320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Gert Remmel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Gert Remmel

    Tuleb välja et üks Eesti mees on asunud Helsinki IFK peatreeneriks.
    keegi võiks selle jutu eesti keelde tõlkida ja imestan et selles tegelasest ei ole soccernet midagi varem kirjutanud.http://www.hifksoccer.fi/uutiset.php?aid=13691&k=12441
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    #2
    tekstis teda kiidetakse kõvasti et on praktiseerinud inglismaal ja itaalias ja ametitunnistuse sai kuskil soomes ja on töötanud soomes ühes jalgpallikoolis

    Kommentaar


      #3
      millises Soome liigas see võistkond mängib?

      Kommentaar


        #4
        jutust nagu aru saada et kakkoses,aga samas oli see et kodulehelt vaadates nad võitsid 2008 kakkose ära seega loogiliselt peaks olema ykkoses-ehk esiliigas

        Kommentaar


          #5
          tean gert'i juba aastaid, andis ka mulle trenni ala 7-9a tagasi. asjalikud trennid olid, kuid tal olid mingid eraelulised probleemid mis sundisid teda eestist välja minema, tänu sellele käis ta ka eri riikides ennast jalgpalli alaselt arendamas ja nagu näha siis vaikselt edeneb ka tema karjäär treenerina, aga eks ole näha kuidas tal se hooaeg sujuma hakkab

          mina usun et ta saab seal väga hästi hakkama ja hoian pöialt talle!!!

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas doksik Vaata postitust
            jutust nagu aru saada et kakkoses,aga samas oli see et kodulehelt vaadates nad võitsid 2008 kakkose ära seega loogiliselt peaks olema ykkoses-ehk esiliigas
            Doksik, pead vist natukene oma soome keelega vaeva nägema

            Kodulehel on kirjutatud, et Gert on praktiseerinud treeneriametit Prantsusmaal ja Itaalias ning on ennast täiendamas käinud ka Inglismaal ja Hollandis.
            Eelmine aasta saavutas HIFK Kakkoneni A grupis seitsmenda koha ning jätkab samas liigas ka 2009 hooajal.
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Kristo7 Vaata postitust
              tean gert'i juba aastaid, andis ka mulle trenni ala 7-9a tagasi. asjalikud trennid olid, kuid tal olid mingid eraelulised probleemid mis sundisid teda eestist välja minema, tänu sellele käis ta ka eri riikides ennast jalgpalli alaselt arendamas ja nagu näha siis vaikselt edeneb ka tema karjäär treenerina, aga eks ole näha kuidas tal se hooaeg sujuma hakkab

              mina usun et ta saab seal väga hästi hakkama ja hoian pöialt talle!!!
              Eraelulised probleemid seisnesid valetamises ja raha laenamises, nii et on aja küsimus, mil need inimesed talle Soome külla lähevad ja mees jälle põgenema asub.

              Kommentaar


                #8
                osad eestlased tunnevad ikka kahjurõõmu ...
                tubli, Raimo

                Kommentaar


                  #9
                  Googeldades leidsin sellise infi et sellise nimega mees EMT-le veits võlgu nii umbes täpselt 9848krooni aga ple kindel kas sama tegelane
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    #10
                    Googeldades võib sedagi leida, et keegi otsib inglismaa jalgpallifoorumist sellenimelist mingi Londoni klubi treenerit taga, põhjenduseks "He has my money."
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas willane Vaata postitust
                      osad eestlased tunnevad ikka kahjurõõmu ...
                      tubli, Raimo
                      Vaata, kui ka sulle tünga oleks tehtud, küll sa oleks sellest siin juba kisanud. Nii et mida mul siin taolise venna üle uhkust tunda.

                      Kommentaar


                        #12
                        et tegi sulle endale siis tünga ...

                        Kommentaar


                          #13
                          Kui Raimole isegi pole, siis paljudele teistele on, ja mitte sadu vaid tuhandeid!
                          Ka mulle on ta võlgu viiekohanse summa.

                          Ilmselt tuleb ta treeninguid varsti külastada...

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas viggen Vaata postitust
                            Kui Raimole isegi pole, siis paljudele teistele on, ja mitte sadu vaid tuhandeid!
                            Ka mulle on ta võlgu viiekohanse summa.

                            Ilmselt tuleb ta treeninguid varsti külastada...
                            noh, 31.-l peaks ta kl 16 igatahes Tali hallis kohal olema ;o)

                            Kommentaar


                              #15
                              tundub, et mehel päris kirju minevik.
                              et lausa suurem grupp hakkab Soome poole liikuma ...

                              Kommentaar

                              Working...
                              X