320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kes praegu Prantsuse liigat kommenteerivad? Teab keegi?
    FCF Forever

    Kommentaar


      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
      Kes praegu Prantsuse liigat kommenteerivad? Teab keegi?
      Taavi "Epic" Pailk ja Rainer Lomp.

      Kommentaar


        Algselt postitas dannar Vaata postitust
        Mul pole küll täna mingeid suuri keelelisi ämbreid kõrva jäänud.
        rennes, frankois klerk, stiiv mandanda näiduseks.
        Osad nimed nad on jah kuskilt õigesti kuulnud, aga enamik, võinoh pooled lähvad siiski mööda.

        Kommentaar


          njaa prantsuse nimedega mehed eriti kodus vist ei ole. Samas Kruusiga võrreldes ei ole põhjust nurinaks. aga emotsioone mehed, mitte ottjärvelalikku mõtetut kisa, aga emotsioone, minu teada ei maeta väljakul kedagi vaid mängitakse suurepärast mängu, ärge tapke mängu!

          Kommentaar


            Algselt postitas M13 Vaata postitust
            rennes, frankois klerk, stiiv mandanda näiduseks.
            Osad nimed nad on jah kuskilt õigesti kuulnud, aga enamik, võinoh pooled lähvad siiski mööda.
            Need olid üsna algul. Rennes jah. Clerc jäi kuulmata ja Stiiv peaks olema ka prantsuse keeli selle nime hääldus.

            Kommentaar


              mulle meeldoib deshaMPS

              Kommentaar


                Raineril on mõned sellised keelevead küll, Epicul on see-eest imo nimed vägagi korrektsed. Aga äkki ma vaatan seda roosade prillide läbi, aga mind seekord küll see ei sega.

                Kommentaar


                  Neetud kräpp, et ma seda mängu endale ei võtnud...

                  Kommentaar


                    mäng oli muidugi võimas, ja ega muidu täiesti korralik kommentaar.

                    Kommentaar


                      ei ole nagu õige pärast sellist mängu kellest rääkida, aganoh ma õpin 3. a pr. k. ja neid hääldusvigu ikka jagus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Need olid üsna algul. Rennes jah. Clerc jäi kuulmata ja Stiiv peaks olema ka prantsuse keeli selle nime hääldus.
                        Inglismaa kommentaatorid (Setanta Sport) hääldavad Stev Mondonda.

                        Kommentaar


                          Ma värske kanali omanikuna ütleks ,et natuke harjumatu on uute tegelaste kuulamine. Tunda on ,et algajad . Rohkem pinget häälde. Üldiselt miski väga ei häirinud. aga jutt mind ka eriti kaasa ei haaranud. Mäng iseenesest oli muidugi mega,kommenteerimiseks parim. Viie palli süsteemis annaks poistele 3+ esimese korra kohta.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Seda ka täpsustuseks, et proua, kes tribüünil oli, on siiski Marseille' omanik Margarita Louis-Dreyfus, mitte Didier Deschampsi kaasa.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Seda ka täpsustuseks, et proua, kes tribüünil oli, on siiski Marseille' omanik Margarita Louis-Dreyfus, mitte Didier Deschampsi kaasa.
                              Vabandan. Kuigi väga kahtlaselt õrnutsesid antud tegelased eetriväliselt.

                              Nojaa, need hääldused. Dannar avastas mingi aeg suurepärase lehekülje, kus saab täpselt neid hääldusi kuulata ja ma ka panen selle järgi.

                              Ja seda matuse meeleolu on väga raske ise tabada. Iga mäng on entusiasm sees, aga võimalik, et vahest ei tule see mängu kuulates välja.

                              Aga tänan konstruktiivse kriitika eest.

                              Kommentaar


                                lõpp oli juba parem, raudselt, aga ega sellist mängu rahulikult vaadata või kommenteerida oleks oma ette kunst ka, peaks vist kimi räikkonen olema või miskit, igatahes kommentaar tundus ka parem. ja tegelikult siiski kõik positiivne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X