320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    oot tänast europa league mängu ei näidata otse või kuidas? kellaajad nagu ei klapiks mu meelest

    Kommentaar


      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
      oot tänast europa league mängu ei näidata otse või kuidas? kellaajad nagu ei klapiks mu meelest
      Tuleb otse kohe kui hoki lõppeb.

      Kommentaar


        see ei ole ju otse!

        Kommentaar


          nojah selle asemle et 75% mängu otse näitada, näeb nüüd jälle 0%. Peded.

          Kommentaar


            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
            see ei ole ju otse!
            Siis on kuskil midagi taas korraldatud. Pidi olema algselt crash in.

            Kommentaar


              peab ütlema, et seda oli karta kahjuks, tavalaks suht vist.

              Kommentaar


                Nagu ma aru saan, siis nüüd on häda selles, et näidati terve mäng ära, mitte ei tuldud poole pealt sisse?

                Kommentaar


                  kõige suurem häda on ikka pigem selles, et eelnevalt reklaamiti mängu live-na, ülekande alateski oli ekraanil märk live, mis hiljem digimuutus today-ks. see on nagu tobe, et ei maksa asju ju valesti välja hõigata.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                    kõige suurem häda on ikka pigem selles, et eelnevalt reklaamiti mängu live-na, ülekande alateski oli ekraanil märk live, mis hiljem digimuutus today-ks. see on nagu tobe, et ei maksa asju ju valesti välja hõigata.
                    Oh teid, oh teid. Ma ikka mõistatan, et kuidas inimesed lasevad end sellistest asjadest häirida. Samas annan ma aru, et kui oleks mängu näidatud kusagilt keskelt, aga laivis, siis oleks ka pahaseid olnud. Vist olin ise ka kunagi selliste asjade peale pahane. Noh, kui aastal 2000 ETV-s jalka EM-i ajal avapoolajale lihtsalt 20 minti auku tehti, sest ETV2-e polnud ja AK oli vaja ära näidata.

                    Kommentaar


                      aga miks ei peaks häirima, kui sa mingi asja eest maksad iga kuiselt, siis sel teenusel võiks mingi kindlus ja kvaliteet ka olla, ei? et kui midagi välja hõigatakse, siis nii ka on või antakse selle kohta vähemalt operatiivselt infot. oleks eile ilmselt vaatamise küll vähe teisiti sättinud. hakkasin striimina vaatama, et vaatan tv-st pärast edasi, aga noh siis selgus, et tuleb striimi edasi vaadata, ei viitsinud nagu teist korda sama asja passima hakata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                        aga miks ei peaks häirima, kui sa mingi asja eest maksad iga kuiselt, siis sel teenusel võiks mingi kindlus ja kvaliteet ka olla, ei? et kui midagi välja hõigatakse, siis nii ka on või antakse selle kohta vähemalt operatiivselt infot. oleks eile ilmselt vaatamise küll vähe teisiti sättinud. hakkasin striimina vaatama, et vaatan tv-st pärast edasi, aga noh siis selgus, et tuleb striimi edasi vaadata, ei viitsinud nagu teist korda sama asja passima hakata.
                        Noh, palju see kuumaks on? Ses suhtes, et sa maksad spordikanali eest, millest mingi ühe mängu (isegi kui üks mäng nädalas) osakaal on sellest kogusummast maruväike. Seega sa lased sisuliselt paarikümne sendi pärast end niimoodi häirida.

                        Kommentaar


                          meelevaldne näide küll, et savi kui paar viinerit ostetud pakist ei ole söödavad, maksad ju sente vaid selle eest. aga selle häirimise kohapealt, siis ausaltöeldes lambid ja teler jäid kodus terveks, naine ka kitlipeale ei saanud, ain allasele ka ei helistanud, aga natuke häiriv oli ta siiski, eelkõige just kuna vaatasin viasati fb-st ja viasati lehelt järgi, küsisin siin veel ülegi ja lõpuks oli ikka nii nagu oli. see oli põhimure.

                          Kommentaar


                            See on ikka väga meelevaldne, kuna ma saaks aru, kui mängu üldse poleks näidatud. Praegu näidati mõnevõrra hiljem. Ehk ma saan aru, et kanal tegi vea. Mis mind ei pane selle ettevõtte puhul ka imestama, aga ma lihtsalt imestan, et selline asi inimesi häirib. Hullem oleks ju vastupidine variant olnud, kus lubatakse tervet mängu, aga siis lükatakse kusagilt poole pealt sisse. Pealegi, kas selleks ajaks, kui mäng oleks pidanud otse algama, oli seal skoor avatud?

                            Kommentaar


                              napilt aga ei olnud avatud. oleks suht täpselt jõud väravateks, mis jutti tulid.

                              Kommentaar


                                Selle telekavade ja tegeliku programmi erinevusega on see keiss, et enamasti saabub näiteks kommentaatoritele järgmise kava neljapäeval ja selle faili lõpus on enamjaolt v3 või v4 ehk sellise numbriga versioon. Seejärel kasvab see kuhugi 7 ja 8 vahele, mis tähendab pidevaid muudatusi. Sealt siis omakorda tulevadki igasugu omapärased nihked kavas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X