320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lester tuleb otse peale pärast hoki lõppu. Ehk, noh, ma parem ei ütle midagi.

    Kommentaar


      õnneks ei takista see Facebookis reklaami tegemast. tekkis juba lootus...

      Kommentaar


        Ma ei saa aru. Kui te neid live mänge siin välja reklaamite, kas siis veel pole teada, et mingi kuradi hoki mäng järsku tulemas on vahele? Miks selline asi vahetult enne alles ära otsustatakse?

        Kommentaar


          Algselt postitas bubbles Vaata postitust
          Ma ei saa aru. Kui te neid live mänge siin välja reklaamite, kas siis veel pole teada, et mingi kuradi hoki mäng järsku tulemas on vahele? Miks selline asi vahetult enne alles ära otsustatakse?
          Sest tegemist on KHLi finaalseeria kuuenda mänguga, mille toimumine sai selgeks tõesti alles kolmapäeval, kui Metallurg seeria 2:2 peale viigistas.

          FB reklaam on muidugi persest, aga selle ülespanekuga ei tegele keegi kommentaatoritest.


          PS - seda on saanud siin ka korduvalt rõhutada, et tegemist on esialgsete kavadega. Kui sellest on rohkem tüli kui kasu, võime ka edaspidi mitte üles panna.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas bubbles Vaata postitust
            Ma ei saa aru. Kui te neid live mänge siin välja reklaamite, kas siis veel pole teada, et mingi kuradi hoki mäng järsku tulemas on vahele? Miks selline asi vahetult enne alles ära otsustatakse?
            Mina panen mängud siia üles kaks nädalat varem. Seal on palju esialgset. kava.ee-s on küll hoki kirjas, Delfi kavas pole hokit. Minu jaoks tuli ka paha üllatusena, et ei olegi otse seekord. Miks nad seda teevad, ei oska öelda. Ilmselt mingi faking finaal või midagi.

            Kommentaar


              huvitav kui keeruline ja kulukas oleks selline võimalus, et samal ajal näidataks näiteks 2 ülekannet- nagu on Sky-l, SportTV-l, usun et ka Viasatil on see jne, kus siis saan puldilt siis valida vastavalt siis värvilisi nuppe valides. siis kaoks see probleem ära et ülekanded sõidavad teineteisele sisse või miskit jääb näitamata
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Rahu poisid. Lisaaeg on veel tulemas.

                Kommentaar


                  Ah pange ennast põlema, ausalt...

                  Kommentaar


                    kui tõenäoline on, et eesti ja leedu hokifännid (2 balti riiki 3st) vaatavad seda mängu samal ajal kui tv6 pealt näitab\näitas koondisemängu?

                    aga pohhui, teine näkkusülitamine lühikese aja jooksul. emotsioonide põhjal sai pakett nüüd lõpetatud

                    Kommentaar


                      Sisuliselt oli tegu aastamänguga. Ja, noh, hoki.

                      Kommentaar


                        andke need vene hoki õigused Tallinna TV-le, teeksite heateo...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                          huvitav kui keeruline ja kulukas oleks selline võimalus, et samal ajal näidataks näiteks 2 ülekannet- nagu on Sky-l, SportTV-l, usun et ka Viasatil on see jne, kus siis saan puldilt siis valida vastavalt siis värvilisi nuppe valides. siis kaoks see probleem ära et ülekanded sõidavad teineteisele sisse või miskit jääb näitamata
                          No sisuliselt saab praegu samamoodi häält või subtiitreid valida - võiks tõesti nii saada ka pilti valida.

                          Kommentaar


                            Ma ei oska tõesti mitte midagi siitpoolt öelda. Halbade asjaolude kokkulangemine. Väga hea mäng oli, samas hokil oli vist ka samasugune. Kurb.

                            Kommentaar


                              Noh, kunagi hooaja alguses vihjati potensiaalsele HD kanalile, ei ole sedagi saabunud. Looda sa, et nupuga pilti siis saaks.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                No sisuliselt saab praegu samamoodi häält või subtiitreid valida - võiks tõesti nii saada ka pilti valida.
                                Baltlastele ei viitsita ilmselt sellist teenust pakkuda. Hinda saaks ju tõsta, aga ilmselt pole kliente piisavalt, et ka hinnatõusu korral oleks mingit mõtet tegutsema hakata. Siin on ilmselt ka kehva pildi, HD puudumise ja muude probleemide põhjus: teisejärguline teenus vähestele klientidele.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X