320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Napoli

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Et parem jõuda EL 16 parema sekka kui on võimalus minna liigatiitlile. Okkkkkk. Ma ei viitsi enam, totaalselt erinev nägemus. Mingi Napoli üks parimaid võimalusi scudetto ära tuua. Üle aastakümnete.

    Kommentaar


      Me vaidleme erinevate asjade üle. Sa taandad kõike konkreetse mängu raamistikku, ma vaatan üldpilti. See, et Napolil on hea võimalus Seria A tiitel koju tuua on tõsiasi.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        EL pole huvitav ja eikoti. Scudettole keskenduda ja muud midagi. Ja nii ongi.
        slimm.ee

        Kommentaar


          Üldpilt on see, et EL on teisejärguline võistlus osadele suurliigade klubidele. Puhtalt sellepärast, et raha mis sealt tagasi saad, on väiksem kui raha, mida sa peaksid lisamängijatele kulutama, et oleks võistkonnas sügavust ja konkuretsi seal osalemiseks. Kõik see kandub üle ka treeneritele ja mängijatele. Profimängijad tunnetavad väga hästi, millal on vaja 100% endast anda ja millal 60%.

          Napoli on üks neist, aga mitte ainus. Ja ma pole üldse kindel, et Napolil ka on piisavalt kvaliteeti et EL võita.
          Inter - ausaim klubi Itaalias.

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Me vaidleme erinevate asjade üle. Sa taandad kõike konkreetse mängu raamistikku, ma vaatan üldpilti. See, et Napolil on hea võimalus Seria A tiitel koju tuua on tõsiasi.
            Ma taandasin kõik konkreetsele meeskonnale läbi aastate, mis iseloomustab Serie A meeskondi.
            MIllal mõni itaalia meeskond üldse EL poolfinaali jõudis?
            Puusalt - Parma mingi 2003 vms.

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Ma taandasin kõik konkreetsele meeskonnale läbi aastate, mis iseloomustab Serie A meeskondi.
              MIllal mõni itaalia meeskond üldse EL poolfinaali jõudis?
              Puusalt - Parma mingi 2003 vms.
              Üks võistkond väga tahtis võita pärast häbiväärset CL-st langemist ning peatus poolfinaalis.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Ma taandasin kõik konkreetsele meeskonnale läbi aastate, mis iseloomustab Serie A meeskondi.
                MIllal mõni itaalia meeskond üldse EL poolfinaali jõudis?
                Puusalt - Parma mingi 2003 vms.
                Fiorentina

                07-08 ja 14-15

                Juve

                13-14

                Napoli

                14-15 (vs Dnipro ffs) Oleks peaagu Itaalia klubide finaal tulnud.
                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  No vot, isegi mind eestis elava Milanipoolehoidjana ei tea muhvigi itaalia klubidest EL. Sest kedagi väga ei koti. Endiselt.

                  Sellest jauras Galliani ka kunagi, kui itaali oma 4 CL koha ära kaotas, et üks suuri põhjuseid on just nimelt itaalia klubide ükskõiksus EL suunas.

                  See pole ühe klubi probleem vaid kogu liiga nägemus. Just sellepärast, mis ülevalpool välja toodud - raha sellest ei tule, feimi ei tule, fännidel savi, mängijatel ka tihti.

                  Kommentaar


                    EL-ist ei teeni küll aga mina olen kuulnud väga palju tagasisidet just selle kohta,et EL on palju huvitavam kui CL. Meeskonnad on võrdsemad.
                    Saan aru millest telekavaataja räägib ning nõustun.

                    Kommentaar


                      Elati end korralikult välja täna

                      Kommentaar


                        Kui nüüd ka meistriks ei tulda, siis võivad prükkarid paela kaela ka panna juba.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Kui nüüd ka meistriks ei tulda, siis võivad prükkarid paela kaela ka panna juba.
                          Allianzil ju veel mängida. Pakun, et Higuain teeb ära ja juubeldab Napoli fännide ees, et ikka tugevalt piprane see neile oleks.

                          Kommentaar


                            Juba selle pealt peaks Napoli tiitli võitma -> Mertens

                            Kommentaar


                              Kahju.

                              Kommentaar


                                Ma ütleks, et sümboolselt panid. Tüüpiline Napoli. Hea, et niikauagi vastu punnisid. Vt tiime alates 3 koha pealt. Juve võib hooaja lõpuni primavera ka mängima panna ja Lazio, Roma, Inter, Milan hui järgi jõuavad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X