Lehekülg 380, kokku 383 EsimeneEsimene ... 280330370376377378379380381382383 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 7 581 kuni 7 600, kokku 7649

Teema: TVPlay Sports

Eesti koondislane Kasutaja wordprez avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Kommentaatoritelt eeldatakse selles kanalis, et nad kihlveokontori reklaame edastaksid? Uskumatu.
    Tuleb nõustuda. Reklaamige enne ja pärast ja vahele ja subtiitritega ja kirjadega, aga see, kui kommentaator keset mängu mingitest koefidest jahuma hakkab, jättis üsna ebameeldiva mulje (see üks kord, kui ma see hooaeg telekast jalksi vaatasin).

Teisalt muidugi on see veits samasse auku vigin, et raadiod mu isiklikke pleiliste ei kipu mängima, vaid hoopis seda, mis neile kõige kasu(m)likum. Kui ei meeldi, lähen ära.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    Tuleb nõustuda. Reklaamige enne ja pärast ja vahele ja subtiitritega ja kirjadega, aga see, kui kommentaator keset mängu mingitest koefidest jahuma hakkab, jättis üsna ebameeldiva mulje (see üks kord, kui ma see hooaeg telekast jalksi vaatasin).

Teisalt muidugi on see veits samasse auku vigin, et raadiod mu isiklikke pleiliste ei kipu mängima, vaid hoopis seda, mis neile kõige kasu(m)likum. Kui ei meeldi, lähen ära.
    Meistrite Liigas on see juba ju mitu aastat olnud.

Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Meistrite Liigas on see juba ju mitu aastat olnud.
    Ma rohkem Euroopa liiga vend ise.

Aa, muide. Kindlasti läbi käinud teema, aga kuidas kommentaatorid oma mängudega kohtuvad? Et noh, makes sense kui vene värki teeb telezritel ja itaalia värki nt eika või keegi, aga kui sina kohe üldse ei taha Chelski kangutamist kommenteerida (vaadata pigem vist), siis miks nad sunnivad? Ei saa valida? Kes ees, see mees? Lihtsalt vaja leib lauale tuua ja soldier through that shit?
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ma rohkem Euroopa liiga vend ise.

Aa, muide. Kindlasti läbi käinud teema, aga kuidas kommentaatorid oma mängudega kohtuvad? Et noh, makes sense kui vene värki teeb telezritel ja itaalia värki nt eika või keegi, aga kui sina kohe üldse ei taha Chelski kangutamist kommenteerida (vaadata pigem vist), siis miks nad sunnivad? Ei saa valida? Kes ees, see mees? Lihtsalt vaja leib lauale tuua ja soldier through that shit?
    Pole mul ka selle Chelseaga mingit nii suurt kauna. Lihtsalt on mingite tiimide puhul tekkinud aastatega selline kogemus, et kui tahad mängu, mis enda ka käima tõmbaks, siis Chelsea on osanud mängida pidevalt selliselt, et võtavad oma ära ja keeravad mängu kinni. Aga mänge jagab Kalev.

Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Pole mul ka selle Chelseaga mingit nii suurt kauna. Lihtsalt on mingite tiimide puhul tekkinud aastatega selline kogemus, et kui tahad mängu, mis enda ka käima tõmbaks, siis Chelsea on osanud mängida pidevalt selliselt, et võtavad oma ära ja keeravad mängu kinni. Aga mänge jagab Kalev.
    Aa ei, ma ei küsi personaalse trauma pärast. Lihtsalt meenus, kuivõrd oled korduvalt maininud. Aga kui Kalevi sõna, siis Kalevi sõna.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Mind on jah mõttekas üldse sinna valimisse panna.

Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Mind on jah mõttekas üldse sinna valimisse panna.
    Käesolevaga tühistan telekavaataja sinna valimisse panemise. Põhjuseks selle küsitav mõttekus. Ilusat õhtu jätku.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Aa ei, ma ei küsi personaalse trauma pärast. Lihtsalt meenus, kuivõrd oled korduvalt maininud. Aga kui Kalevi sõna, siis Kalevi sõna.
    Üldiselt on nii, et kõige paremad on top6 omavahelised müdistamised. Siis tulevad keskmike vahelised mängud. Kõige "igavamad" paberil on suur kodus vs. väike võõrsil mängud. Täna eeldasin ka, et tuleb üsna igav päev, kuid tuli väga lahe jalkapäev. Viimane mäng oli täpselt see, miks ma endiselt seda tööd teen. Emotsiooni tõmbab sisse.

Allez l'OM Kasutaja Mask avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Kes sina selline oled, et mind käskima tuled?
    Keegi, kes peab enamasti oma lemmikklubi ja liigat s*ta kvaliteediga streamist (kui üldse leidub), väiksest aknast ja araabia keeles jälgima, samal ajal kui pitsper*e saab oma lemmikuid iganädalaselt laiekraanist HD-s ja eesti keelse kommentaariga vaadata. Nii et tõesti, ära hädalda.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ja keset mängu ka pole. Enne poolaega ainult.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Igasugune reklaam ülekande ajal on häiriv kahtlemata. Samas kunagi ammu vaatasin Türgi liigat nende LIGTV pealt ning poole mängu pealt tuli suur kebabi reklaam.

Vast elab väikesed koefid üle.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Keegi, kes peab enamasti oma lemmikklubi ja liigat s*ta kvaliteediga streamist, väiksest aknast ja araabia keeles jälgima, samal ajal kui pitsper*e saab oma lemmikuid iganädalaselt laiekraanist HD-s ja eesti keelse kommentaariga vaadata. Nii et tõesti, ära hädalda.
    Oh sa vaeseke. Aga mingit õigust mind käskima tulla endiselt ei paista. Ma muuseas maksan selle luksusteenuse eest.
    Arvasin tõesti, et selle ülekande tõid teieni need ja nood ahned kapitalistid, ostke õigeid krõpse, on mingi jänkisoga eelmisest sajandist.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Chill, äkki?

Allez l'OM Kasutaja Mask avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Oh sa vaeseke. Aga mingit õigust mind käskima tulla endiselt ei paista. Ma muuseas maksan selle luksusteenuse eest.
    Arvasin tõesti, et selle ülekande tõid teieni need ja nood ahned kapitalistid, ostke õigeid krõpse, on mingi jänkisoga eelmisest sajandist.
    Aga ära siis maksa, kui teenus ei kõlba. Lihtsalt väga naljakas on seda hädaldamist lugeda, et umbes kaks korda mängu jooksul nii muu seas mingitest koefitsentidest räägitakse.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

See oli suht häiriv tegelt, kui '94 MM ajal Margus Luik ütles, et nüüd teeme reklaamipausi. Õnneks pandi ta kinni.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jul 2009

Algupärane

See kapitalismile üleminek mõjub tänagi veel valusalt mõnele.

pohlaku koer Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Kusjuures kui juba juttu tuli, siis USA ülekannetes see on pigem aina süvenev tendents, et palume tähelepanu, Goodyeari replay abiga jõuab nüüd teieni Kia special moment, kus näitame seda, mismoodi Sprite'i taimaudi ajal peatreener mängija peale karjus. Võib meeldida või mitte, aga arvata on, et kaduma see aeg küll ei kipu.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

No lõunaamericanosid ei ületa keegi. Mingid bussid ja traktorid sõidavad üle terve ekraani mängu ajal, näiteks 5 sekundit enne otsustava penalti löömist. See vist oli Mehhiko liiga, kus vahetuste ajal näidati kartulikrõpsude ja pampersi reklaame selliselt, et alles mitu minutit hiljem sai vaataja teada, kes siis ikkagi vahetusest sisse tulid...

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

kas see on reaalne elu, et meile toodi lõpuks HD pilt, AITÄH VIASAT TUHAT MUSI SULLE, ja inimesed vigisevad, et kaks sekundit tehakse jutu käigus mingit reklaami. Tegelikult on huvitav teada koeffe? Ma ei mõista, aga tuleb välja et ma ei mõista munnigi siin maailmas enam. Var, poliitika ja premi refid on lihtsalt wtf.

Aga jah, soovitan usa kraami vaadata, NBA jms. Mõnikord jääb osa mängust isegi nägemata, sest näidatakse mingit paska.
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Parim reklaam on, see reklaam, kus sa ei märkagi, et reklaami tehti. Saaks selle paika, poleks põhjust ka viriseda.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud