320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuulasin eile teid esimest korda. Soovitus: ärge muutuge Koort-Järvela koopiateks. Mitte et oleks oht selleks, aga naljaviskamine tundus sarnane olevat. Muidu täitsa kena!
    Supplies!

    Kommentaar


      Eks peab nädalabvahetusel ka Viasati üles otsima ja vaatama, mis te saksa jalgpallist teate

      Kommentaar


        Algselt postitas Aramis Vaata postitust
        Eks peab nädalabvahetusel ka Viasati üles otsima ja vaatama, mis te saksa jalgpallist teate
        Mina neid õnneks ei kommenteeri.

        Kommentaar


          Dannar kas vahepeal ei tekkind tahtmist öelda, et tegu pole SKUUUULSIGA vaid Scholesiga? Mulle hakkas küll kõrvadepeale see.

          Kommentaar


            Mingi nimede häälduste pärast on ju kõige mõttetum viriseda.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
              Mingi nimede häälduste pärast on ju kõige mõttetum viriseda.
              Tegelt elu on näidand, et kui seda ei suuda, siis käib nii mõnigi muu asi kah üle jõu. Suht hea lakmuspaber siiski.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Tegelt elu on näidand, et kui seda ei suuda, siis käib nii mõnigi muu asi kah üle jõu. Suht hea lakmuspaber siiski.
                No mõneti on sul õigus, aga toon kasvõi näite hispaania palluritest, et minul on küll näiteks täiesti poogen, kas öeldakse Vijja või Villa. Ja näiteks, kui hääldada palluri nime selle õigekirja järgi, siis ma sellest suurt numbrit küll ei tee. Pigem ongi see probleem, et vb üritataksegi olla kuulajatele meelepärasemad ja seepärast üritataksegi nimesid jumal teab kuidas hääldada ja pigem siis tekib vastukaja. Aga üldiselt nimede hääldamise pärast on mu arust vähe mõttetu asja kritiseeirda.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Tegelikult päris huvitav, et mida peab tegema, et sind "jalgpalli analüütikuks/jälgijaks" peetaks. Ma tahaks ka proovida.

                  Kommentaar


                    Aga mul tekib küsimus, et kui ei osta elementaarseid nimesidki häädada, mis jalgpalli eksperdiga siis saab tegu olla?
                    Siit võib ju järeldada, et tegu on inimesega, kes pole üldse jalgpalli varem vaadanudki. Kõik ütlevad Käut ja Käut, aga sa pole sellist hääldust varem kuulnudki?(See ainult üks näide)-Mis ekspert see saab olla?
                    Või on kõik oma teadmiste pagasi hankinud läbi interneti kommentaatoriteta mänge vaadates, või lihtsalt koguaeg põhimõtte pärast heli maha keeranud?
                    Ja kui koguaeg suudab üks kommentaator täiest erineva välimusega mängijaid sassi ajada, siis see on natuke veider. On selgelt näha, et vea tegi Evans\Oshea(Ei mäleta enam täpselt) siis see tore kommentaator nägi seal heleda päist Fletcherit.

                    Kommentaar


                      Manu - Derby kommentaar oli kõige halvem kommentaar mida ma elus kuulnud olen. Esiteks pidev pudistamine vadistamine ilma igasuguse mõtteta. Parem vähem juttu aga selge diktsiooniga ja sisukat. Ebaprofessionaalsusest tingitud faktivead ei häirinudki niiväga sellega võrreldes. Lisaks naljatamise-lällamise-mõnitamise stiilis kommentaar on juba Kalev Spordist üle visanud, ei ole kindlasti ühte samasugust juurde vaja. Kuidas oleks vana hea asjalikkus ja kvaliteet vahelduseks?
                      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                      Kommentaar


                        Nii kaua kuni Are Eller ja Tarmo Klaar (ma arvan, et see ammune hääldamisjama oli nendega) hääldasid Giancarlo Fisichella perekonnanime fisitshella olid nad asjatundmatud. Peale seda kui hakkasid hääldama fisikella on nad eksperdid. Kas ma saan asjast õigesti aru?

                        Kommentaar


                          Kui palju seda Burnley ja Tottenhami mängu veel korratakse? 3 korda olen juba näinud ja vaatama olen juhuslikult hakkanud selle koha pealt kus üks kommentaator räägib mingist mängijast kes on moslem ja tegeleb enne mängu mingi X asjaga ja siis teine kommentaator küsib "mida see tähendab?"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zip Vaata postitust
                            Kui palju seda Burnley ja Tottenhami mängu veel korratakse? 3 korda olen juba näinud ja vaatama olen juhuslikult hakkanud selle koha pealt kus üks kommentaator räägib mingist mängijast kes on moslem ja tegeleb enne mängu mingi X asjaga ja siis teine kommentaator küsib "mida see tähendab?"
                            Ma ütlesin, et Taarabt on praktiseeriv moslem. Gunnar küsis, et mida see praktiseeriv tähendab. kui mu mälu mind ei peta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Mina neid õnneks ei kommenteeri.
                              Nooh, eks siis näeb ja kuuleb mis tuleb. Ega mina mingeid kõrgeid latte ei sea - tore on kui inimese jutust paistab läbi, et kommenteeritav asi teda huvitab, aga saab ka täiesti ilma, olles piisavalt professionaane ja valmistades end hädavajaliku baasinfoga ja nautides lihtsalt head mängu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                                Nooh, eks siis näeb ja kuuleb mis tuleb. Ega mina mingeid kõrgeid latte ei sea - tore on kui inimese jutust paistab läbi, et kommenteeritav asi teda huvitab, aga saab ka täiesti ilma, olles piisavalt professionaane ja valmistades end hädavajaliku baasinfoga ja nautides lihtsalt head mängu.
                                Petersoo und Lemsalu on Saksamaa põhikommentaatorid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X