320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Oleks kohe pärast sõidu lõppu hakatud Arsenali mängu näitama oleks kõigest 15 minutit algust nägemata jäänud, aga otsustati, et on vaja oodata 30 minutit autasustamiseni mis kestab 30 sekundit.
    See on minu teada moto ja vormeli lepingus sees, et need asjad tuleb ka ära näidata. Kava niisuguse teadliku koostamise mõttekuse teemadel palun pöörduda nende poole, kellel on varbaid üle kümne, tavainimese loogika selle peale alati ei hakka.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      sorry kui läbi käinud, aga kas suvel midagi vaadata ka on? Sõprusmängud enne MMi? Et noh ma mõtlen millal see teenus peatada ja see raha parem jaljaõlledesse investeerida.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        sorry kui läbi käinud, aga kas suvel midagi vaadata ka on? Sõprusmängud enne MMi? Et noh ma mõtlen millal see teenus peatada ja see raha parem jaljaõlledesse investeerida.
        Sooviks ise ka teada, et võiksid saata küsimuse turunduseitedele. Ma usun, et nende vastus küsimusele, et "millist jalkat te suvel näitate" võib olla üsna humoorikas

        Kommentaar


          Mina igatahes teenusega rahul ja ei saa siinsest mölast aru ja kui teada et veel jutt käib 6 rahast ja 33 kopikast,siis nojahadii,selle raha eest ostate baarist 2 õlut ja keegi ei vingu...ja millal kanal enda jaoks sulgeda -mai lõpust ja jälle premieri algul avada,nii selge see ongi...

          Kommentaar


            Algselt postitas marconius Vaata postitust
            Mina igatahes teenusega rahul ja ei saa siinsest mölast aru ja kui teada et veel jutt käib 6 rahast ja 33 kopikast,siis nojahadii,selle raha eest ostate baarist 2 õlut ja keegi ei vingu...ja millal kanal enda jaoks sulgeda -mai lõpust ja jälle premieri algul avada,nii selge see ongi...
            Lisan ülaltoodud steitmentile oma allkirja.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas marconius Vaata postitust
              Mina igatahes teenusega rahul ja ei saa siinsest mölast aru ja kui teada et veel jutt käib 6 rahast ja 33 kopikast,siis nojahadii,selle raha eest ostate baarist 2 õlut ja keegi ei vingu...ja millal kanal enda jaoks sulgeda -mai lõpust ja jälle premieri algul avada,nii selge see ongi...
              Tellid 2 õlut, saad 2 õlut. VSB kanalis ei saa alati seda, mis lubatakse. Aga jah olen suures plaanis rahul, muidu ei telliks. VSB on rohkem kui Premm, sellepärast küsisingi.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Tellid 2 õlut, saad 2 õlut. VSB kanalis ei saa alati seda, mis lubatakse. Aga jah olen suures plaanis rahul, muidu ei telliks. VSB on rohkem kui Premm, sellepärast küsisingi.
                Et saad hoopis lastesaatekanali vahepeal?

                Kommentaar


                  küsimus pole summa suuruses. tahaks loota, et kui inimesed ei lase niisama "kahe õlle rahal" maha voolata, siis ehk saadakse ka teisel poolel lõpuks aru, et võiks natuke kava (ja pildi) kvaliteedile rõhku panna, mitte võtta kliente lollidena, kes maksavad nagunii, sest alternatiivi pole. no ausalt, milline argument on VSB alleshoidmiseks suvel, kui sealt midagi ei näidata? mina olen eelmistel suvedel loobunud põhimõtte pärast.

                  Kommentaar


                    F1 mehed, F1. Lisaks mul ka ratta XCO maailmakarikas.

                    Kommentaar


                      Nii.
                      Seoses tabeliseisuga läheb kolmapäeval otse Man City mäng, aga mitte kavas ette nähtud Sunderland-West Brom. See tuleb hiljem lindist.

                      Küsisin Kalevi käest selle motojama kohta ning loodan, et ta nüüd ei pahanda, et ma teda siin tsiteerin:
                      "Eilne Moto GP kummivenitamine ajas juhtme kokku kõigil. Riias asuva väljastusega on räägitud miljon korda nendel teemadel, et mindaks kohe üle kui üks võistlus läbi ja algab teine, aga inimestele kes spordist midagi ei tea on seda keeruline seletada. Samas sellist kooslust, kes teaks spordist ja oskaks satelliidi koodid välja peilida ja eetrisse lasta Lätis pole. See pole mingi vabandus, vaid lihtsalt seletus, miks sellised idiootsused ikka ja jälle toimuvad."

                      Kommentaar


                        Siinkohal tahan igatahes mina küll VSBle ja seltskonnale seal ühe suure aitähh öelda. Eks inimesed kritiseerivad alati ja samamoodi on alati neid, kes kunagi millegiga leppida ei suuda. Kui nüüd aga võtta asja puhtalt võrdlusmomendi pealt, siis spordifänn täna on ikka võrratult parem olla kui spordifänn 3-4 aastat tagasi, olgu need vead, mis nad on, hind on ikkagi hea ja selle raha eest saab meelelahutust enam kui küll.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                          Küsisin Kalevi käest selle motojama kohta ning loodan, et ta nüüd ei pahanda, et ma teda siin tsiteerin:
                          "Eilne Moto GP kummivenitamine ajas juhtme kokku kõigil. Riias asuva väljastusega on räägitud miljon korda nendel teemadel, et mindaks kohe üle kui üks võistlus läbi ja algab teine, aga inimestele kes spordist midagi ei tea on seda keeruline seletada. Samas sellist kooslust, kes teaks spordist ja oskaks satelliidi koodid välja peilida ja eetrisse lasta Lätis pole. See pole mingi vabandus, vaid lihtsalt seletus, miks sellised idiootsused ikka ja jälle toimuvad."
                          Vähemalt on meeldiv seletus/vastus, järgmine kord võib kolm närviräkku kulutada ülevarbaliste kirumise peale.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            Siinkohal tahan igatahes mina küll VSBle ja seltskonnale seal ühe suure aitähh öelda. Eks inimesed kritiseerivad alati ja samamoodi on alati neid, kes kunagi millegiga leppida ei suuda. Kui nüüd aga võtta asja puhtalt võrdlusmomendi pealt, siis spordifänn täna on ikka võrratult parem olla kui spordifänn 3-4 aastat tagasi, olgu need vead, mis nad on, hind on ikkagi hea ja selle raha eest saab meelelahutust enam kui küll.
                            ei no täiesti nõus sellega ja ma saan ka põhjustest aru, miks nii on, et läheb üks ülekanne pikemaks ja sõidab teistele sisse ja et tegu pole jalka kanaliga, aga algusest peale pole ma aru saanud, kui pagana keeruline on sellest ka teada anda, et seelaadne olukord on juhtumas? see on point, mis mind häirib, et kuidas ei saada tänapäeva vahendite juures sellistest asjadest ka vaatajat teavitatud, enam pole ju aeg kui eelmine nädal läheb kava trükki ja ongi kõik. saab ju kirjutada sellest oma fb lehel, saab ju lasta teavitava kirja pikemaks veninud ülekande ajal ka ekraanile jooksma. võimalusi ju on ometi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                              ei no täiesti nõus sellega ja ma saan ka põhjustest aru, miks nii on, et läheb üks ülekanne pikemaks ja sõidab teistele sisse ja et tegu pole jalka kanaliga, aga algusest peale pole ma aru saanud, kui pagana keeruline on sellest ka teada anda, et seelaadne olukord on juhtumas? see on point, mis mind häirib, et kuidas ei saada tänapäeva vahendite juures sellistest asjadest ka vaatajat teavitatud, enam pole ju aeg kui eelmine nädal läheb kava trükki ja ongi kõik. saab ju kirjutada sellest oma fb lehel, saab ju lasta teavitava kirja pikemaks veninud ülekande ajal ka ekraanile jooksma. võimalusi ju on ometi.
                              Ega keegi ei viitsi ju, see on töö.. asi mida seal viimasel ajal eriti teha ei mõisteta enam.

                              Kommentaar


                                Tennist ei näe enam üldse?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X