320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Triobeti parool

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    tra ma pole kellelegi mingit parooli andnud

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
      Kle Cracerz, ole parem vait! Kui sa sarnaste postitustega oled 20 posti teinud, siis sa kvalifitseerud hästi sinna seltskonda.


      Edit hetk hiljem:
      No ja et seista oma sõnade taga tegin kiire overview sinu postitustest ja comaan, cannu, sellele mehele küll ära mingit parooli anna. Enne detsembri lõppu ühe postitusega mingi netsocceri promomisega hakkama saanud mees on selgelt "weakest link" siin, mis võib panna selle passwordi turvaisuse kahtluse alla.
      Anna andeks..
      Pealegi, ehk näitad, kus ma olen parooli küsinud kellelti?
      Ma jälgin foorumit, ja see, et ma pole siia kirjutanud, tuleb ilmselt sellest, et mul lihtsalt pole viitsimist kirjutada?..
      Pole ju inimestel kuigi raske ise see parool üles leida.. selleks ei pea olema mingi geenius, et vaadata paar lehte teemas läbi, ning lugeda postitusi.
      ja siis selle jaoks tegema koguaeg uue teema, et küsida parooli.

      Tore näha millised kilplased mõned vähemalt on.

      Kommentaar


        #48
        Ega siin polegi midagi rohkem soovitada, et võta ennast kokku ja kirjuta midagi. Ja soovitavalt jalgpallist. Lihtsalt nö usalduse äratamiseks. Eks ma kontrollin mõne aja pärast.
        Nagu sa isegi aru saad, pole see kohustuslik - ma pigem enda jaoks teen selle, et siis tulevikus tean, mis inimesega tegemist.

        aga teema on endiselt aus - Jeti, see freeroll see on vaata selline nagu vabalangemine, aga mitte päris - äkkisa oled lapsena ka nt end alla rullinud mingi väikese mäe pealt - vot nüüd tänapäeval teevad täiskasvanud ka nii, ent ... uuendus on see, et mitte alati ei saa ilma passwordita rollima minna.

        Kommentaar


          #49
          Mul tekib küsimus, et millest krdist siin üldse jutt käib?

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
            Sama, mis lähed näitaks Rootsi, ja sa pole ju kohe Rootslane? või mis?
            kui sa kylastad Rootsit siis pole jah rootslane, aga kui regad omale Rootsi kodakontsuse siis oled juu...:O:P

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              Mul tekib küsimus, et millest krdist siin üldse jutt käib?
              freerolli passwordi saamisest. cannumani käest pidi saama passwordi.
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                #52
                jah saatke aga PM oma triobeti kasutajanime ja parooliga ning saate vastu oma unikaalse passwordi, millega kõikidele turniiridele regada võite. Ja kellel on üle 100€ arvel, saab nii vinge parooli, et iga kümnes käsi on AA

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  Mul tekib küsimus, et millest krdist siin üldse jutt käib?
                  elu mõttest, dumbass
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    #54
                    Nii meeleheitlikult anutakse parooli. Kahju. Minge tehke midagi paremat!

                    Kommentaar

                    Working...
                    X