320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Triobeti parool

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    parool on laupäev.

    Kommentaar


      #32
      kuradi koomikud

      Kommentaar


        #33
        reede*****

        Kommentaar


          #34
          või siis viis päeva
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            #35
            Mul on 500 ja rohkem postitusi ja olen kõva mees aga ajudega on kitsaks läinud!!Olen Jürvi Hool mõttetu mees!!!Krt kust kohast sellised tulevad.Tegelikult tekib küsimus kuidas selliseid omal aja tehti!!!

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas madis3555 Vaata postitust
              Küll ollakse endast heal arvamuse selle tõttu et postitusi on 1000 ja rohkem!!!imbetsille on ikka jalaga segada!!JÜRVI HOOL JA JASPER kujutage endale ette parema käe keskmist sõrme ilma teisteta!!!!!
              Algselt postitas madis3555 Vaata postitust
              Nihuke tunne et see freerolli raha võetakse nende kahe mehe taskust!!!
              Algselt postitas madis3555 Vaata postitust
              Mul on 500 ja rohkem postitusi ja olen kõva mees aga ajudega on kitsaks läinud!!Olen Jürvi Hool mõttetu mees!!!Krt kust kohast sellised tulevad.Tegelikult tekib küsimus kuidas selliseid omal aja tehti!!!
              Aasta kuldseim vend.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                #37
                madis, tee huumorit.

                Kommentaar


                  #38
                  Mis minul siin teha meil siin koomikuid perse täis !!!tambin juba suurest naerust pead vastu lauda!!!Jasper anna minna samas vaimus

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas madis3555 Vaata postitust
                    Mis minul siin teha meil siin koomikuid perse täis !!!tambin juba suurest naerust pead vastu lauda!!!Jasper anna minna samas vaimus
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                      Parool on suemaonlits.
                      Ei tööta

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Ei tööta
                        Sa pead 'ema' asemel tema nime panema.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          #42
                          Kurat, hea et kinni ei pandud seda teemat - kino ja teater.
                          Vaesed rrotid ikka küll, niimoodi pannakse neile näkku - ei lasta freerolli. Ma ütlen mehed - seakari mitte Soccerneeti auväärt kogukond!

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                            Kurat, hea et kinni ei pandud seda teemat - kino ja teater.
                            Vaesed rrotid ikka küll, niimoodi panakse neile näkku - ei lasta freerolli. Ma ütlen mehed - seakari mitte Soccerneeti auväärt kogukond!
                            asi pole vaesuses, vaid lihtsalt selles, et suvalised ahvid rikuvad kogu lõbu ära.
                            Turniir mõeldud soccernet.ee foorumi rahvale, ning see, kui keegi regab end foorumisse, ei tähenda, et ta kuuluks selle rahva hulka.

                            Sama, mis lähed näitaks Rootsi, ja sa pole ju kohe Rootslane? või mis?

                            Kommentaar


                              #44
                              Kle Cracerz, ole parem vait! Kui sa sarnaste postitustega oled 20 posti teinud, siis sa kvalifitseerud hästi sinna seltskonda.


                              Edit hetk hiljem:
                              No ja et seista oma sõnade taga tegin kiire overview sinu postitustest ja comaan, cannu, sellele mehele küll ära mingit parooli anna. Enne detsembri lõppu ühe postitusega mingi netsocceri promomisega hakkama saanud mees on selgelt "weakest link" siin, mis võib panna selle passwordi turvaisuse kahtluse alla.

                              Kommentaar


                                #45
                                Teema on super ja ärge seda jumala eest lukku pange. Aga kas keegi viitsib kiirelt seletada, mis see müstiline freeroll on, millele kõik ligi tahavad saada?
                                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X