320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    LeeRomeno, ütle nüüd ausalt, praeguse vaatajaskonna juures palju peaks kuutasu olema, et see HD (kurat, nagu porri vaataks, et see nii tähtis oleks) tuleks?
    Pole õrna aimugi, see ei kuulu minu valdkonda ja olen päris kindel et see foorum oleks parim koht kus ärisaladusi paljastada.

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      Pole õrna aimugi, see ei kuulu minu valdkonda ja olen päris kindel et see foorum oleks parim koht kus ärisaladusi paljastada.
      krdi, siin ju mehi küll, äkki klapime kuidagi kokku? enne oleks vaja summasid teada...

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        krdi, siin ju mehi küll, äkki klapime kuidagi kokku? enne oleks vaja summasid teada...
        Läti ja Leedu soccernet löövad ka kampa?

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Majanduslikult otstarbekas tähendab seda, et HD kanali viimine satile peaks saama vähemalt kaetud kas uute klientide või siis olemasolevatele hinnatõusuga.

          Teate mis on peamine põhjus? Piraatlus.
          Hüdrolol.

          Kui piraat pakub 1080p ja 60 kaadrit sekundis nagu niuhti ja teie istute mingi vana tehnoloogia otsas, siis kes ei piraadiks? Hull mõte on tõesti viletsama teenuse eest maksta.

          Pakkuge ka, kasvõi netis siis, saab ju arvutisse tuleva pildi telekasse suunata. Vähe ei ostaks.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Mida vàiksem turg, seda kallim teenus.
            Huvitav, et mobiiloperaatorite hulgas see nii pole. Et päris üldistada ei saa. VSB on mõneti lihtsalt monopol, sest keegi teine ei opereeri samaga, sellest siis ka hind ja, noh, investeeringud.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              selles vòite ka kindlad olla, et juba praegu hd-striimi vòttev inime ei hakka siis kanalit niiehknaa tellima.
              Vaidlen vastu.Viskaks arvuti kohe aknast välja.Samuti on ju päris pädevaid näiteid,Sporify muusikana ja Netflix sarjade ja filmidena..Hea küll,kõik jah pole ümber lülitunud tasulistele teenusele,aga kui on võimalus ja see ei keerata ulme kirveks,siis inimesed on nõus kvaliteedi eest maksma.

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Hüdrolol.

                Kui piraat pakub 1080p ja 60 kaadrit sekundis nagu niuhti ja teie istute mingi vana tehnoloogia otsas, siis kes ei piraadiks? Hull mõte on tõesti viletsama teenuse eest maksta.

                Pakkuge ka, kasvõi netis siis, saab ju arvutisse tuleva pildi telekasse suunata. Vähe ei ostaks.
                Ei tasu 2 asja segamini ajada, me räägime hetkel ikka VSB kanalist, mis läheb Satile vs piraatlus. Ja Netflix ning Spotify on ikka olemuselt hoopis teised ja märgatavalt vähem hooajalised teenused. Eestis muuseas jäi tasulist Netflixi ostma 5% proovijatest

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  Ei tasu 2 asja segamini ajada, me räägime hetkel ikka VSB kanalist, mis läheb Satile vs piraatlus. Ja Netflix ning Spotify on ikka olemuselt hoopis teised ja märgatavalt vähem hooajalised teenused. Eestis muuseas jäi tasulist Netflixi ostma 5% proovijatest
                  Pole mingit vahet. Te tahate raha viletsama teenuse eest ja imestate, et miks küll ei maksta. Huvitav tõesti, kui ma saan ühe HDMI juhtme või Chromecastiga parema pildi telekasse tasuta.

                  Ma pakun, et 5% conversion rate on täitsa okei, eriti Eesti turu jaoks praegu, kuigi Netflix tõenäoliselt ootaks mingit kaks korda kõrgemat, mis oleks täiesti top-top. Kuid siiski. Turundajana tead ju isegi.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Pole mingit vahet. Te tahate raha viletsama teenuse eest ja imestate, et miks küll ei maksta. Huvitav tõesti, kui ma saan ühe HDMI juhtme või Chromecastiga parema pildi telekasse tasuta.

                    Ma pakun, et 5% conversion rate on täitsa okei, eriti Eesti turu jaoks praegu, kuigi Netflix tõenäoliselt ootaks mingit kaks korda kõrgemat, mis oleks täiesti top-top. Kuid siiski. Turundajana tead ju isegi.
                    Noh, kui hind läheks selle võrra tunduvalt suuremaks, siis kaob sellest viiest prossast tükk maad rohkem ära. Ehk praegu on VSB tõesti ainus kanal, aga kui nad jubedalt koorivad, midagi ei tee ja üleüldse on ebaõiglane rahapuuk, siis kus on kõik teised konkurendid, kellel piisaks ju Baltikumis jubelihtsalt raha kokku ajada, kui lihtsalt kütta HD-pilt ja korraga on kõik justkui kanalivaatajad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Eestis muuseas jäi tasulist Netflixi ostma 5% proovijatest
                      See oli puhtalt sisust tingitud. Kasutajate ootused olid suuremad, kui teisejärgulised seriaalid\filmid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas risto Vaata postitust
                        See oli puhtalt sisust tingitud. Kasutajate ootused olid suuremad, kui teisejärgulised seriaalid\filmid.
                        Mina vaatasin eile õhtul Eurolaulu asemel Gremlinsit. Seega jummala ausad asjad on!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Noh, kui hind läheks selle võrra tunduvalt suuremaks, siis kaob sellest viiest prossast tükk maad rohkem ära. Ehk praegu on VSB tõesti ainus kanal, aga kui nad jubedalt koorivad, midagi ei tee ja üleüldse on ebaõiglane rahapuuk, siis kus on kõik teised konkurendid, kellel piisaks ju Baltikumis jubelihtsalt raha kokku ajada, kui lihtsalt kütta HD-pilt ja korraga on kõik justkui kanalivaatajad.
                          See pole nüüd päris puskari või koduõlle tootmine ning müük - Viasat on siiski suure haardega ning sinna trügimine läheb kulukaks, sest viimases hädas suudas Viasat kindlasti hinda alla lüüa. Aga see polegi väga teema, sest me ei tea, mis on prognoositav hind. Ullikesed - mingi suurusjärk peaks rahvale ikka olemas olema.
                          Küsimust on varemgi esinenud - mis valemiga Motor-kanalit kannatab HD-na esitada?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            See pole nüüd päris puskari või koduõlle tootmine ning müük - Viasat on siiski suure haardega ning sinna trügimine läheb kulukaks, sest viimases hädas suudas Viasat kindlasti hinda alla lüüa. Aga see polegi väga teema, sest me ei tea, mis on prognoositav hind. Ullikesed - mingi suurusjärk peaks rahvale ikka olemas olema.
                            Küsimust on varemgi esinenud - mis valemiga Motor-kanalit kannatab HD-na esitada?
                            Ja olümpiat suudetakse ka kuue kanaliga HD-s anda. Ainus vahe, et seal pole kommentaari peal.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Pole mingit vahet. Te tahate raha viletsama teenuse eest ja imestate, et miks küll ei maksta. Huvitav tõesti, kui ma saan ühe HDMI juhtme või Chromecastiga parema pildi telekasse tasuta.

                              Ma pakun, et 5% conversion rate on täitsa okei, eriti Eesti turu jaoks praegu, kuigi Netflix tõenäoliselt ootaks mingit kaks korda kõrgemat, mis oleks täiesti top-top. Kuid siiski. Turundajana tead ju isegi.
                              Ohjah, ja kui oleks VSB HDs ja maksaks veel rohkem, siis ju endiselt see teema, et piraatlusega saab sama kvaliteedi tasuta.
                              Ja hetkel pole VSB klientuuril midagi viga, kas keegi on kurtnud, et kliente pole, Baltikumis on õnneks piisavalt neid, kes teenusega rahul ja maksavad. Jutt käib HD tasuvusest.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas risto Vaata postitust
                                See oli puhtalt sisust tingitud. Kasutajate ootused olid suuremad, kui teisejärgulised seriaalid\filmid.
                                Novot, ja sa tõesti arvad, et sihtgrupp kes praegu striimib HDs tahab peale VSB HDsse minekut äkki oma käitumist muuta? Sisu on ju endiselt sama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X