320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Napoli

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palju Õnne Napoli ja ta fännid. Meie fännide seast vast Tanel on juba ennast napoolioniks ümber transforeerinud nagu udinesega sai tehtud.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Super Napoli !!! Finaali !!!!
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar




        Juhtusin täna Serie B-d vaatama, Torino (Serie B liider)-Pescara(3.) mängu teist poolaega. Mäng oli selgelt Torino oma ja võitsid lõpuks 4:2, aga jäi silma üks mängija. Lorenzo Insigne, kelle nime ma olin kuskilt korra näinud. Esimesest pilgust tundus, et tegu on väga bossi mängijaga nii, et lükkasin kohe google'i otsingusse nime. Tegu siis 20-aastase mängumehega, kes kuulub tegelikult Napolile ning suure tõenäosusega hakkab juba järgmisel hooajal Serie A (ja Euroopa) kaitsjaid kimbutama - paar-kolm väravasöötu, mis ta seal videos annab on tõsiselt nägemist väärt, isegi Xavi oleks uhke. Loodame, et mehe karjäär saab siis tuule tiibadesse.

        Õnneks on ta õppimas väga sobiva treeneri käe all. Zdenek Zeman on siis Pescara juhendaja ning meeskond mängib väga head, ründavat jalgpalli, mis Insigne sugusele noorele mängijale väga hästi paistab sobivat. Eelmine hooaeg oli sama paar koos Foggias, kui ma ei eksi.

        Pescarat tasub igatahes vaadata - tegu paistab olevat väga korraliku tiimiga ning lisaks Insignele on seal vähemalt kaks meest, kes hakkavad võib-olla tulevikus suuri tegusi tegema. Ciro Immobile on Insignega sama vana ja kuulub Juventusele ning on see hooaeg löönud juba 10+ väravat. Kõige rohkem on sealt tiimist haibitud aga keskpoolikut Marco Verrattit, kellel hoiavad silma peal Serie A suured. Tema on alles 19.
        sigpic

        Kommentaar


          Napoli jäi just võõrsil Novara vastu 0:1 kaotusseisu. Millegi pärast mulle hakkab tunduma, et järgmisel hooajal nad CLis mängida ei taha. Igatahes kui nüüd kaotatakse, siis AC Milan ja Lazio jäävad 8p kaugusele, peale tänast on jäänud siis enne talvepausi 2 kodumängu: vastavalt AS Roma ja Genoaga. Samas ega ei imestakski kui CLile keskendutaksegi rohkem kui Serie A´le.
          CLis võiks vastakse nt tulla APOEL või siis emb-kumb Inglismaalt

          E: Novara vastu saadi ikkagi 1:1 viik kätte, Dzemaili oli värava autoriks seekord. Ehk järgmine kord läheb paremini ja ehk suudetakse siis võita ka.
          Adiós amigos

          Kommentaar


            Õnnitlused...panustasin võimsale napolile...ja sain tünga. Descending has began...nice to know that.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Lavezzi- nii kiire, et putsad ei püsi jalas.

              Kommentaar


                Niinii , Tselsi poisid vasta , kindlasti ei ole just kõige parem loos aga samas jätab kõik teed lahti sest napoli ründetrio on võimeline lahti muukima kõik kaitsed .

                Kommentaar


                  In for the kill.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Tere tulemast põrgusse Abramovich ja co

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Tere tulemast põrgusse Abramovich ja co


                      Facebook LIKE
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tanel Vaata postitust


                        Juhtusin täna Serie B-d vaatama, Torino (Serie B liider)-Pescara(3.) mängu teist poolaega. Mäng oli selgelt Torino oma ja võitsid lõpuks 4:2, aga jäi silma üks mängija. Lorenzo Insigne, kelle nime ma olin kuskilt korra näinud. Esimesest pilgust tundus, et tegu on väga bossi mängijaga nii, et lükkasin kohe google'i otsingusse nime. Tegu siis 20-aastase mängumehega, kes kuulub tegelikult Napolile ning suure tõenäosusega hakkab juba järgmisel hooajal Serie A (ja Euroopa) kaitsjaid kimbutama - paar-kolm väravasöötu, mis ta seal videos annab on tõsiselt nägemist väärt, isegi Xavi oleks uhke. Loodame, et mehe karjäär saab siis tuule tiibadesse.

                        Õnneks on ta õppimas väga sobiva treeneri käe all. Zdenek Zeman on siis Pescara juhendaja ning meeskond mängib väga head, ründavat jalgpalli, mis Insigne sugusele noorele mängijale väga hästi paistab sobivat. Eelmine hooaeg oli sama paar koos Foggias, kui ma ei eksi.
                        Paistab, et koos temaga hakkab Napoli särki kandma Eduardo Vargas, kellega on diil põhimõtteliselt tehtud, et kokku panna Serie A lahedaim ja parim ründeliin.

                        Soojad tervitused Interi ajusurnud juhtidele, kes on taaskord suurepäraselt oma ülesannete kõrgusel olnud.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          Paistab, et koos temaga hakkab Napoli särki kandma Eduardo Vargas, kellega on diil põhimõtteliselt tehtud, et kokku panna Serie A lahedaim ja parim ründeliin.

                          Soojad tervitused Interi ajusurnud juhtidele, kes on taaskord suurepäraselt oma ülesannete kõrgusel olnud.
                          1. Mis raha eest Inter šoppama peaks?
                          2. Mina Edu Vargase osas nii ekstaasis poleks. Ma olen mehest paari paariminutilist jutuubi kokkuvõtet vaadanud ja seni pole veel näinud, et ta vasaku jalaga palli puutuks. Nt ühejalgse Krasici puhul jagas Serie A päris kiiresti biidi lahti.

                          Kommentaar


                            Kasvõi Milito maha müüa kui muidu pole. Või mis raha eest me muidu jaanuaris end täiendame? Monopoli rahaga ostame?

                            Vargas vasaku jalaga:



                            Ja olles teda lsiaks youtube'i videotele ka terves mängus ära näinud ei tekkinud küll absoluutselt mingeid kahtlusi. See, et ta ühejalgne on ei tähenda kohe katastroofi, AdriMac oli väga puhtalt vasakujalgne, aga kuni paks ei olnud, rippis kõigile Serie A tiimidele augu sisse. Vahe on ju selles, kuidas sa palli kontrollid... Krasici mäng oli üsna puise triblamisega ja enamjaolt selline, et löön palli pikalt ette ja jooksen kaitsja üle.

                            Nii palju võin selle ühe täispika mängu põhjal öelda, et Sanchezega teda otseselt võrrelda ei saa. Ei ole selline tüüp, kes iga hetk triblada tahab. Meenutab Eto'od hoopis väga tugevalt oma mängustiiliga - kastis on väga ohtlik, liigub väljakul palju, esimene eesmärk on pall oma meeskonnal hoida, triblab täpselt nii palju kui vaja aga sarnaselt Eto'ole veidi ebatavalises stiilis. Pole päris naturaalne ääreründaja, aga kui vaja, peaks hakkama saama väga hästi.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vargas siirdus 12 miljoni euro eest Universidad de Chile ridadest Napoli. Peaks olema soodne ost kui arvestada Vargase taset. Huvitav kas siis tõesti Cavani müüakse talvel Cityle. Loodan, et see poleks nii.

                              Häid pühi!

                              Kommentaar


                                Napolil on täna ees Coppa mäng ja mänguaega peaks saama teiste seas Miguel Britos ja Eduardo Vargas.

                                Vargase tulek annab Napolile lihtsalt võimaluse ründeliinis vajaduse korral veidi teistmoodi mängida ning ka vahetada, kuid Britos võib neile väga suure lisa anda. Suvel toodi ta suhteliselt suure summa eest Bolognast kaitseliini, aga vigastuse tõttu pole ta veel mängida saanud.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X