320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Nõu offenso, aga see on küll kõige suvalisem tähelepanek.
    Tõsi jah? Ma küll arvasin, et paljastasin suure vabamüürlaste vandenõu.

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust
      Tõsi jah? Ma küll arvasin, et paljastasin suure vabamüürlaste vandenõu.
      Noh, et peab ikka viitsimist olema, et see välja lõigata, siis üles laadida. Samas nii andunud vaatajad on vist auks...

      P.S. põhjus on muidugi lihtne, et esialgse kavaga toimus suur mängude vahetamine.

      Ehk esialgu pidin mina tegema seda mängu, Vince Arsenali ja Epic Everton-Stevenage'i. Seejärel vahetasin mina Vince'ga ära. Siis reageeris omakorda Epic ja tahtis ise reedel teha ja nii sain mina lõpuks Evertoni. Ma hoian nüüd pöialt, et see oleks ainus vinge mäng.

      Kommentaar


        Ei ole küll suurem tähenärija häälduste kohapealt, aga what's up with Iiivans? Või on tõesti ManU Evansi hääldupilti tuunitud

        Kommentaar


          Hakkasin teisel poolajal mängu vaatama ja vähemalt 2 korda on Kalev Pablo Lasot kutsunud Laslo Paboks
          E: Tuli ka kolmas kord.

          Kommentaar


            Tänases mängus Arsenal - Coventy oli Zelalem algselt platsile tulles Zalelem ning ta positsiooniks oli ründaja (kes ei tea siis ta on puhas keskpoolik) ja juba järgmisel hetkel muutus ta nimi Zelalalem'iks kes siiski on keskväljal. Võimas digimuutus.

            Kommentaar


              Järvela sõnamängu eksperimenti keegi salvestas ka?

              Kommentaar


                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                Tänases mängus Arsenal - Coventy oli Zelalem algselt platsile tulles Zalelem ning ta positsiooniks oli ründaja (kes ei tea siis ta on puhas keskpoolik) ja juba järgmisel hetkel muutus ta nimi Zelalalem'iks kes siiski on keskväljal. Võimas digimuutus.
                Sai allikana kasutatud espni lehte, kus noorhärra kenasti ründajaks märgitud - http://espnfc.com/player/_/id/188487...elalem?cc=5739 - ja ega ei jaksa tõesti kõigi klubide kõigil noormängijatel silma peal hoida, et mis meestega tegu, mis positsiooni mängivad jne.

                Enne mängu, eetriväliselt, tuli nime kümme korda järjest hääldamine kenasti välja, aga ju siis polnud sellest harjutuses kasu.

                PS! Coventry, mitte Coventy. Võib kõigil juhtuda.

                Kommentaar


                  Ma sain nii aru, et kui oleks öelnud lõpuni ründaja Zalelem, siis oleks okei olnud.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    selliseid nime häälduse nokkimisi võivad kommentaatorid ka vabalt komplimendina võtta tegelikult, sest kui see on ainus viga, millele tähelepanu juhtida võib, siis on ju suur osa tööst ikka maru hästi tehtud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Epic Vaata postitust
                      Sai allikana kasutatud espni lehte, kus noorhärra kenasti ründajaks märgitud - http://espnfc.com/player/_/id/188487...elalem?cc=5739 - ja ega ei jaksa tõesti kõigi klubide kõigil noormängijatel silma peal hoida, et mis meestega tegu, mis positsiooni mängivad jne.

                      Enne mängu, eetriväliselt, tuli nime kümme korda järjest hääldamine kenasti välja, aga ju siis polnud sellest harjutuses kasu.

                      PS! Coventry, mitte Coventy. Võib kõigil juhtuda.
                      Ei polnud viga. Olgem ausad Coventry mehi oleks võinud kõiki valesti nimetada ja ma poleks vahet teinudki. Loogiline, et kõiki mängumehi ei tea ja kui ESPN positsiooniga eksis siis võib neid selles osas pigem noomitada (nii suur portaal võiks ikka õigesti neid asju kirja saada). Ja peale neid kahte nime eksimust tuli juba nimi edaspidiselt näiliselt vähemalt õigesti välja (eks seda ei tea kuidas tema nime üldse hääldama peakski, äkki saksapäraselt ongi kuidagi veidra hääldusega?). Alguses tõi lihtsalt natuke muige näole
                      Coventry oli endal typo aga vist ei vabanda välja ka enam.

                      Kommentaar


                        Noh, kui mitte muud, siis järgmisel korral vaatab herr kommentaator ka teisi portaale. Eile nt oli Guardianis põhjalik artikkel kõnealusest noorsandist.

                        Aga mulle "meeldis" lõppseisu vormistamine 3:0 peal. Tibud, paks tädi ja värki.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Lisan ülejärgmise nädala kava ka:
                          3. veeb. Man City - Chelsea
                          6. veebruaril on juba terve päev mingeid lumelaua slopestyle'i täis, siis mogulid, siis lühikeste meeste iluuisutamine.
                          7. veebruaril näidatakse Putini lindikava.
                          8. veebruaril on murdmaasuusk, siis lumelaud, siis kiiruisutamine, sinna vahele LIVERPOOL-ARSENAL ja siis edasi igasugu imelikku olümpiajama.

                          Kommentaar


                            Mis kellaaegadel need olümpiateemad olema hakkavad? Õhtupoolikutel ka midagi vaadata on?

                            Kommentaar


                              Mis põhjusel West ham - Swansea mängu näidatakse, kui samal ajal on Newcastle - Sunderland?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kristen Vaata postitust
                                Mis põhjusel West ham - Swansea mängu näidatakse, kui samal ajal on Newcastle - Sunderland?
                                On seal mingit vahet?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X