320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
    Epicule:

    1. Natuke rohkem emotsiooni. Esimese värava puhul nagu kuuselemps juba. Aga eks üksi ongi vist raskem.
    2. Arsenali teise värava kohta: Ei olnud mingit kohtunike viga
    Mina omakorda ütleks, et mulle väga meeldis Epicu kommentaar. Tasakaalukas ja vaimukas. Pärast seda Järvela "Man U on nii kuradi ideaalne, et ma ei saa seda 100 korda ütlemata jätta" kommentaari mõjus väga teraapiliselt. Kusjuures ma olen Järvela suurim fänn, aga seekordset kommentaari ilmselt segasid minu punased ühe mütoloogilise linnu pildiga prillid, mis ei lasknud seda kommentaari küll nautida. Epic aga tegi oma tööd väga hästi. Aitäh!
    BACK WHERE WE BELONG

    Kommentaar


      Algselt postitas Melwood Vaata postitust
      Mina omakorda ütleks, et mulle väga meeldis Epicu kommentaar. Tasakaalukas ja vaimukas. Pärast seda Järvela "Man U on nii kuradi ideaalne, et ma ei saa seda 100 korda ütlemata jätta" kommentaari mõjus väga teraapiliselt. Kusjuures ma olen Järvela suurim fänn, aga seekordset kommentaari ilmselt segasid minu punased ühe mütoloogilise linnu pildiga prillid, mis ei lasknud seda kommentaari küll nautida. Epic aga tegi oma tööd väga hästi. Aitäh!
      Mitte et keegi minust valesti aru saaks. Kommentaar oli hea, eks mäng oli ka selline et seal väga palju emotsiooni polnudgi (Arsenali fännile muidugi oli). Prantsuse liiga mängus oli kohe palju rohkem põnevust ja intriigi ning seda oli ka kommentaarist aru saada.

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        Loodan,et tänast Boltoni mängu ikka näitate!
        Tänan,et mängu näitasite ja kommentaator sai ka oma tööga ilusasti hakkama!
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Lille'i ja Toulousei mängus on heli kahtlaselt telepildist ees. Toon näite, Gervinho hakkab alles lööma kui kommentaator karjub oi oi kui hea tõrje Tolousei väravavahi poolt.

          Kommentaar


            Mul sama kala, väga imelik on vaadata

            Kommentaar


              Seda on sageli VSBs

              Kommentaar


                Võtke rahulikult, sellel nädalavahetusel saabun mina ja teen kõik asjad korda!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Võtke rahulikult, sellel nädalavahetusel saabun mina ja teen kõik asjad korda!
                  You need people who score goals, that's how you win games.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Võtke rahulikult, sellel nädalavahetusel saabun mina ja teen kõik asjad korda!
                    +35 kraadist -30nesse, tere tulemast reaalsusesse!
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Tänud, et Vara ja Kruusi pulti lasite Mehed räägivad hääled Champions League'i mängudeks soojaks.

                      Kommentaar


                        Kes praegu Arise ja City mängu seletab ?
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Kes praegu Arise ja City mängu seletab ?
                          Epic.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sunnik Vaata postitust
                            Epic.
                            Selge .Aitäh !
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Loodetavasti see laupäev ikka Rocki mängu näitate..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
                                Loodetavasti see laupäev ikka Rocki mängu näitate..
                                No kui tõesti nii hullult vaja teada, siis ehk vaatad ise üle?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X