkida 12 leheline päevaleht tavalisel paberil. See ei ole võimeline trükkima sama asja kriitpaberil ja on liiga aeglane et trükkida paksemat lehte kui 12. Et seda muuta peab ostma uue printeri, mis maksab palju raha, lisanudvad kulud kallimale toormaterialile, selle kulu peab katma teenuse tarbija. Ehk siis õhtulehe hind peab tõusma x korda. Kas inimesed on nõus seda maksma?
                ehk siis omad vitsad peksavad? taheti odavalt rottida ja viidi kogu playout Riiga omal ajal. vähemalt mingid kanalid käisid ju varem läbi Levira ka. nüüd on perse majas. mis teid pidi Viasat Motor HD meie kaablisse jõuab? üldiselt ootaks rohkem arusaamist, et koonerdamine ei ole kokkuhoid. kui ettevõte (eriti sellises arenevas valdkonnas) tehnoloogiasse ja kvaliteeti ei investeeri, siis ei saa ka erilist edu oodata. praegu on selline 30 aastat vanade Scania humanitaarabibusside maik asjal.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  Jah ja fcking voogedastatud kanal on VSB, mille edastatavad kulud on endiselt täpselt samad + lisaks veel siis live striimimisega seotud kulud nüüd Viaplays. VSB kanal tuleb Riia playoudist ...
                  Ma saan aru, et see ei vasta tõele.

                  Kas sa ei kirjutanud, et osad kanalid tulevad praegu mujalt - need, kus Eesti keeles kommentaari pole (on originaalkommentaar)?

                  Kui see vastab tõele, saab HD probleem olla ainult selles, et teil pole mahtu. Kas siis endal või rendite vms. Kuid pole. Ei?
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas El President Vaata postitust
                    ehk siis omad vitsad peksavad? taheti odavalt rottida ja viidi kogu playout Riiga omal ajal. nüüd on perse majas.
                    Mismõttes odavalt? Otsus oli pakkuda Balti riikidele enda kommentaaridega kanalit ja selle pidi tegema kuskil kohalikult ja sõltuvalt kohalike keskmisele maksevõimele.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Ma saan aru, et see ei vasta tõele.

                      Kas sa ei kirjutanud, et osad kanalid tulevad praegu mujalt - need, kus kommentaari pole (on originaalkommentaar)?

                      Kui see vastab tõele, saab HD probleem olla ainult selles, et teil pole mahtu. Kas siis endal või rendite vms. Kuid pole. Ei?
                      Osad kanalid millel pole kohalikke kommentaare (3 tuleb läbi Riia) võetakse kuskilt mujalt ja miks nad HDs ei ole, pole õrna aimu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        Kas see investeering tehakse ühel hetkel on sõltuv paljudest asjaoludest, mille hulgas kindlasti ka see kuidas Viaplay üldse tööle läheb.
                        Hinnavaatlusest (http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9152388): "2. Viidatud allikas on selle kevadine, kui Skandinaavias teatati UHD spordikanali turuletulekust. Antud kanali Baltimaadesse sisenemisest on olnud ka juttu aga millal täpsemalt pole teada. Ise loodame, et see juhtub veel järgmise aasta sees. "

                        Natuke nagu erinevad signaalid. Kusjuures siin me räägime juba UHD ja mitte HD.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Tulevikuplaanid/nägemus/areng ongi sortside ja maagide pärusmaa.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            Osad kanalid millel pole kohalikke kommentaare (3 tuleb läbi Riia) võetakse kuskilt mujalt ja miks nad HDs ei ole, pole õrna aimu.
                            Aitäh. MOTT. Vähemalt selgus majas pärast korralikku jauru
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Hinnavaatlusest (http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9152388): "2. Viidatud allikas on selle kevadine, kui Skandinaavias teatati UHD spordikanali turuletulekust. Antud kanali Baltimaadesse sisenemisest on olnud ka juttu aga millal täpsemalt pole teada. Ise loodame, et see juhtub veel järgmise aasta sees. "

                              Natuke nagu erinevad signaalid. Kusjuures siin me räägime juba UHD ja mitte HD.
                              kuidas need erinevad signaalid on? Olen ma kuskil öelnud et see mis hetkel on jääbki selliseks igaveseks? Ma olen lihtsalt põhjendanud miks hetkel asjalood on nii nagu nad on.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Aitäh. MOTT. Vähemalt selgus majas pärast korralikku jauru
                                mida oli vaja tõestada? ma pole absoluutselt seotud mingite kanalite tehnilise ülesehituse ja edastamisega, olen lihtsalt viasati/viaplay töötaja kes on samal ajal soccerneti kasutaja ja üritab nati asjade tagamaid (mida ma tean) seletada. See mida ma ei tea, ma ju ei tea. Kui tahad mingit ametlikku vastust mingile küsimusele mine küsi hinnavaatluse intervjuul.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X