320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mitu õlut ennem pulti minemist alla neelati? Päris meeleolukas kommentaar mängule täna.

    Kommentaar


      seal pole muud vaja kui leicesteri üheks osapooleks

      Kommentaar


        Kiidan.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Siin jääb täna kõik meelde

          Kommentaar


            Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
            Mitu õlut ennem pulti minemist alla neelati?
            Tahtsin täpselt sama küsima tulla nice belch ka
            ★★★★★★

            Kommentaar


              See hetk, kui Dannaril õllekrooks eetrisse läheb. Või see hetk, kui lubatakse lemmikud vs nemesis mängu kommenteerima minna segi peaga. Või see hetk, kui kõik on uskumatu. See on jõuluime. Kõige muu jaoks on mastercard.

              E: "Võtke välja, poisid" oli suunatud vincule ja fittile?
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                Tänane Leicester vs Man United mängu kommenteerimine oli üks halvimaid, mida ma kuulnud olen. Juba esimesel poolajal oli selgelt aru saada, millise meeskonna poolt kommentaator on ning teisel pooajal tunnistas ka ise koduvõistkonna pooldamist. Kommentaator peaks suutma jääda erapooletuks, isegi kui ta seda ei ole.
                Kahju, et Viaplayst inglise keelset kommenteerimist ei saa panna.

                Kommentaar


                  Algselt postitas richardkoppel154 Vaata postitust
                  Tänane Leicester vs Man United mängu kommenteerimine oli üks halvimaid, mida ma kuulnud olen. Juba esimesel poolajal oli selgelt aru saada, millise meeskonna poolt kommentaator on ning teisel pooajal tunnistas ka ise koduvõistkonna pooldamist. Kommentaator peaks suutma jääda erapooletuks, isegi kui ta seda ei ole.
                  Kahju, et Viaplayst inglise keelset kommenteerimist ei saa panna.
                  Las siis olla, rohkem emotsioone ja tuleb täitsa vahva vaatamine.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas richardkoppel154 Vaata postitust
                    Tänane Leicester vs Man United mängu kommenteerimine oli üks halvimaid, mida ma kuulnud olen. Juba esimesel poolajal oli selgelt aru saada, millise meeskonna poolt kommentaator on ning teisel pooajal tunnistas ka ise koduvõistkonna pooldamist. Kommentaator peaks suutma jääda erapooletuks, isegi kui ta seda ei ole.
                    Kahju, et Viaplayst inglise keelset kommenteerimist ei saa panna.


                    tore ju, kas sa lähed mart mardisalu kohta sama väitma või ei, sest ta fännab sulle sobivamat tiimi?
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas richardkoppel154 Vaata postitust
                      Tänane Leicester vs Man United mängu kommenteerimine oli üks halvimaid, mida ma kuulnud olen. Juba esimesel poolajal oli selgelt aru saada, millise meeskonna poolt kommentaator on ning teisel pooajal tunnistas ka ise koduvõistkonna pooldamist. Kommentaator peaks suutma jääda erapooletuks, isegi kui ta seda ei ole.
                      Kahju, et Viaplayst inglise keelset kommenteerimist ei saa panna.
                      Ah tead, mine kuhugi.. mujale?

                      Kommentaar


                        Nõustun täielikult. Näiteks Kanguri puhul pole kunagi otse-eetris aru saada, keda ta fännab. Sellist ühe meeskonna poolt röökimist võib igaüks omas kodus teha, aga kommentaator peaks olema erapooletu.

                        Kommentaar


                          Dannar, ära kuula topscoreri ja richardi kriitikat. Pane samas vaimus edasi, mulle meeldib see, mis sa teed.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Ehk ainuke asi mis kõrva kriibiks emma kumma pooldamisel oleks mõni taavet vs koljat heitlus kus suurema poolt kaasa elatakse.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Kuulge, olge nüüd normaalsed, päris maailm kutsub. Mis erapoolikusest te räägite, dannari diktsioon ja sõnavara oli selline, et kui tema oli kaine, siis mina olen emane isakaru. Võib-olla on tegevusalasid, nagu kõrgushüpe ja tanelpadarolemine, kus väike joove annab paremaid tulemusi, aga see eilne kommentaar oli ikka täielik farss ju. Täis peaga lamisemine on okei kuskil fänniturniiril kommenteerides, aga tele otse-eetris vast pigem mitte. Võta kokku ennast.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                                Kuulge, olge nüüd normaalsed, päris maailm kutsub. Mis erapoolikusest te räägite, dannari diktsioon ja sõnavara oli selline, et kui tema oli kaine, siis mina olen emane isakaru. Võib-olla on tegevusalasid, nagu kõrgushüpe ja tanelpadarolemine, kus väike joove annab paremaid tulemusi, aga see eilne kommentaar oli ikka täielik farss ju. Täis peaga lamisemine on okei kuskil fänniturniiril kommenteerides, aga tele otse-eetris vast pigem mitte. Võta kokku ennast.
                                Istu maha, kaks! Täiega viis kommentaar oli selle mängu kohta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X