320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    oleneb mille eest VSB arvates klient maksab. Mina vaatan enamus PL mänge vähemalt muu asja kõrvale. mingi näkased 7 eur maksta selle eest, et iga kord ei oleks mingit keberniiti striimiga ja sada muud häda, ei ole palju. Mugavus maksab. p.s. Ma vähemalt isiklikult oleks nõus maksma HD + ajavõit + mugavus + ing. keelsed kommentaarid rohkem, kui praegu.
    Mina ei vaata muu asja kõrvale. Vaatan konkreetselt jalgpalli (ja kui programmijuht annab, elan oma lemmikule kaasa).
    Küll aga oleks ma nõus maksma ka oluliselt rohkem kui saaks kvaliteetset kraami vastu (SKY kanalid vms? ).

    Aga mis mulje mulle jääb: Mõnu istub kommentaatoriboksis ja naudib kommenteerides HD pilti ja kodus jalgpalli ei vaata ning vapsee ei mõista, kuidas siin pööbel oma 46" ja suuremate flatscreenide taga enam maleruute vaadata ei taha.

    Puhtisiklikult tundub, et VSB pilt (ja ka ETV jms) pilt on mõeldud kineskoopteleritesse. Kellel veel tänapäeval on kodus kineskoopteler?
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Ma saan aru, et lahedam ja nii. Ma ei saa aru, et kas see on nii primaarne. Eelneva puusalt tulistatud põhjendustega üritasin leida loogilist põhjendust, et miks seda tehtud pole. Ma ei usu, et seal on mingi vandenõu silmaarstide ja prillipoodidega, vaid lihtsalt antud hetkeolukorra kõige optimaalsem lahendus.

      Kommentaar


        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        Puhtisiklikult tundub, et VSB pilt (ja ka ETV jms) pilt on mõeldud kineskoopteleritesse. Kellel veel tänapäeval on kodus kineskoopteler?
        Mul muide on. Ja kuna eriti suur teleka vaataja pole ja vaadatavad kanalid HD-s eriti pole, siis pole siiani eriti ka vajadust olnud.
        Aga VSB võiks siis tõesti SD-s näidata eesti keelsena ja HD-s siis ingliskeelsena. Mõtlemise koht
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Kuna hetkel maal ja siin tõesti kineskoop veel, siis nii ei kurdagi praegu, eks linna jõudes lööb tegelikkus jälle oimetuks. Selle streami värgiga ei olegi asi nii keeruline enam, paljud kohad on üsna usaldusväärsed ja omavad kõiki Sky ja BT spordi linke, et valik on korralik juba ja pilt HD enamuses.

          Kommentaar


            Algselt postitas zaz Vaata postitust

            Puhtisiklikult tundub, et VSB pilt (ja ka ETV jms) pilt on mõeldud kineskoopteleritesse. Kellel veel tänapäeval on kodus kineskoopteler?
            Minul

            Kommentaar


              Minul, ja ei koti ka kas pilt on sd või hd. Peaasi et pilt on.

              Kommentaar


                Mis kuradi koopainimesed?
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Mis kuradi koopainimesed?
                  Noh, eks see ole põlvkondade vahe. Mina vaatasin TV1-st kananahk ihul WestHamVilla mängu, mis lõppes 0:0 ja mäletan siiani mingit kummalist postilööki ja olin selle ühe mänguga nädalas rahul, et minu jaoks on viis mängu nädalas tore, kui seal pole ka mingid HD-d, Kim Kardashiani rindu või virtuaalset ennustusmängu, noh.

                  Kommentaar


                    Viasat Sport Baltic HD Eng on siis see mida me nüüd nõudma hakkame eks ?
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Mulle meeldib kõige rohkem see, et dannar ei jaga enda sõnu tehnikast midagi, kuid siis patrab maad ja ilmad kokku. Riigikokku lähed või?

                      Kusjuures originaalheli võiks täiega olla, STV terve kanalirivi on niikuinii kahes keeles, et tohiks ka keeruline olla.

                      Samas, jällegi, viitsimise teema, HD puhul eriti selge.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        kas siin polnud varem selline kanal nagu Viasat Premier League HD ja inglise keeles? Portugalis näitas SportTV ka seda Premier League kanalit ja originaalkeeles
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Mulle meeldib kõige rohkem see, et dannar ei jaga enda sõnu tehnikast midagi, kuid siis patrab maad ja ilmad kokku. Riigikokku lähed või?

                          Kusjuures originaalheli võiks täiega olla, STV terve kanalirivi on niikuinii kahes keeles, et tohiks ka keeruline olla.

                          Samas, jällegi, viitsimise teema, HD puhul eriti selge.
                          Sina võta serverist ja pane serverisse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Kusjuures originaalheli võiks täiega olla, STV terve kanalirivi on niikuinii kahes keeles, et tohiks ka keeruline olla.
                            Kas sa ei tahagi Dannari fantastilist kommenteerimist kuulata? Ma üle mõne aasta nüüd kuulsin teda kommenteerimas viimast ManU mängu ja areng on olnud päris hea. Paari aasta pärast tahab teda juba muu maailm kuulata. Nagu ladina ameerika kommentaatorid. Sittagi aru ei saa mida nad rääkida vuristavad aga äge on kuulata
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Samas, jällegi, viitsimise teema, HD puhul eriti selge.
                              Mulle meeldib jällegi see, et kuna asi on ju tegelt jube lihtne, lihtsalt viitsimise teema, aga selle asemel, et lasta otse HD-pilt eetrisse ja lisaks veel võtta näiteks need kohalikud kommentaatorid maha, kellele peab ju ka mingit pappi taguma, selle pealt hoiaks ka kokku eksole, ja loomulikult küsida siis HD pildi eest ka praeguse 6-7 euri asemel vähemalt 10 või miks mitte ka 15 euri kuus, sest nagu siit lugeda saab, siis hea asja eest on ju kõik nõus maksma eksole. Et miks siis Viasat ikkagi üldse jebib mingi eestikeelse kommentaariga ja noh, lihtsalt kiusu ajamise mõttes ei viitsi näidata HD-pilti rahvale. Täiega #absurd ju, kogu Eesti rahva raha vedeleb maas pmtslt.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Võimas teema. Mina arvan asjast: 1)eestikeelsed kommentaarid peavad jääma, perseauku kerige oma inglise keelega. 2)6-7 euri kuus on väga odav 3)HD oleks muidugi kena vaadata, aga pirtsutamine-jonnimine mulle isiklikult ei meeldi ala "panin protestiks kanali kinni". 4)striimimeestest pole kunagi aru saanud ega hakkagi ilmselt saama.

                                Mõnuagendile sekundeerin. Sai ka noorena nähtud max 1 mäng nädalas ja mõtlesin et näidaku kasvõi Armeenia esiliigat, ikka oleksin teleka ees. Enam ei vaataks, aga VSB pakutuga olen siiski väga rahul.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X