320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas v1per Vaata postitust
    Kas keegi teab, kelle poole peaksin pöörduma, kes neid niite TV6 ja VSB sporditoimetuses tõmbab?
    Sooviks täitsa oma arvamus avaldada, mis ma asjast arvan - nimelt häirib mind ikka kohutavalt, et komentaatorid meistrite liiga hümni ajal mulisevad ja mitte lihtsalt ei mulise, vaid hääletoon lausa tuseb. See on minu arvates lugupidamatu ja ebaprofessionaalne, isegi natukene värdjalik käitumine.

    Vahel kui suudan reageerida, siis vahetan hümni ajaks heli läti või leedu peale, kus 99% juhtudest ollakse sellel hetkel vait.
    1-2 aastat tagasi ma saatsin FB-s VSB Eesti lehel neile sõnumi, mis ma asjast arvan. Ühtegi vastust mulle ei tulnud, kuid panin tähele, et paaril järgmisel matšil oli asi korras. Siis läks jälle käest ära - nüüd see aasta olen ka paaril mängul kuulnud, kui kommentaator ütleb, et nüüd kuulame meistrite liiga hümni ja jääb vait.... siis järsku järgmine mäng asi jälle käest ära...

    Kõige hullemad on Kruus ja Vara - ma ei nimetaks neid isegi mitte kommentaatoriteks, vaid pesuehtsateks turueitedeks, kes ei suuda oma möla ajamist 10-15 sekundi jagu ka edasi lükata. Ilmselt on see mingit sorti haigus, mida oleks võimalik teatud medikamentidega kontrollida....
    Ma soovitan sul lasta oma aju kontrollida..

    Kommentaar


      Ei noh, kui ei osata asja presenteerida ilusti siis pole imestada, et klient teisi, omale sobivaid valikuid eelistab.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Ma jällegi mõtlesin teisipäevase mängu ajal, et hangin kuskilt malekella järgmine kord ja võtan aega, kui palju räägitakse käimasolevast mängust ja kui palju eelmistest mängudest, ajaloost, mängijate eraelust, mängijate autodest ja vanaema kassidest.
        Oskus väljakul toimuvat kirjeldada ja analüüsida eesti kommentaatoritel tõepoolest puudub. Järvela on väheseid erandeid.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas risto Vaata postitust
          seisate hümni ajal ikka püsti ka?

          Asi on põhimõttes - elementaarne viisakus ja lugupidamine võiks olla, saan aru, et paljudel eestlastel see puudub, kuid võiks ju paremuse poole pürgida. Olen meistrite liiga mänge ka mujalt vaadanud - igalpool mujal jäävad kommentaatorid hümni ajal vait ja räägivad pärast edasi.
          Jalgpalli vaatan ikka elamuse pärast ja see elamus tekib ikka kogu kompotti hinnates... Ma ei tea võib-olla siis olen kiiksuga, aga mind sellised asjad häirivad ja minu arvates on tegu lugupidamatusega. Kruusi puhul muidugi ei imesta, kommenteerib ta ka F1 ja asjasse puutuvat informatsiooni tuleb tema suust ikka väga harva - pigem ikka uudised, kes kellega käib jne...

          Kommentaar


            Algselt postitas v1per Vaata postitust
            Jalgpalli vaatan ikka elamuse pärast ja see elamus tekib ikka kogu kompotti hinnates...
            Elamuse saamiseks võiksid VSB üldse kinni keerata (nagu ma tegin peale järjekordset kava ülelaskmist - okei, tv6 praegu päästab mu CL hooaja striimide otsimisest) ja võimaluse korral vaadata jalkat\muud sporti kusagilt mujalt.
            Nagu viimased kommentaarid siingi on olnud, siis mängu kohta tuleb ikka masendavalt vähe juttu. Nii palju kui nt ManU mänge vaatasin, siis oli mängust-mängu jutt, et kuidas ikka Mourinho tuleb ja van Gaal ei mängi järgmist hooaega välja. Ja kui jäädi kaotusseisu, siis hakkas see sama jutt jälle otsast pihta.
            Kruus konkreetselt on emotsiooni tekitaja. Mängust ei tundu ta kottigi jagavat, pigem proovib mingite oksakoha juttudega rahvast kuulama panna. Ma ei kujuta ette, kui palju teeb ta koos Varaga kodutööd enne mängu? Kas üldse?
            VSBs muidu neid pealejutustajaid on olnud küll, kes reaalselt mängu jälgivad, ise mänginud on? ja on piisavalt kodutööd teinud. Nimedega jääksin kohe hätta...
            Selles suhtes on ETV kommentaatorid küll kordades sitema emotsiooniga aga mäekõrguselt üle mängulise jutu poolest. Teiste riikidega ei hakka võrdlemagi...

            Kommentaar


              Mulle ei sümpatiseeri ka see hümni ajal mölisemine, kuid kuhugi kirjutama ei viitsiks sellepärast hakata (v.a. nüüd kui teema üleval). See hümn kõlab hästi ja aitab teemasse sisse elada. Umbes nagu vaikus enne 100 m jooksu starti. Ei ole küll võrreldav riikide hümniga, kuid oma sümboolne väärtus sellel siiski on.

              Kommentaar


                Algselt postitas risto Vaata postitust
                Kruus konkreetselt on emotsiooni tekitaja. Mängust ei tundu ta kottigi jagavat, pigem proovib mingite oksakoha juttudega rahvast kuulama panna. Ma ei kujuta ette, kui palju teeb ta koos Varaga kodutööd enne mängu? Kas üldse?
                Kui nad nii palju statistika juttu räägivad, et mängust endast pole aega rääkida, siis kuidas on võimalik, et neil kodutöö tegemata on?

                Kommentaar


                  see sisulise poole kommenteerimine on ka selline asi, et parem jäägu see olemata kui on pask. Reaalsus on, et Eestis ei ole palju, kellel oleksid ülihead jalgpalliteadmised kombineeritud hea jutuoskusega.

                  Siinkohal tuleb kohe meelde, kuidas ERR spordireporterid tennist kommenteerivad. No täielik facepalm ning parem oleks kui seal oleks a la kruus, kes tõmbaks lihtsalt rahva käima.

                  Kommentaar


                    Mh? Tennist kommenteeridas on vaja rahvast käima tõmmata?
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar



                      Laulge kaasa, seiske püsti ja nautige!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                        Kui nad nii palju statistika juttu räägivad, et mängust endast pole aega rääkida, siis kuidas on võimalik, et neil kodutöö tegemata on?
                        Kus see "nii palju statistika juttu räägivad" öeldud on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Mh? Tennist kommenteeridas on vaja rahvast käima tõmmata?
                          plastic ütles:
                          ning parem oleks kui seal oleks a la kruus, kes tõmbaks lihtsalt rahva käima.
                          loe tähelepanelikumalt! Kahe olukorra võrdluses öelda, et üks on parem kui teine, ei tähenda, et üks neist oleks automaatselt hea/vajalik.

                          Kommentaar


                            Viimasel ajal tuginevad nende teadmised üldse ainult sellele, mis Triobetis kirjas on... aga ilmselgelt on see siiski raha teenimise eesmärgil - kuigi jah, asjal on üsna kaheldav väärtus - kas on ikka tarvis hasartmänge sedaviisi promoda.

                            Kommentaar


                              Kus on hala, seal pean minagi sõna võtma. Olen nõus, et hümnide (olgu siis ML või riigihümndid) ajal võiks eetris vaikus olla, ei ole 20 sekundit raske vaikida. Küll aga ei materdaks ma kommentaatoreid krõbedate sõnadega, jäi pigem mulje et siinsel kritiseerijal jääb endal natuke austusest ja lugupidamisest puudu.

                              Üldisemas plaanis mulle meeldib kui kommentaatorid pole ninapidi ainult mängus kinni vaid toovad mängu ka ajaloo, statistika ja ajavad niisama loba. Mul pole vaja et kommentaator raadiolikult üks ühele mängu lahti seletab, mul endal ka silmad peas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MNa Vaata postitust
                                Mul pole vaja et kommentaator raadiolikult üks ühele mängu lahti seletab, mul endal ka silmad peas.
                                Kusjuures Eestis kipubki häda selles olema, et teles kommenteeritakse nagu teeks raadioülekannet ja samal ajal raadios räägitakse kohalikust vanalinnast, ilmast jms. ning mängust ei saa mitte halligi teada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X