320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mark- Vaata postitust
    Kuidas Uefa Meistrite Liigaga lood ? Mis mängud tulevad TV 6-s ja mis Viasatist?
    Viasat Sport Baltic

    T 01.04. 21:45 Manchester United - Bayern München
    K 02.04. 21:45 Paris Saint-Germain - Chelsea FC

    TV6

    T 01.04. 21:45 FC Barcelona - Atletico Madrid
    K 02.04. 21:45 Real Madrid - Borussia Dortmund
    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

    Kommentaar


      Algselt postitas dontastik Vaata postitust
      Viasat Sport Baltic

      T 01.04. 21:45 Manchester United - Bayern München
      K 02.04. 21:45 Paris Saint-Germain - Chelsea FC

      TV6

      T 01.04. 21:45 FC Barcelona - Atletico Madrid
      K 02.04. 21:45 Real Madrid - Borussia Dortmund
      Väga õige valik mu arust. Loodame, et PSG ja Chelsea mängus jääb pinge ka TV 6 kordusmängus, Manu ja Bayerni mängus seda kindlasti ei juhtu.

      Kommentaar


        Laupäevane TBA on Crystal Palace-Chelsea

        Järgmisel nädalal omakorda:
        Esmaspäeval Sunderland - West Ham Utd
        Meistrite Liiga on teil teada.
        Neljapäeval Euroopa Liiga ja Juventus-Lyon
        Laupäeval Man City -Southampton; Newcastle - ManUtd; Chelsea - Stoke
        Pühapäev Everton - Arsenal; West Ham - Liverpool

        Kommentaar


          kes tänaseid/homseid mänge mõlemas kanalis kommib?

          Kommentaar


            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            kes tänaseid mänge mõlemas kanalis kommib?
            VSB's olevat Järvela & Kristal, teist ei tea.
            Adiós amigos

            Kommentaar


              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
              kes homseid mänge mõlemas kanalis kommib?
              psg-tšelskit mina koos bonnieriga ja real-dortmundi peaksid kruus/vara tegema.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                psg-tšelskit mina koos bonnieriga ja real-dortmundi peaksid kruus/vara tegema.
                Oolrait, võtan vanamehe auhinnaaluselt lahti ja toon kaasa.

                Kommentaar


                  Vahepeal ka järgmise nädala info:
                  esmaspäev, 7. aprill - Tottenham vs. Sunderland.
                  teisipäev, 8 aprill - Borussia Dortmund - Real Madrid (VSB); Chelsea - PSG (TV6)
                  kolmapäev, 9. aprill - Atletico - Barcelona (VSB); Bayern - ManU (TV6)
                  neljapäev, 10. aprill - üks mäng Euroopa Liigat.
                  reede, 11. aprill - Meistrite Liiga poolfinaalide loos.
                  laupäev, 12. aprill - FA Cup poolfinaal Wigan-Arsenal
                  pühapäev, 13. aprill - 15.30 Liverpool - Man City (EPL); hilinemisega Hull City - Sheffield United (FA Cup) ja Swansea - Chelsea (EPL)

                  Kommentaar


                    Dannar, Azpi oli teisel hooajal Marseille kindel põhikoosseisu mängija. Erinevalt Chelseas siis paremal äärekaitses.

                    Ja väide, et tal PSG vastu hästi pole läinud ei ole ka päris tõde, sest näiteks tema viimasel hooajal OM-is löödi äsja rikastunud (suvel oldi juba oma esimesed suured ostud tehtud) pealinlasi Velodrome'il koguni 3-0. Azpi tegi kogu kohtumise kaasa.

                    Aga muidu oli tore komm. Võiksite tihedamini koos kommenteerida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Dannar, Azpi oli teisel hooajal Marseille kindel põhikoosseisu mängija. Erinevalt Chelseas siis paremal äärekaitses.

                      Ja väide, et tal PSG vastu hästi pole läinud ei ole ka päris tõde, sest näiteks tema viimasel hooajal OM-is löödi äsja rikastunud (suvel oldi juba oma esimesed suured ostud tehtud) pealinlasi Velodrome'il koguni 3-0. Azpi tegi kogu kohtumise kaasa.

                      Aga muidu oli tore komm. Võiksite tihedamini koos kommenteerida.
                      Sel ajal, kui mina veel Prantsusmaa liigat kommisin, siis oli Azpi selline "kuidas kunagi"-vend. Seepealt ma seda ka ütlesin. Azpi ja Marseille võitsid PSG vastu kolmest ühe, mis polegi kõige parem näitaja.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Sel ajal, kui mina veel Prantsusmaa liigat kommisin, siis oli Azpi selline "kuidas kunagi"-vend. Seepealt ma seda ka ütlesin. Azpi ja Marseille võitsid PSG vastu kolmest ühe, mis polegi kõige parem näitaja.
                        Eks tal oli algul füüsilise poolega probleeme. Oli ta OM-i tulles üsna kleenuke Hispaania poiss, kes oli mänginud mitte vast nii füüsilises liigas. Eks tal oli algul raske ka Inglismaal, kus Prantsusmaaga võrreldes veel jõulisemat mängu mängitakse. Teisel hooajal oli ta väga hea nii kaitse kui ründefaasis. Chelsea karjäär on tal põhimõtteliselt sama radapidi läinud.

                        1-2 ei tohiks see record olla. Tema teisel hooajal kodus võideti ja Pariisis kaotati. Esimesel hooaja võidetu pealinlasi superkarikas ja kodus liigaraames, Pariisis jällegi kaotati. Võidetud liigamängus ta kaasa ei teinud, kuid superkarikas ja kaotatud liigamängus aga küll. Ehk siis mina sain 2-2. Ja kui arvestada aega kui ta kuulus klubisse, siis 3-2.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Eks tal oli algul füüsilise poolega probleeme. Oli ta OM-i tulles üsna kleenuke Hispaania poiss, kes oli mänginud mitte vast nii füüsilises liigas. Eks tal oli algul raske ka Inglismaal, kus Prantsusmaaga võrreldes veel jõulisemat mängu mängitakse. Teisel hooajal oli ta väga hea nii kaitse kui ründefaasis. Chelsea karjäär on tal põhimõtteliselt sama radapidi läinud.

                          1-3 ei tohiks see record olla. Tema teisel hooajal kodus võideti ja Pariisis kaotati. Esimesel hooaja võidetu pealinlasi superkarikas ja kodus liigaraames, Pariisis jällegi kaotati. Võidetud liigamängus ta kaasa ei teinud, kuid superkarikas ja kaotatud liigamängus aga küll. Ehk siis mina sain 2-2. Ja kui arvestada aega kui ta kuulus klubisse, siis 3-2.
                          Ma võtsin selle fakti puhtalt UEFA press-kitist, kus oli kirjas: • César Azpilicueta played for Marseille between 2010 and 2012, winning only one of his three games against Paris: a 3-0 success in November 2011 in which he helped set up one of the goals.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ma võtsin selle fakti puhtalt UEFA press-kitist, kus oli kirjas: • César Azpilicueta played for Marseille between 2010 and 2012, winning only one of his three games against Paris: a 3-0 success in November 2011 in which he helped set up one of the goals
                            Ilmselt peeti silmas vaid liigamänge. Sel juhul tõesti 1-2, kuna ta selles 2010-11 hooajal võidetud mängus ta ei osalenud ja karikamängu pole arvestatud.

                            Kommentaar


                              jube, kui sassi ajati bedimo/umtiti/mvuemba või siis briand/lacazette, saan aru küll, et vb prantsuse liiga ei paku enam huvi peale seda, kui VSB teleekraanilt ära kadus, kuid siiski võiks ära tunda mängijaid, vahepeal kui nähti särgi peal nime, siis ütles õigesti, lihtsalt mainimiseks.

                              Kommentaar


                                Kommentaarideta... Ja miks ka mitte.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X