320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Jah, alkoholi liigne tarvitamine või kangemate ainete pruukimine ei ole kindlasti kasulik kui see inimese nii kitsarinnaliseks muudab, et üks atraktiivsemaid meeskonnaalasid jäähoki tema jaoks sitt on. Samas modernsel ajastul käiakse juba nutivahenditega peldikus ka chattimas, et ehk sellest selline võrdlus.

    Jah, minu jaoks on ka jalgpall eelistatuim ala, mida vaadata, aga püüdke veidi pilti laiemalt vaadata kui ainult enda mätta otsast. Jalgpall on küll vaadatuim ja populaarseim spordiala, kuid on olemas ka teisi väga põnevaid spordialasid, mis väärivad ka eetriaega. Keegi ei sunni neist huvituma, kuid neid põlata on ka lapsik.
    See kanalike peaks nagu olema BALTI kanal, niipalju kui mina aru saanud olen, vähemalt uhkelt reklaamitakse nii (EHK SIIS EESTI LÄTI LEEDU), aga kanali sisu järgi võiks hinnata kanali nime millekski muuks ja sellest on ka tingitud see vingumine siin, täiesti asjakohane ving peaks mainima.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      See kanalike peaks nagu olema BALTI kanal, niipalju kui mina aru saanud olen, vähemalt uhkelt reklaamitakse nii (EHK SIIS EESTI LÄTI LEEDU), aga kanali sisu järgi võiks hinnata kanali nime millekski muuks ja sellest on ka tingitud see vingumine siin, täiesti asjakohane ving peaks mainima.
      Ja millise Eesti tippmeeskonna mänge ei näidata, mille ülekandeõigusi omatakse?

      Kommentaar


        Mask ütles kõik ära, niigi sõidetakse vutimatšile sisse ja kui lisaaeg ja karistusvisked ka veel otsa tulevad, siis on korras ploomid. Üllatavalt tihti kordub selline stsenaarium ka. Ma arvan, et keegi ei nutaks kui tegemist oleks mingi FA Cupi 2. ringi või muu veidi nõrgemate meeskondade mänguga, aga City vs Arsenal on ikka tõeline maiuspala ja suht nutune on kuskilt 35 minuti pealt seda vaatama hakata.
        Samas on mõistetav, et hokit ei saa ka enne lõppu ära lõigata, kuid siiski äärmiselt frustreeriv.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Viies nädal:

          esmaspäev 26/01 - Rochdale AFC - Stoke City (FAC)
          teisipäev 27/01 - Chelsea - Liverpool (liigakarikas)
          kolmapäev 28/01 - Sheffield United - Tottenham Hotspur (liigakarikas)
          laupäev 31/01 - Hull City - Newcastle; Manchester United - Leicester City; Chelsea - Manchester City
          Pühapäev 1/02 - Arsenal - Aston Villa; Southampton - Swansea

          Kõik on otse.
          Kuues kah. Maksimumprogramm.

          L 7. veebruar
          14.40 Spurs - Arsenal
          16.55 Aston Villa - Chelsea
          19.25 Everton - Liverpool
          (lisaks lindilt 21.30 QPR - Southampton või Man City - Hull)

          P 8. veebruar
          13.55 Burnley - West Brom
          16.00 Newcastle - Stoke
          18.10 West Ham - Man United
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            FA Cupi korduskohtumisi ei näe seega?

            Kommentaar


              Algselt postitas idikas Vaata postitust
              FA Cupi korduskohtumisi ei näe seega?
              Praegustes kavades neid mõistagi veel sees pole, sest minu teada on veel konkreetsete mängude täpne kuupäevgi lahtine - kas 4. või 5. veebruar. Kolmapäevane on teoorias täitsa võimalik, õhtul on ainult kordused. Neljapäeval on 2.140 Žalgirise Euroliiga mäng, seega seda 99% ei näe. Minu pakkumine muidugi.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Hoki rules jälle jah? See öine FA karika mäng on tänasest või eilsest päevast?

                Kommentaar


                  see pole hoki ju, see on mingi nali, kõik vennad loivavad ja kedagi ei koti midagi, kuidas seda üldse keegi viitsib vaatama minna?
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Kolmapäeval Liverpooli ja Boltoni mängu lootust näha?

                    Kommentaar


                      Arsenali kaitseliin ei ole tasemel, aga Ospina on öääääääääääääää!!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas idikas Vaata postitust
                        Kolmapäeval Liverpooli ja Boltoni mängu lootust näha?
                        Olemas. Lisaks teisipäeval Cambridge'i vigade paranduse võimalus.

                        Kommentaar


                          Kes FA karika korduseid kommenteerimas on seekord?

                          Kommentaar


                            Järgimsest nädalast pole miskit kuulda?
                            PL nädala sees ja FC Cup nv.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rix Vaata postitust
                              Järgimsest nädalast pole miskit kuulda?
                              PL nädala sees ja FC Cup nv.
                              Teisipäev - Liverpool vs Tottenham ja Arsenal vs Leicester
                              Kolmapäev - Chelsea vs Everton ja Stoke vs Man City
                              Laupäev - WBA vs West Ham ja Crystal Palace vs Liverpool
                              Pühapäev - Aston Villa vs Leicester ja Arsenal vs Middlesbrough

                              Kommentaar


                                Järgmine nädal algab esmaspäeval Preston North Endi ja Manu karikamänguga.
                                Teisip-kolmap on meistrite liigad.
                                Neljapäeval on Liverpool-Besiktas Euroopa liigas.
                                Laupäeval on Crystal Palace-Arsenal, Chelsea-Burnley (see on videost), Man City-Newcastle.
                                Pühapäeval Tottenham-West Ham, Everton-Leicester, Southampton-Liverpool. Nende kahe viimasega on nii (vist), et Everton läheb videost ja Soton tuleb crash iniga, kuna ilmselt on mingi hokk ees.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X