320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ja arvestades keskmist klienti, siis me võime siin öelda, et pange hind kahekordseks, ma maksan, aga suurem osa kliente pole diehard-fännid. Nemad hakkavad vaatama, et "mida kuradit, kaks korda kallim? ah, ega ma nii palju ka ei vaata" ja kütaksid lihtsalt rõõmsalt endalt kanali maha. Ehk kui pooled kasvõi alles jääksid, siis oleks ju tore, aga ma kahtlen seda.
    HD kanal oleks ikka eraldi option mida osta, nagu ka kõigil teistel hetkel.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Vabalt ja vasakuga pakun, et kui VSile peaks tekkima HD-pilti pakkuv konkurent, siis sisuliselt järgmine päev oleks antud valik VSi klientidel olemas. Pelgalt oletus. Mani toolks, pullsitt vooks. Ja ma ei ole pahane. Pole põhjust. Munn, on munn.
      Jah, mingi Mustla elanik mõtleb ka enda külapoodi vaadates, et kuradi kallid hinnad ja sortimendiga on ka pidevalt jama. Neetud monopol! Kui Stockmann ja Selver lõpuks Mustlasse jõuavad, küll siis hakkab külapoest ka Caesari salatit ja kaaviari saama.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Jah, mingi Mustla elanik mõtleb ka enda külapoodi vaadates, et kuradi kallid hinnad ja sortimendiga on ka pidevalt jama. Neetud monopol! Kui Stockmann ja Selver lõpuks Mustlasse jõuavad, küll siis hakkab külapoest ka Caesari salatit ja kaaviari saama.

        OT/ Mustlas on mitu toidupoodi. Vähemalt vanasti oli. Praegugi on Konsum olemas ja ei usu, et seal hinnad oluliselt kallimad on kui mõnes Tallinna Konsumis.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          OT/ Mustlas on mitu toidupoodi. Vähemalt vanasti oli. Praegugi on Konsum olemas ja ei usu, et seal hinnad oluliselt kallimad on kui mõnes Tallinna Konsumis.
          OT/ ka Mustlaid on Eestis mitu tükki.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Kes on üritanud mingit kallimat sporti näidata, on haledalt põrunud (võta Kalev Sport,)
            Kadunukesest halvasti ei räägita!

            Kommentaar


              Päris huvitav arutelu siin. Lisaks omalt poolt ka paar märkust:
              Viasat on tõepoolest monopol ühes valdkonnas ja see on sat-tv edastamine. Ühtegi teist märkimisväärset konkurenti sellele ei ole. SAT-TV on suhteliselt iganenud ja vaikselt kadumas olev platvorm, mille arendamine ja millele uute lahenduste loomine võrduks näiteks CD-plaadi tootearendusega. Selles suhtes, et neid kasutatakse ja jäädakse ka mingil määral kasutama, aga panustada miljoneid, et CD plaadile mahuks 80 minuti asemel 100 minutit muusikat ei ole ju mõistlik. Plaatide populaarsus või müük sellest ei muutuks. See on nüüd üks pool.
              Peale SAT-TV edastamise, on Viasat ka teleoperaatori rollis ja originaalsisu tootja Balti turgudele. Seda on võimalik osta absoluutselt igal vahendajal nagu näiteks Elion, Starman, STV ja muud väiksemad samuti. Täpselt samamoodi tegutsevad Eesti turul ka näiteks FOX, Eurosport, Setanta ja mis iganes muud kanalid, mis telekast tulemas on. Siin pole monopolist haisugi, VSB otsene konkurent on näiteks Eurosport, TV 1000 konkurendiks on teised filmikanalid jne. Eurospordil või Kanal 2l või mis iganes ettevõttes on võimalus investeerida erineva programmi ja siis vaadata, kas selle programmi vaatamine tasub ära. VSB puhul on investeeritud märkimisväärsed summad Premieri ja Meistrite Liiga õigustesse, mis tähendab, et väga palju resurssi kulutamiseks üle ei jää.
              See rahasumma, mis tuleks kasumisse HD kanali töölehakkamise puhul (HD kanalid balti riikides on muuseas vaeslapse rollis ja suurem osa vaatajatest ei ole nõus nende eest eraldi raha maksma) lihtsalt ei tasu ära kulusid, mida HD pildi saatmine satelliiti ja sealt omakorda siis kas kodudesse või teiste telekomi võrkudesse maksaks.
              Siin pole asi viitsimises. Eurosport saadab ühesugust HD pilti tervele Euroopale, VSB on eraldi feed ainult Balti riikidele, tulud on ühel üle euroopa, teisel balti riigid, kulu (Eurosport kasutab samuti Astra satelliite) on sama. Peaks nagu arusaadav olema, mispärast veel HD kanalit ei ole? Või ikka on asi "viitsimise" taga?

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Peaks nagu arusaadav olema, mispärast veel HD kanalit ei ole? Või ikka on asi "viitsimise" taga?
                Usun, et sellest said kõik päris alguses aru, et kuna pole kasumlik, siis ei tegeleta. Aga kuna õigused on teie käes, siis pole konkurentsi mis paneks pingutama selle nimel, et paremat kvaliteeti pakkuda.

                E: Või noh, konkurentsiks ongi needsamad illegaalsed HD striimid kust asjad parema kvaliteediga kätte saab kui SD VSBst. Aga kuna seda on võimatu prognoosida palju sinna on võimalikku klientuuri kaotsi on läinud siis ei ole ilmselt mõtekas seda riski võtta. Ning nagu ma aru sain siis olemasolevate klientide seast on uuringutest teada, paljud oleks nõus HD eest juurde plekkima ja see ei tasu ilmselgelt ära, kui ei liigutata.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  E: Või noh, konkurentsiks ongi needsamad illegaalsed HD striimid kust asjad parema kvaliteediga kätte saab kui SD VSBst. Aga kuna seda on võimatu prognoosida palju sinna on võimalikku klientuuri kaotsi on läinud siis ei ole ilmselt mõtekas seda riski võtta. Ning nagu ma aru sain siis olemasolevate klientide seast on uuringutest teada, paljud oleks nõus HD eest juurde plekkima ja see ei tasu ilmselgelt ära, kui ei liigutata.
                  Ma olen hea näide siinjuures. Vaatasin varem alati striime (kvaliteet hea, stuudio nauditav jms). Kui arvutil jaks otsa sai ja enam HD striime välja ei raalind, siis udukogu ka ei vitisind vaadata ning leppisin telepildiga (tellisin VSB). Sest noh, lemmiku mänge peab saama kudiagi ikka vaadata ju. Kui nüüd mingiaeg saab parema jõudlusega arvuti (ja sellega ka pildi telerisse saata), kolin ilmselt üle uuesti internetti. Või kui saaks kuidagi ikka skyd vms värki eestis ka vaadata?
                  VSB-d siis ilmselgelt edasi ei vaja. Seniks aga, kärab küll.
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Eelnevatest postidest on tulnud välja info, et HD pilt inglise kommentaaridega on VSB-le saadaval, siis "töötame ainult Balti turule" põhjus on ju kiirelt lahendatav. Ma olen enam kui kindel, et alates lähinaabritest kuni kaugemate Euroopa riikideni oleks vaatajatel huvi PL, Euroliiga jms selle vastu, mida VSB pakub. Muidugi seal poleks VSB enam monopolis, vaid peaks konkurentidega madistama. Aga, et sinna jõuda oleks vaja jälle uusi investeeringuid ja süsteeme, eks? Oleks see üldse [s]mõeldav[/s] teostatav?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zaz Vaata postitust
                      Või kui saaks kuidagi ikka skyd vms värki eestis ka vaadata?
                      Saab. €350 box, €100/kuu kanalite eest, ilmselt mingid tasud kaartide eest ja muu jama. Edu.
                      www.playmaker.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zaz Vaata postitust
                        Või kui saaks kuidagi ikka skyd vms värki eestis ka vaadata?
                        Saab. Natuke on investeerida vaja. Mul omal oli pikalt aga hetkel seisab pann maas nurgas ja elan VSB + striimide peal. Varsti proovin uuesti üles saada kuna see on ikka üle prahi kvaliteet mida SKY ja NTV paketid pakuvad - kogu euroopa ja maailma vutt HDs ~20 euri eest kuus. Aga jah, seniks kärab see SD VSB ka. Peaasi, et mänge näeks. Kahju, et nad miuidugi rohkem rahhi mu käest ära ei taha võtta parema teenuse eest
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Ma ühe korra veel nämmuan, sest mulle tundub, et sa ei saa ikka aru, mida sa kaitsed.
                          Kühvel ongi selles, et ma pole midagi kaitsnud, vaid lihtsalt natuke ironiseerisin selle üle, kuidas ühtepidi nagu oleks vaja ainult raha inimestelt ära võtta, sest kõik tahavad hirmsasti seda maksta, aga Viasat lihtsalt ei viitsi seda teha, nagu sa ise kirjutasid. Ehk et küllap siis on seal ikka mingi põhjus, miks see on kallis ja miks seda siiani pole tehtud, eksole. Ma ei tea absoluutselt, ei ole kursis selle tehnoloogiaga, mis seal takistab HD-d hommepäev eetrisse laskmast, samas tundub äärmiselt ebatõenäoline, et ühes äriettevõttes niisama mune laiaks istutakse ning lihtsalt ei viitsita pakkuda võimalust, mis lubaks rohkem tulu teenida. Ehk siis veel lühemalt ja nagu isegi juba ütlesid - küllap on arvutatud ja ei tasu ära.

                          Mis aga tundub debiilne ja mida ka naeruvääristan, on see, et kui homme HD-d ei saa, siis "nahhui bljääd" ja lõpetan lepingu. Loomulikult võib seda teha, vaba maa, aga milleks siin kilgata ja vastu rinda taguda, nagu oleks hirmus kangelastegu ära tehtud. Lihtsalt rumal käitumine minu jaoks.

                          Ja muidugi veel üldisemalt -
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            Paljud asjad liiguvadki internetipõhiseks ja väikse vihjena võin öelda, et järgmisel aastal võib selles osas ka uudiseid tulla
                            Ootan põnevusega. See võib hea olla. Jänkidel näiteks on nii, et kui telepakett on tellitud, näeb netist sisse logides kõiki vooru mänge. HD-s. Kui veel seda tähekombinatsiooni siin kasutada tohib enne kui see Viasati omadele traumeerivaks muutub.
                            www.playmaker.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas gd77 Vaata postitust
                              Saab. €350 box, €100/kuu kanalite eest, ilmselt mingid tasud kaartide eest ja muu jama. Edu.
                              Nii hull see ka nüüd pole
                              Tee omale Kodi (http://kodi.tv/) teema selgeks ja pane vajalikud add-on´id peale ning saad soovitud Sky kanalitele ligi suhteliselt lihtsalt..
                              FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                              Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                              Kommentaar


                                Vince ja Mõnu foorumis kõvad mehed jutustama ja kõvatama. Otse eetris kommenteerides tuleb küll ainult hülge möla. Interneti kangelased?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X