320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3 liiga lõuna 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jethro Vaata postitust
    kui Sa nüüd selle ära ka tõlgiks, siis vast oskaks midagi vastata
    sa tood välja numbrid, mis ei näita suurt midagi, sest teiega liitus ju ka rohkem mängijaid kui 3(5-6 uut) haservi 4? vastu. seega ei saa ju öelda, et haserv oleks pigem rohkem ennast täiendanud. kvaliteedilt v o kuid seegi on vaieldav.
    pommitaja

    Kommentaar


      timur. otepääga liitusid see aasta järgnevad mängijad:

      Rainar Laes Tammeka 3st
      Ott Meerits Tammeka 3st
      Sander Lember Faunast
      Norbert Hurt Tammeka 3st
      Siim Sepma Elva-Puka
      Mihkel Teder Otepää noortest.

      tugevdustest võiks vast rääkida ainult neist kolme mängija puhul. kaks ei teinud neist esimeses mängus kaasa. Nii et minu arvates ei ole otepääl väga võimsaid tugevdusi, nagu sa väidad

      Kommentaar


        Algselt postitas master31 Vaata postitust
        timur. otepääga liitusid see aasta järgnevad mängijad:

        Rainar Laes Tammeka 3st
        Ott Meerits Tammeka 3st
        Sander Lember Faunast
        Norbert Hurt Tammeka 3st
        Siim Sepma Elva-Puka
        Mihkel Teder Otepää noortest.

        tugevdustest võiks vast rääkida ainult neist kolme mängija puhul. kaks ei teinud neist esimeses mängus kaasa. Nii et minu arvates ei ole otepääl väga võimsaid tugevdusi, nagu sa väidad
        läheb juba mölaks täiesti. ma ei ole ju väitnud, et teil väga võimsad tugevdused. lihtsalt numbrid on need millega su kallis meeskonnakaaslane manipuleeris, tahtes ennast rehabiliteerida vms muud midagi. mina sain aru kulla jutust, et ta tahab puru silma ajada.
        pommitaja

        Kommentaar


          Algselt postitas timursem Vaata postitust
          läheb juba mölaks täiesti. ma ei ole ju väitnud, et teil väga võimsad tugevdused. lihtsalt numbrid on need millega su kallis meeskonnakaaslane manipuleeris, tahtes ennast rehabiliteerida vms muud midagi. mina sain aru kulla jutust, et ta tahab puru silma ajada.
          Timur, astusid teatud erakonda? Ajad ikka täitsa segast ja kahtlustad kõiki

          Kommentaar


            Timur on äkki Keskerakonnaga seotud,see võõrleegioni mees on ka vast Edgari raha eest ostetud.

            Kommentaar


              ärge alahinnake Jõgevat!!!!et viimaste kohtade peale mängima hakkavad

              Kommentaar


                siin liigas ei saa kedagi alahinnata, kõik võivad head tulemust näidata ja niisama ei anta siin midagi
                ...it's better to burn out than to fade away(Kurt Cobain)

                Kommentaar


                  haservi ei ületa keegi)))

                  haserv on suur rong, mis sõidab läbi kõikide meeskondade

                  seda ma ütlesin seepärast, et meeskonnad oleksid hästi häälestanud ha-servi mängimises - et oleks huvitav nendele mängida))))
                  Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
                    haservi ei ületa keegi)))

                    haserv on suur rong, mis läbi kõikide meeskondade

                    seda ma ütlesin seepärast, et meeskonnad oleksid hästi häälestanud ha-servi mängimises - et oleks huvitav nendele mängida))))
                    Palun õpi eesti keel ära.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jalkaaa14 Vaata postitust
                      Palun õpi eesti keel ära.
                      palun mine perse
                      Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tarz Vaata postitust
                        Eilses Luunja - Kotkaste mängus oli ju Luunja poolt platsil ainult 2 meest, kes eelmine hooaeg Luunjas mängisid. Ülejäänud olid ju eelmise aasta II liiga võitja meeskonnast.
                        tegelikult oli 4 mängiajat platsil kes kuulusid ka eelmisel hooajal Jk Luunjasse

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jethro Vaata postitust
                          Timur, astusid teatud erakonda? Ajad ikka täitsa segast ja kahtlustad kõiki
                          ma igaksjuhuks enam ei kommenteeri, sest kui juba neljanda liiga mängijat seostatakse keskerakonnaga liitumises on aeg lõpetada
                          pommitaja

                          Kommentaar


                            Timur on aktiivne mitmel rindel
                            http://www.jktulevik.ee/

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Harrastaja Vaata postitust
                              Timur on aktiivne mitmel rindel
                              otse pubist?
                              pommitaja

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dimathekiiper Vaata postitust
                                nägin vaid teist poolaega, tundus, et mäng oli üsna võrdne. Otepää siis skooris oma teise värava nurgalöögist ning kolmas oli seletamatu punane kaart väravavahile ning järgnes ka penalt, mille otepää mängija kindlalt võrku saatis. Hiljem mängijaid ülelugedes tundus nagu, et põltsu poole pealt oli isegi kaks eemaldamist või oli keegi esimene poolaeg viga saanud ning asendust pingilt ei leidunud. Ei oskagi täpselt öelda, ehk sinepivabriku kutid seletavad lähemalt.

                                Keegi Kotkaste mängust midagi?
                                Njaa, Otepää valdas esimene poolaeg paremini palli ja suutis lüüa pärava meile võrku. Teine poolaeg suutsime end kokku võtta, kuni te nurgalöögist värava lõite ja sis sinna see mäng läx.
                                Ehjaa, treener tegi kõik vahetused ära(mõned vägagi kehvad), sis meie ründaja vigastas hüppeliigest ja vahetusmeest polnud kuskilt võtta ja väravavahi punane kaart tuli tõesti ei tea kust. Pidime 9 kesi lõpuni mängima. Nii see mäng läks.
                                GG=Good Game!
                                Põltsamaa JK Sport

                                Kommentaar

                                Working...
                                X