320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Päris nii mitte, Viasatil olid ju lisakanalid ka taliolümpial.
    Ka taliolümpiaks olid Viasatil eksklusiivõigused Rootsis

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust
      Ka taliolümpiaks olid Viasatil eksklusiivõigused Rootsis
      Rootsi õigused ja Eesti õigused on 2 eri asja, üks ei tähenda teist.

      Kommentaar


        Mh, ma lootsin, et siin on tõsisem arutelu a'la "millal mainiti seekord Bayernit", aga hoopis mingi joga

        Kommentaar


          "Mignolet võib oma esikinda kohas kindel olla." oli päris naljakas. (räägiti suvistest täiendustest)

          Kommentaar


            Ei hullu, Vara rääkis City-Reali mängu lõpus kellestki Florenzo Perezist. Mõningad jutud tundusid kergelt veidrad mulle. Näiteks Jamesi panus sellel hooajal olla kehv, kuna poole vähem väravaid ja sööte võrreldes eelmise hooajaga. Mis sest, et mees kaks kuud vigane oli ja muidu üsna vähe mängida saanud. Ning noh, Zidane pidi ka feil olema, kui poolfinaalist edasi ei saa. Ilmselt lastakse lahtigi jne. Pellegrini Reali karjäärist rääkides võinuks Alcorconazo ka vähemalt ära mainida ühena kinga saamise põhjustest aga see selleks. Mulle tundus, et kodutöö oli tehtud hindele kolm parimal juhul.

            Kommentaar


              RealFan, Zidane lahti laskmise jutt oli puhas iroonia Kalevi poolt. Nii tegelikult klubi tavaliselt teebki.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                Pellegrini Reali karjäärist rääkides võinuks Alcorconazo ka vähemalt ära mainida ühena kinga saamise põhjustest aga see selleks.
                Mainiti ära ju küll see kohaliku karika varajane väljalangemine ühe põhjusena

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  Rootsi õigused ja Eesti õigused on 2 eri asja, üks ei tähenda teist.
                  Möh? Mida sa nüüd sellega väita tahtsid? Minu point oli selles, et lisakanalid tehakse seetõttu kuivõrd neil on Rootsi õigused. Kuna mingi kommiraha eest õnnestus ka baltikumi õigused endale saada, siis lubatakse nende lisakanalite vaatamist ka siinpool merd. Kui Viasatil ei oleks Rootsi õiguseid, siis ei pakuks nad ainult baltikumi turule mitte mingeid lisakanaleid (mis on HD-s pealegi).

                  Kommentaar


                    Viasat ei tooda olümpiapilti vaid edastab, Rootsi õigused ei puutu asjasse.

                    Kommentaar


                      See TOP sport reklaaminduse asi on ikka üks parimaid nalju. Lisaks täiesti cringe töllidele reklaamis on veel muidugi keegi leedu venelane kes loeb ingliskeelset teksti google tõlkest.

                      "Here beggins the betting"
                      You need people who score goals, that's how you win games.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas författare Vaata postitust
                        See TOP sport reklaaminduse asi on ikka üks parimaid nalju. Lisaks täiesti cringe töllidele reklaamis on veel muidugi keegi leedu venelane kes loeb ingliskeelset teksti google tõlkest.

                        "Here beggins the betting"
                        Ma pole vapsee aru saanud, et mis reklaam see on. Samas on kuradi halvalt naljakas.

                        Kommentaar


                          Tähistust ja tiitli andmist näidatakse ikka?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            Viasat ei tooda olümpiapilti vaid edastab, Rootsi õigused ei puutu asjasse.


                            Nagu mingi seinaga räägiks. Palun saa nüüd aru, et telekanalite edastamine satelliidile maksab kallist raha. HD-kanalite puhul veel eriti. Praeguseks pole ju Viasat viitsinud isegi Viasat Sport Balticu kanalit HD-s edastama hakata. Ja nüüd sa arvad, et nad viitsiksid ainult balti turu jaoks panna 6 HD kanalit kaheks nädalaks püsti? Tõsiselt või?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lenc Vaata postitust


                              Nagu mingi seinaga räägiks. Palun saa nüüd aru, et telekanalite edastamine satelliidile maksab kallist raha. HD-kanalite puhul veel eriti. Praeguseks pole ju Viasat viitsinud isegi Viasat Sport Balticu kanalit HD-s edastama hakata. Ja nüüd sa arvad, et nad viitsiksid ainult balti turu jaoks panna 6 HD kanalit kaheks nädalaks püsti? Tõsiselt või?
                              Umm, ma töötan Viasatis ja tean väga hästi miks Satis HD kanaleid on kulukas näidata. VSB mitte HDs olemine pole kindlasti viitsimise taga muuseas.
                              Minu väide on see, et Balti ja Rootsi õigused on erinevad ja omavahel seotud pole, Balti satil on nii mõndagi mida põhjamaades pole.
                              Olümpia on järgmistel aastatel Eurospordil, niiet pole mõtet edasi spekuleerida.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                Umm, ma töötan Viasatis ja tean väga hästi miks Satis HD kanaleid on kulukas näidata. VSB mitte HDs olemine pole kindlasti viitsimise taga muuseas.
                                Ma omast arust selgelt väitsin, et see on raha taga (see on nii kallis, seepärast nad ei viitsi). Lugeda ei oska?


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                Minu väide on see, et Balti ja Rootsi õigused on erinevad ja omavahel seotud pole, Balti satil on nii mõndagi mida põhjamaades pole.
                                Kas ma olen väitnud midagi Balti ja Rootsi õiguste omavahelise seotuse kohta? Ainus mida ma väitnud olen on see, et neid kuute olümpia HD-kanalit ei oleks tehtud ainult Balti turu jaoks. Kas sa tõesti arvad, et Viasat paneks 6 HD kanalit püsti ainult Eesti-Läti-Leedu vaatajate jaoks? Kui ei, siis oled minuga nõus ju? Kui aga vaidled vastu, siis tahaks väga kuulda miks sa nii arvad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X