320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Päris kohutav kommentaar. Tuletame meelde, et Newcastle kusi eelmisel hooajal Man Cityle kodus kurku. See siis selle peale, et esikuuikut pole võidetud. Ja siis kui läks jauramiseks, et ei olda esikümne lähedale jõutud peale premmi tõusmist, loobuti, kui selgus, et eelmisel hooajal oldi 13. Ja enne seda 10. Ma nimetaks seda vihkamiseks ja soovitaks end kokku võtta.

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Kommentaatoritelt eeldatakse selles kanalis, et nad kihlveokontori reklaame edastaksid? Uskumatu.
      Tänu kihlveokontoritele sa ilmselt näed üldse telekast premmi eesti keelse kommentaariga. Nii et ära hädalda.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Tänu kihlveokontoritele sa ilmselt näed üldse telekast premmi eesti keelse kommentaariga. Nii et ära hädalda.
        Kes sina selline oled, et mind käskima tuled?
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
          Päris kohutav kommentaar. Tuletame meelde, et Newcastle kusi eelmisel hooajal Man Cityle kodus kurku. See siis selle peale, et esikuuikut pole võidetud. Ja siis kui läks jauramiseks, et ei olda esikümne lähedale jõutud peale premmi tõusmist, loobuti, kui selgus, et eelmisel hooajal oldi 13. Ja enne seda 10. Ma nimetaks seda vihkamiseks ja soovitaks end kokku võtta.
          See 12 mängu pidi olema võõrsilmängude oma. Sõnastusega panin puusse. My bad.
          Aga vihkamine? Ma olin tegelikult, eraisikuna, selles mängus ikka väga Tooni poolt.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            See 12 mängu pidi olema võõrsilmängude oma. Sõnastusega panin puusse. My bad.
            Aga vihkamine? Ma olin tegelikult, eraisikuna, selles mängus ikka väga Tooni poolt.
            Ok, ok, eks peale võitu peaks ju ise positiivsem olema, aga no mis sa teed, kui juba oled kord vana ja kibestunud küünik.:-)

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Kommentaatoritelt eeldatakse selles kanalis, et nad kihlveokontori reklaame edastaksid? Uskumatu.
              Tuleb nõustuda. Reklaamige enne ja pärast ja vahele ja subtiitritega ja kirjadega, aga see, kui kommentaator keset mängu mingitest koefidest jahuma hakkab, jättis üsna ebameeldiva mulje (see üks kord, kui ma see hooaeg telekast jalksi vaatasin).

              Teisalt muidugi on see veits samasse auku vigin, et raadiod mu isiklikke pleiliste ei kipu mängima, vaid hoopis seda, mis neile kõige kasu(m)likum. Kui ei meeldi, lähen ära.
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                Tuleb nõustuda. Reklaamige enne ja pärast ja vahele ja subtiitritega ja kirjadega, aga see, kui kommentaator keset mängu mingitest koefidest jahuma hakkab, jättis üsna ebameeldiva mulje (see üks kord, kui ma see hooaeg telekast jalksi vaatasin).

                Teisalt muidugi on see veits samasse auku vigin, et raadiod mu isiklikke pleiliste ei kipu mängima, vaid hoopis seda, mis neile kõige kasu(m)likum. Kui ei meeldi, lähen ära.
                Meistrite Liigas on see juba ju mitu aastat olnud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Meistrite Liigas on see juba ju mitu aastat olnud.
                  Ma rohkem Euroopa liiga vend ise.


                  Aa, muide. Kindlasti läbi käinud teema, aga kuidas kommentaatorid oma mängudega kohtuvad? Et noh, makes sense kui vene värki teeb telezritel ja itaalia värki nt eika või keegi, aga kui sina kohe üldse ei taha Chelski kangutamist kommenteerida (vaadata pigem vist), siis miks nad sunnivad? Ei saa valida? Kes ees, see mees? Lihtsalt vaja leib lauale tuua ja soldier through that shit?
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                    Ma rohkem Euroopa liiga vend ise.


                    Aa, muide. Kindlasti läbi käinud teema, aga kuidas kommentaatorid oma mängudega kohtuvad? Et noh, makes sense kui vene värki teeb telezritel ja itaalia värki nt eika või keegi, aga kui sina kohe üldse ei taha Chelski kangutamist kommenteerida (vaadata pigem vist), siis miks nad sunnivad? Ei saa valida? Kes ees, see mees? Lihtsalt vaja leib lauale tuua ja soldier through that shit?
                    Pole mul ka selle Chelseaga mingit nii suurt kauna. Lihtsalt on mingite tiimide puhul tekkinud aastatega selline kogemus, et kui tahad mängu, mis enda ka käima tõmbaks, siis Chelsea on osanud mängida pidevalt selliselt, et võtavad oma ära ja keeravad mängu kinni. Aga mänge jagab Kalev.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Pole mul ka selle Chelseaga mingit nii suurt kauna. Lihtsalt on mingite tiimide puhul tekkinud aastatega selline kogemus, et kui tahad mängu, mis enda ka käima tõmbaks, siis Chelsea on osanud mängida pidevalt selliselt, et võtavad oma ära ja keeravad mängu kinni. Aga mänge jagab Kalev.
                      Aa ei, ma ei küsi personaalse trauma pärast. Lihtsalt meenus, kuivõrd oled korduvalt maininud. Aga kui Kalevi sõna, siis Kalevi sõna.
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Mind on jah mõttekas üldse sinna valimisse panna.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Mind on jah mõttekas üldse sinna valimisse panna.
                          Käesolevaga tühistan telekavaataja sinna valimisse panemise. Põhjuseks selle küsitav mõttekus. Ilusat õhtu jätku.
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                            Aa ei, ma ei küsi personaalse trauma pärast. Lihtsalt meenus, kuivõrd oled korduvalt maininud. Aga kui Kalevi sõna, siis Kalevi sõna.
                            Üldiselt on nii, et kõige paremad on top6 omavahelised müdistamised. Siis tulevad keskmike vahelised mängud. Kõige "igavamad" paberil on suur kodus vs. väike võõrsil mängud. Täna eeldasin ka, et tuleb üsna igav päev, kuid tuli väga lahe jalkapäev. Viimane mäng oli täpselt see, miks ma endiselt seda tööd teen. Emotsiooni tõmbab sisse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Kes sina selline oled, et mind käskima tuled?
                              Keegi, kes peab enamasti oma lemmikklubi ja liigat s*ta kvaliteediga streamist (kui üldse leidub), väiksest aknast ja araabia keeles jälgima, samal ajal kui pitsper*e saab oma lemmikuid iganädalaselt laiekraanist HD-s ja eesti keelse kommentaariga vaadata. Nii et tõesti, ära hädalda.

                              Kommentaar


                                Ja keset mängu ka pole. Enne poolaega ainult.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X