320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Annan vahepeal teada, et koondiste perioodil on menüüks:

    6. sept.
    21.45 Saksamaa - Holland

    7. sept.
    19.00 Inglismaa - Bulgaaria
    21.45 Serbia - Portugal

    8. sept.
    19.00 Gruusia - Taani
    21.45 Soome - Itaalia

    9. sept.
    21.45 Läti - Makedoonia
    21.45 Poola - Austria

    10. sept.
    21.45 Inglismaa - Kosovo

    Kommentaar


      Kas ainult mul peksab staadioniheli kommentaatorid totaalselt üle?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Kas ainult mul peksab staadioniheli kommentaatorid totaalselt üle?
        Veidi jah.

        Kommentaar


          Nüüd on vist paika krutitud. Alguses ei saanud ülde aru, et Nool räägiks midagi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
            Nüüd on vist paika krutitud. Alguses ei saanud ülde aru, et Nool räägiks midagi.
            Saatsin SMSi tehnikule. Sai korda jah.

            Kommentaar


              Loodetavasti ei läinud liiga palju Noole jutust kaduma. Mees ladus ikka täielikku kulda, nii eetris kui eetriväliselt. Ei meenugi, et Eestis oleks kergejõustikuülekannetes olnud varem nii palju (või üldse) põnevat juttu erinevatest nüanssidest ja alade spetsiifilisusest.

              Kommentaar


                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                Loodetavasti ei läinud liiga palju Noole jutust kaduma. Mees ladus ikka täielikku kulda, nii eetris kui eetriväliselt. Ei meenugi, et Eestis oleks kergejõustikuülekannetes olnud varem nii palju (või üldse) põnevat juttu erinevatest nüanssidest ja alade spetsiifilisusest.
                Jah, mõtlesin ülekannet vaadates sama just, et üks parimaid ekspert komme. Väga palju andis spetsiifilist infi, näiteks mitu sammu 400m tõkete vahel, kõrgushüpe kurvi kiirusest, teiba eripäradest (ilmselgelt) jne. Nii jätkata. Ma loodan, et ta inimesena oli ka väljakannatatav stuudios.

                Kommentaar


                  ehk on siit läbi käinud juba see küsimus, aga miks TVPlay Sports kanalid ei näita sellisel ajal nagu täna kell 17 paralleelselt kahte EPL mängu?

                  Saan aru, et laiema üldsuse jaoks on ManU-Leicester ehk paeluvam, samas Spurs ja Palace näol ikkagi praegu heas vormis olev tiim vs top 6 sats.... ja kui kanalisse ei mahu võiks vähemalt olla netiplatformil ju ülekanne ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    ehk on siit läbi käinud juba see küsimus, aga miks TVPlay Sports kanalid ei näita sellisel ajal nagu täna kell 17 paralleelselt kahte EPL mängu?

                    Saan aru, et laiema üldsuse jaoks on ManU-Leicester ehk paeluvam, samas Spurs ja Palace näol ikkagi praegu heas vormis olev tiim vs top 6 sats.... ja kui kanalisse ei mahu võiks vähemalt olla netiplatformil ju ülekanne ?
                    Ma arvan, et siit sa vastust ei saa, sest ma ei oska ka ise vastust anda.

                    Kommentaar


                      Vanasti oli see teema, et Inglismaa müüski kell 17.00 mänge vaid ühe kaupa. See 3pm blackout vms on põhjuseks.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Minuteada probleem oli Euroopaga. Kuna igast Lähis-Ida, Usa, Aasia sagedused nagunii UK-sse ei ulatunud, siis nendest oli savi. Eurooplastele tehti aga piiranguid, kuna pubide omanikud kippusid Bulgaaria digibokse endale panema, et kliente meelitada.

                        Seal listis ma ka ei näinud ühtegi Euroopa providerit, kes oleks mitut mängu näidanud (aga ma võisin liiga kiirelt vaadata).
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #1 troll Liverpooli väravad keset Unitedi mängu

                          Kommentaar





                            tvplay tehnik puldis

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              ehk on siit läbi käinud juba see küsimus, aga miks TVPlay Sports kanalid ei näita sellisel ajal nagu täna kell 17 paralleelselt kahte EPL mängu?

                              Saan aru, et laiema üldsuse jaoks on ManU-Leicester ehk paeluvam, samas Spurs ja Palace näol ikkagi praegu heas vormis olev tiim vs top 6 sats.... ja kui kanalisse ei mahu võiks vähemalt olla netiplatformil ju ülekanne ?
                              Isegi kui kahte mängu oleks näidatud, oleks loogilisem olnud ju teiseks valida Wolves - Chelsea. Ikkagi Euroopa Liiga meeskond vs Meistrite Liiga meeskond.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas toi Vaata postitust
                                Isegi kui kahte mängu oleks näidatud, oleks loogilisem olnud ju teiseks valida Wolves - Chelsea. Ikkagi Euroopa Liiga meeskond vs Meistrite Liiga meeskond.
                                Lol, valitakse ikka selle järgi, et millist mängu vaataks kõige rohkem inimesi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X