320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Koguaeg kui küsitakse juurde kvaliteeti, pakuvad nemad kvantiteeti selle asemel..
    mölakad!
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Jutt ongi, et see struktuur on nii kehvasti üles ehitatud. Koguaeg kui küsitakse juurde kvaliteeti, pakuvad nemad kvantiteeti selle asemel..
      ma räägin struktuurist võtmes Baltikumi ja Nordicu vahel. Kuidas rahvusvaheline korporatsioon oma struktuuri üles ehitab on ikkagi ju selle juhatuse teha?

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
        a) pole üldse kindel et Liverpooli näidataks
        b) miks küsida sellist spekulatsiooni, MTG struktuur on suhteliselt kindlalt üles ehitatud ja see ei muutu lähiajal päris kindlasti
        et kui tahta paremat programmi, siis tuleb loota et tuleb keegi teine, kes tuleb a la ida-euroopa või skandinaavia ülese programmiga, kuhu siis ka baltikumi õigused muretsetud.
        nagu siin varem keegi mainis- tahaks näha ja oleks nõus ka maksma, aga lihtsalt ei pakuta
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          et kui tahta paremat programmi, siis tuleb loota et tuleb keegi teine, kes tuleb a la ida-euroopa või skandinaavia ülese programmiga, kuhu siis ka baltikumi õigused muretsetud.
          nagu siin varem keegi mainis- tahaks näha ja oleks nõus ka maksma, aga lihtsalt ei pakuta
          Usu mind, kui see oleks mingi ülikasumlik piirkond, siis oleks siin kindlasti märksa suurem konkurents, sellised asjad reguleerivad ennast ise.
          Ja suht naljakas muidugi, sinu puhul on oluline "parem programm", mõni just kirus, et krt neid õigusi ja erinevaid asju niipalju on, kohalikud kommentaarid on ka paljude jaoks olulised, "hd" on oluline jne. Ehk siis küll oleks maailm ilus kui Viaplays oleks kogu maailma sport ultra hds, mõnuagent kommenteeriks kõiki kanaleid 24/7 ja maksaks ikka 10 euri, on ju nii. Mõni isegi oleks nõus 25 maksma.

          Kommentaar


            No seda praalimist ma küll ei usu, et inimesed on valmis maksma 25 eurot tele+interneti eest ja siis veel sama palju VSB eest HD-s. Kohe ausalt ei usu.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              No seda praalimist ma küll ei usu, et inimesed on valmis maksma 25 eurot tele+interneti eest ja siis veel sama palju VSB eest HD-s. Kohe ausalt ei usu.
              NBA eest maksad küll (vist).

              Ehk elus ongi ju valikud, et mida tahad ja mida ei taha. Mind VSB iseenesest väga ei eruta, kuid VSB Inglise liigat (jalkapaketti) võtaks küll, sest see on see, miks ma ka VSBd tellin. Kuid eks võib ju klienti ka naeruvääristada, et mis need lollid mökitavad.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Usu mind, kui see oleks mingi ülikasumlik piirkond, siis oleks siin kindlasti märksa suurem konkurents, sellised asjad reguleerivad ennast ise.
                Ja suht naljakas muidugi, sinu puhul on oluline "parem programm", mõni just kirus, et krt neid õigusi ja erinevaid asju niipalju on, kohalikud kommentaarid on ka paljude jaoks olulised, "hd" on oluline jne. Ehk siis küll oleks maailm ilus kui Viaplays oleks kogu maailma sport ultra hds, mõnuagent kommenteeriks kõiki kanaleid 24/7 ja maksaks ikka 10 euri, on ju nii. Mõni isegi oleks nõus 25 maksma.
                ma ju ei räägi millestki mis oleks võimatu. La Liga ja Serie A on turul olemas ja on võimalik näidata. järelikult on nõudlus olemas. kui jutu järgi oli Viasatil varemalt need õigused olemas, siis miks neid ei näidatud? nüüd tuli hoopis teine kanal turule ja kohe näitama. ja lisaks veel HD-s ka.

                ehk väga tore, et on olemas VSB, aga programmi sisus oleme jäänud toppama. ja on tulnud kanalid, kes huvitaval kombel suudavad siis alternatiivselt huvitavat programmi pakkuda. usun et vastava sisu eest oldaks ka rohkem kui 7 või 10 eurot maksma.
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  NBA eest maksad küll (vist).

                  Ehk elus ongi ju valikud, et mida tahad ja mida ei taha. Mind VSB iseenesest väga ei eruta, kuid VSB Inglise liigat (jalkapaketti) võtaks küll, sest see on see, miks ma ka VSBd tellin. Kuid eks võib ju klienti ka naeruvääristada, et mis need lollid mökitavad.
                  Taaskord, ma ei ole Viasat või Viaplay või nende eest kõneleja, veel vähem tasub minu juttu siin võtta mingi ametliku seisukohana, olen jalkafännist foorumikasutaja, kes lihtsalt ühe väga suure rahvusvahelise organisatsiooni kohaliku kontori töötaja. Kui Viasat oleks ühemehefirma ja ma oleks omanik, juht ja kõik muud ja möliseks siin, siis võiks äkki seda tõesti nii võtta. Üldjoontes muidugi aitab ka, olen oma selgitusi ma usun juba piisavalt selgitanud. Igatahes niikaua kui Õhtuleht ei hakka täies mahus kriitpaberil ilmuma võtan seda ka kui minu kui kliendi nörritamist, häbi teil olgu, ei paku kvaliteeti, oleks nõus isegi 5 eurot maksma kui tuleks.

                  Kommentaar


                    perse, nagu hiina keelt oleks 7 lehekülge lugenud. Mingid kuradi riia pordid, sõelad ja voogedastused. Mitte essugi ei saa aru.

                    Alustagem sellest, et mul endal selle telia vms kaudu vsb tellitud. kuidas ma neid erinevaid kanaleid vsb kanaleid nüüd näen? mul ikka ainult see golf, motor ja baltic värk. Või peabki nii olema vä? Empsil oli kodus mingi uuem digibox ning tal oli rohkem.

                    Kes vastutab?

                    ja tra mingi viaplay - mäsasi see on? kas nagu arvutist saan asju vaadata või? mis ma tegema pean selleks jne...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      ma ju ei räägi millestki mis oleks võimatu. La Liga ja Serie A on turul olemas ja on võimalik näidata. järelikult on nõudlus olemas. kui jutu järgi oli Viasatil varemalt need õigused olemas, siis miks neid ei näidatud? nüüd tuli hoopis teine kanal turule ja kohe näitama. ja lisaks veel HD-s ka.

                      ehk väga tore, et on olemas VSB, aga programmi sisus oleme jäänud toppama. ja on tulnud kanalid, kes huvitaval kombel suudavad siis alternatiivselt huvitavat programmi pakkuda. usun et vastava sisu eest oldaks ka rohkem kui 7 või 10 eurot maksma.
                      Pole õrna aimugi miks midagi kunagi ei näidatud, niipalju kui sisujuhiga räägitud on, siis tegelikult oleks kraami näidata 2 kanali jagu, aga nüüd tuleb mängu küll eetriruum ja nn offseason. Isegi praegu jooksevad paljud ülekanded teineteisele sisse, mõtle nüüd veel täpselt kuidas sa planeerid 2 teist täisliigat sinna mahutada ja kahjuks on Premier igas mõttes populaarsem hetkel teistest liigadest. La Liga fännina ei meeldi see ka mulle, aga no mis teha. Ainuke mäng mis tooks võrdväärse vaatajaskonna Baltikumis oleks ehk El Classico, aga 2 mängu pärast õigusi hoida pole mõtekas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        perse, nagu hiina keelt oleks 7 lehekülge lugenud. Mingid kuradi riia pordid, sõelad ja voogedastused. Mitte essugi ei saa aru.

                        Alustagem sellest, et mul endal selle telia vms kaudu vsb tellitud. kuidas ma neid erinevaid kanaleid vsb kanaleid nüüd näen? mul ikka ainult see golf, motor ja baltic värk. Või peabki nii olema vä? Empsil oli kodus mingi uuem digibox ning tal oli rohkem.

                        Kes vastutab?

                        ja tra mingi viaplay - mäsasi see on? kas nagu arvutist saan asju vaadata või? mis ma tegema pean selleks jne...
                        Lisakanalid minu teada toimivad ainult uue digiboxiga, sina vastutad.
                        Viaplayga tutvumiseks mine viaplay.ee ja loe.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          Lisakanalid minu teada toimivad ainult uue digiboxiga, sina vastutad.
                          Viaplayga tutvumiseks mine viaplay.ee ja loe.
                          see telia võib ka perse käia. Kust uttivist peaks lihtne ristiinimene saama info, et mingi uus digibox jne on väljas. Krt mingi 8 aastat klient olnud. Raudselt maksan räigelt üle ka seda värki.

                          viaplay kohta uurin siis.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            Pole õrna aimugi miks midagi kunagi ei näidatud, niipalju kui sisujuhiga räägitud on, siis tegelikult oleks kraami näidata 2 kanali jagu, aga nüüd tuleb mängu küll eetriruum ja nn offseason. Isegi praegu jooksevad paljud ülekanded teineteisele sisse, mõtle nüüd veel täpselt kuidas sa planeerid 2 teist täisliigat sinna mahutada ja kahjuks on Premier igas mõttes populaarsem hetkel teistest liigadest. La Liga fännina ei meeldi see ka mulle, aga no mis teha. Ainuke mäng mis tooks võrdväärse vaatajaskonna Baltikumis oleks ehk El Classico, aga 2 mängu pärast õigusi hoida pole mõtekas.
                            La Liga õigused Baltikumis on Viasatil siis veel alles?
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Jätke see kriitpaberi jutt, tehke sellest omale tualettpaberit, kui nii suur soov on. Ajaleht olgu ikka tavalisel paberil.

                              Kommentaar


                                Mis neis lisakanalites nii erilist on, tehnilises mõttes? Viasati kliendile on need iidamast-aadamast vaadatavad olnud, sõltumata boxi vanusest.
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X