320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas risto Vaata postitust
    Kas telemaastikul ongi nii, et 4 kuud enne suurturniiri algust ei teata veel, kuidas ülekanded lahendatud on? Tundub sama vussis olevat kui olümpia enda korraldamine hetkel..
    Arusaadav, et sport on hooajaline, kuid hooajad on vastavalt spordile ka erinevad. Sel ja järgneval aastal sündmusi küll, mis võiks rahvale huvi pakkuda ka suvel

    https://en.wikipedia.org/wiki/2017_in_sports
    Ilmselt on häda selles, et vähemalt tänavu tõmbab EM ja OM koore, mistõttu teised ei pruugi olla majanduslikult mõttekad. Kuigi P-Ameerika meistrikaid võiks vabalt teha küll.
    Ja U-19 EM võiks ka ju teoorias olla, aga seda näitab pigem Eurosport.

    Kommentaar


      Algselt postitas risto Vaata postitust
      Kas telemaastikul ongi nii, et 4 kuud enne suurturniiri algust ei teata veel, kuidas ülekanded lahendatud on? Tundub sama vussis olevat kui olümpia enda korraldamine hetkel..
      Arusaadav, et sport on hooajaline, kuid hooajad on vastavalt spordile ka erinevad. Sel ja järgneval aastal sündmusi küll, mis võiks rahvale huvi pakkuda ka suvel

      https://en.wikipedia.org/wiki/2017_in_sports
      Kipub nii olema jah ja VSB häda on pigem see, et õigusi on liiga palju, osa rahast on mahavisatud, sest lihtsalt pole eetris aegu

      Kommentaar


        Ma näeks lisaväärtusena\arengukohana ka NBA'd. Huvi oleks tõenäoliselt üle baltikumi (läti poiss + leedukad osalemas). Eetriaja osas konkurentsi ka väga olla ei tohiks. Kütke see pokker ja käsipall eetrist minema.Küll jah, tõenäoliselt see tasu on üpriski kirves? Samas, 3 riigi peale ... (VIASAT Sport East vist oma isegi litsentsi. Wiki selgitus mulle "Viasat Sport East is a television channel available in Russia, the CIS countries and the Baltic states.")
        On teil konkurentide osas numbreid teada? Palju telia inimestest NBATV omale paketti lisanud on?

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Jah, Sat-tv kliendile tulevad siis lisakanalid, üle kantakse kogu rahvusvaheline telepilt, lisaraha minu teada ei küsita, vajalik on spordipaketi olemasolu.
          Mis puudutab partnereid, siis see sõltub läbirääkimistest, hetkel uudiseid selle koha kohta pole ja kindlasti ametlikud kanalid annavad teada kui midagi uut.
          Kas te tahate endale vaatajaid või ei taha?

          Uut ühendust selle pärast lisaks koju vedama ilmselt ei hakata, teiste teleteenusepakkujatega võrreldes on aga Viasati panniga kanalivalik oluliselt kehvem (isegi Eurosporte pole ju).

          Minu unistustes võiks selles maailmas tulevikus asjad käia samamoodi nagu elektriga: koju tuleb üks kaabel ja valid sellelt kõiki pakette-kanaleid, mida tahad, sõltumata tootjast, mitte ei pea iga paketi jaoks eraldi kaablit võtma.

          Kuidas netiõigustega lood on? ERRi üks suuri plusse on see, et nad panevad hiljem veebi ka videod, aga Sotši ajal seda vist enam ei tehtud.

          Kommentaar


            Seni, kuni streemid töötavad, pole ju põhjust mingit kanalit tellida, kes püüab kõigile midagi näidata. Tahan ikka Lesteri mängu vaadata, siis ka vaatan, mitte ei jälgi mingit muud sama põnevat liigamängu.

            Kommentaar


              Algselt postitas risto Vaata postitust
              Ma näeks lisaväärtusena\arengukohana ka NBA'd. Huvi oleks tõenäoliselt üle baltikumi (läti poiss + leedukad osalemas). Eetriaja osas konkurentsi ka väga olla ei tohiks. Kütke see pokker ja käsipall eetrist minema.Küll jah, tõenäoliselt see tasu on üpriski kirves? Samas, 3 riigi peale ... (VIASAT Sport East vist oma isegi litsentsi. Wiki selgitus mulle "Viasat Sport East is a television channel available in Russia, the CIS countries and the Baltic states.")
              On teil konkurentide osas numbreid teada? Palju telia inimestest NBATV omale paketti lisanud on?
              NBA oleks lahe, meil vist Ukrainas kunagi oli NBA ka sees, aga nagu ka mainitud varem, õiguste ostmisega ei ole ma seotud Viasat Sport East on teine teema ja see kanal peaks olema VSB analoog Venemaal, Balti riikides minu teada ei tohiks levida.
              Telia on oma infoga väga delikaatne ja seda infot teab tõenäoliselt ainult nende sisering

              Kommentaar


                Algselt postitas El President Vaata postitust
                Kas te tahate endale vaatajaid või ei taha?

                Uut ühendust selle pärast lisaks koju vedama ilmselt ei hakata, teiste teleteenusepakkujatega võrreldes on aga Viasati panniga kanalivalik oluliselt kehvem (isegi Eurosporte pole ju).

                Minu unistustes võiks selles maailmas tulevikus asjad käia samamoodi nagu elektriga: koju tuleb üks kaabel ja valid sellelt kõiki pakette-kanaleid, mida tahad, sõltumata tootjast, mitte ei pea iga paketi jaoks eraldi kaablit võtma.

                Kuidas netiõigustega lood on? ERRi üks suuri plusse on see, et nad panevad hiljem veebi ka videod, aga Sotši ajal seda vist enam ei tehtud.
                Täitsa minu arvamus siin, ma heameelega näeks ka meie sisu võimalikult rohketes keskkondades, aga telepoliitikas on palju nüansse Ja ma kindlasti ei ole ma õige inimene neid kommenteerima kuna nagu öeldud, tegelen ainult turundusega.
                Mis puudutab sinu unistust, siis tegelikult oleks see ka meie unistus. Näiteks Rootsis on Viasatil endal ka täiesti kaabelvõrgu stiilis teenus olemas. Eestis tegelikult on see võimalus ka antud teenusepakkujatele, et võivad Telia võrku kasutada samadel tingimustel Teliaga (see vist oli riigi poolt omalt poolt seatud tingimus kui Telekom rootslaste kätte läks), aga minu teada on seal ikka mingid kiiksud, mis ei ole võimaldanud seda teistel suurtel kasutada ja seega on nii Starman kui STV pidanud lähtuma oma teenustest. Aga kõlakad räägivad, et üks Eesti mõistes päris suur ettevõte katsetavat seda teenust ja äkki on isegi midagi sellist tulemas
                Netiõigustega on segased lood, aga üldjoontes on hetkel jäänud see 2 asja taha, pole korralikku keskkonda kuhu asju riputada + see nõuab päris korralikku töökoormust editorile ja järelvaatamisest tulenev kasum on väga kahtlane. Reklaamitulult seda vaevalt tagasi teenib ja kindlasti pole Eestis piisavalt inimesi, kes selle eest maksaks.
                Samas näiteks põhjamaades on sarnane portaal täitsa olemas, võite kaeda kui tahate näiteks Soome legendaarsete kommentaatoritega CLi highlightse vaadata: viasatsport.fi

                Kommentaar


                  Algselt postitas El President Vaata postitust
                  Kuidas netiõigustega lood on? ERRi üks suuri plusse on see, et nad panevad hiljem veebi ka videod, aga Sotši ajal seda vist enam ei tehtud.
                  Kui ma õigesti mäletan, siis Sotši ajal olid veebiõigused Viasati käes. Viasati valik oli neid mitte kasutada. ERR-il olid mobiiliõigused ja ERR-i äpiga sai videosid ka vaadata.

                  Samamoodi vist ka seekord. Tele poolel ERR ametlik kanal vabalevis (tasuta kanalite hulgas) v.a. üks Viasati valitud ala, mis siis TV3-s/TV6-s. Tasuliste kanalite hulgas on õigused Viasati.

                  Parandage kui eksin.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                    Kui ma õigesti mäletan, siis Sotši ajal olid veebiõigused Viasati käes. Viasati valik oli neid mitte kasutada. ERR-il olid mobiiliõigused ja ERR-i äpiga sai videosid ka vaadata.

                    Samamoodi vist ka seekord. Tele poolel ERR ametlik kanal vabalevis (tasuta kanalite hulgas) v.a. üks Viasati valitud ala, mis siis TV3-s/TV6-s. Tasuliste kanalite hulgas on õigused Viasati.

                    Parandage kui eksin.
                    Vist nii jah, see aasta on pisut teistmoodi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Rääkige parem, mis lümpja aegu saama hakkab. Lisaks VSB-le veel mingid lisakanalid? Eraldi raha eest, kättesaadavad ainult Viasati klientidele?
                      Tundub, et tulevad positiivsed uudised ka kaablilahenduste kohta

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        Tundub, et tulevad positiivsed uudised ka kaablilahenduste kohta
                        Anna siis siin ka täpsemalt teada kui aeg küps. Ei oska neid Viasati uudiseid kusagilt mujalt otsida.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Anna siis siin ka täpsemalt teada kui aeg küps. Ei oska neid Viasati uudiseid kusagilt mujalt otsida.
                          Selles suhtes on sul õigus, Viasat on üleüldse hetkel kuskil arusaamatus sat-tv pakkuja ja sisutootja vahepealses olekus ja ma ise ka ei tea kuhu kohta need partnereid puudutavad teated lähevad.

                          Kommentaar


                            Järgmine nädal

                            5. aprill
                            21.35 Barcelona-Atletico
                            23.45 (live TV6-s) Bayern-Benfica

                            6. aprill
                            21.35 Wolfsburg-Real Madrid
                            23.45 PSG-Man City

                            7. aprill
                            1.35 (lindilt) Borussia - Liverpool

                            9. aprill
                            14.40 WHU-Arsenal
                            19.25 Man City - WBA

                            10. aprill
                            15.25 Sunderland-Leicester City
                            17.55 praegu on kirjas Spurs-ManU VÕI Liverpool-Stoke. Ma ei saa küll aru, et miks peaks seda teist näitama, aga, noh, on.

                            Kommentaar


                              Lindilt

                              Kommentaar


                                Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                                Lindilt
                                Ikka.põnev koss tuleb ennem ära vaadata(kannatada)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X