320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Dartsi kommentaatoritele propsi. Piisavalt sorava jutuga, ei karju teineteisest üle ja pole klassikalist "et eee..." mökutamist.
    Algselt postitas Stok
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

    Kommentaar


      Ma nimeliselt ei tea, aga see vend, kes eile Liverpool - Arsenal kommenteeris - hea töö! Mõnus mahlakas, humoorikas ja asjatundlik kommentaar!

      Kommentaar


        Uue nädala kava vaadates tundub, et olemegi FA Cupi õigustest ilma jäänud

        Kommentaar


          Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
          Ma nimeliselt ei tea, aga see vend, kes eile Liverpool - Arsenal kommenteeris - hea töö! Mõnus mahlakas, humoorikas ja asjatundlik kommentaar!
          Kusjuures +1. Olude sunnil pidin üle pika aja non-english kanalit vaatama ja seekord läks õnneks.

          Kommentaar


            Manchester United on kahtlemata kõige populaarsem võistkond täna mängivatest. Kuid Inglise liiga fännina oleksin päris kurb, et täna ainult üht mängu näeb.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Nõus aga selliseid olukordi tuleb siin pidevalt ette, et mõned "suured" samaaegselt mängivad ja ei ole võimalik meil siin näha vastavalt oma valikule.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                HAha Dannar unustas homse City vs Liverpooli ära, tänx

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  HAha Dannar unustas homse City vs Liverpooli ära, tänx
                  Jaa. Excusi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Jaa. Excusi.
                    Ja ühtlasi mängib Newcastle oma mängud St James Parkil.
                    Mitte Selhurst Parkil (mis on hoopistükis Crystal Palace'i koduks)

                    Esimesel poolajal kuulsin paar korda ja miski kõlas nagu valesti. Ja siis teisel veel ka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Ja ühtlasi mängib Newcastle oma mängud St James Parkil.
                      Mitte Selhurst Parkil (mis on hoopistükis Crystal Palace'i koduks)

                      Esimesel poolajal kuulsin paar korda ja miski kõlas nagu valesti. Ja siis teisel veel ka
                      See sai küll ainult korra keelevääratusena tulla.

                      Kommentaar


                        FA Cup siis lännud? Ei tea miks nüüd see ka.. Cabaro Cup vms see ammugi lännu.
                        ..ja nii ongi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          See sai küll ainult korra keelevääratusena tulla.
                          Ei hakka nüüd järgi vaatama (kuulama), aga 3 korda oli absoluutne miinimum
                          2x esimesel poolajal ja 1x teisel poolajal.

                          Aga nu eks teinekord ikka juhtub. Isegi Dubravkal juhtus ja talle makstakse ikka oluliselt suuremaid summasid palgana

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Ei hakka nüüd järgi vaatama (kuulama), aga 3 korda oli absoluutne miinimum
                            2x esimesel poolajal ja 1x teisel poolajal.

                            Aga nu eks teinekord ikka juhtub. Isegi Dubravkal juhtus ja talle makstakse ikka oluliselt suuremaid summasid palgana
                            Seda viga ma kindlalt ei teinud.

                            Kommentaar


                              Võtsin selle teema viimased 4 kuud läbi ja nägin umbes 10+ ilkuvat postitust enda poolt. Vabandan kõikide TVPlay Sports töötajate (ja eriti kommentaatorite) ees ning üritan rohkem mitte kritiseerida. Sageli me märkame ainult negatiivset ja toome selle välja. Kuid kõik, mis on hästi, võtame justkui loomulikuna. Jah, see teenus on tasuline, kuid maailma mastaabis pole 7 eurot mitte midagi ja mul pole kahju spordihüvanguks need välja käia, sest:

                              a) mul on hea meel vaadata kvaliteetsporti eestikeelsete kommentaaridega
                              b) TVPlay Sportsis on laia valikuga häid kommentaatored
                              - Kalev Kruus on mõnusalt emotsionaalne ja humoristlik
                              - Toomas Vara on mõnusalt tasakaalukas
                              - vincent on mõnusalt intelligentne ja jagab väga hästi mängu
                              - Epic on asjadega hästi kursis ja positiivne
                              - Mõnuagent viitsib meiega siin suhelda ja paneb hullu vahepeal
                              - Raul Ojasaar ei karda emotsioone väljendada
                              + kõikide teiste spordialade kommentaatorid, kes teevad asja põnevaks (hoki, darts, piljard ja loomulikult korvpall)
                              c) see, et nägin 2 Lokomotivi mängu eestikeelsete kommentaaridega ja et vincent ja Epic tegid selle väga professionaalselt, kuigi mitte kedagi eestlastest ei huvita Lokomotiv ja nad mängisid nagu pasajunnid nendes mängudes Schalke vastu. Pisara küll silma ei toonud, aga oli hea tunne
                              d) Meistrite Liiga mängud on alati super
                              e) tõite teise kanali ja üritate seda võimalusel kasutada
                              f) te olete oluliselt professionaalsemad kui ülejäänud spordiülekannete värk Eestis

                              ja neid põhjusi on veel tuhandeid. Loodan, et keegi kriitikat liiga üsdamesse pole võtnud. Üht ma olen õppinud, et oma kriitikat oma tööandja suhtes ei tasu siin foorumis liiga tõsiselt võtta.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Ma ei tea, et miks sa selle postituse tegid, aga solvunud häält olen kuulnud ainult korra. Mitte siin foorumis figureerivate tüüpide poolt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X