320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõnu, olgem ausad. See kerge ManUle ära panemine või ilkumine kuidas keegi soovib. On läbi hooaja toimunud ja alati mitte isegi ManU mängus. Stiilis, "Mitte nagu üks manchesteri punane tiim" jms.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
      Mõnu, olgem ausad. See kerge ManUle ära panemine või ilkumine kuidas keegi soovib. On läbi hooaja toimunud ja alati mitte isegi ManU mängus. Stiilis, "Mitte nagu üks manchesteri punane tiim" jms.
      Ma ütlesin ju ka üleeile "ühes helesinises Manchesteri tiimis". Et kas lõõpimine ongi ilkumine ja kas jalkafännid ongi nii lumehelbestunud, et kui surutakse ristkülikut tavalisse küülikusse, siis seda öeldes on kohe kõik solvunud?

      Kommentaar


        Ehk ma pakuks välja solvumispakette:
        Man City - ostis tiitli raha eest
        Man Utd - maksis rämedalt pappi, aga mängivad kohati ikka nagu divari tiim
        Tottenham - 11 mängib hästi, aga siis on Sissoko
        Liverpool - ründavad kenasti, kaitses totaalkellad
        Chelsea - Hazard on oossom, Conte on vinguv jobu
        Arsenal - fännid uluvad "Wenger out", järgmine aasta tuleb veel hullem.

        Kommentaar


          eks siin vast ole see lugu, et siukest hagu andmist oodatakse rohkem õlleklaasi taga teise klubi fännidega lämisedes, mitte telekast kommentaatorilt.

          muidugi puid võib soovi korral alati ka eetrist alla panna, igaühel oma stiil, aga üldiselt nii lihtsalt on, et jalkafännide emotsioonid ei ole väga ratsionaalsed, kui keegi "oma klubi" kallal torgib. mu meelest elu on näidand, et see on suht võrdelises seoses sellega, kui palju klubi kellelegi korda läheb ehk mitte väga lumehelbekese teema, vaid inimestel lihtsalt on mingi asi südame külge hakanud. ja egas keegi vast nüüd ka siiralt ja südamepõhjani solvu, kui telekast öeldakse, et manku pask. rohkem nagu see "kuule mine ise..." reaktsioon. normaalne ka mu arust, ehkki eks sellest olegi raske aru saada neil, kel endal sama suhet ühegi klubiga pole.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Tundub, et oli hea kommentaar.

            Kommentaar


              “Elisa kaabelvõrgu kliendid saavad All Media telekanalite TV3, TV6 ja 3+ HD valikkanaleid tellida ja vaadata alates selle aasta 15. maist. Elisa Elamuse kliendid saavad seda teha mugavalt otse teleri ekraanilt või iseteenindusest internetis ning tasu ühe valikkanali eest on 0,99€ kuus,” sõnas Elisa TV-teenuste valdkonna juht Silver Soomre.

              Telias on kallim: 1 euro.

              Lisaks pole mul sõnu.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Netflix+viaplay+kordustv on kordades odavam ja mugavam kui üks väikene rämpspakett.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Oot, kes peo perse keeras? Vanakooli SD ftw mentaliteet läheb edasi VSB-s?
                  Algselt postitas Stok
                  Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                  Kommentaar


                    Kes 2005 CL´i finaali kommisid?

                    Kommentaar


                      HD läks tänasest tööle.

                      Kommentaar


                        HD ainult VSB-s või Viaplays ka? Või jätkub see tendents, et premmi näidataksegi üks mäng korraga?
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zaz Vaata postitust
                          HD ainult VSB-s või Viaplays ka? Või jätkub see tendents, et premmi näidataksegi üks mäng korraga?
                          Viaplays praegu küll HD-d ei ole veel.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Inglise liigat ikka HD's näeb?
                            ..ja nii ongi

                            Kommentaar


                              HDs on lubadused, et tuleb HD.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Elisa igatahes andis teada, et ööl vastu homset muudetakse Viasat Sport Baltic HD-ks (kanal 204) ja SD kanal liigub uue numbri peale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X