320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3 liiga lõuna 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu arust olid küll HaServi mängijad täiesti normaalsed, paar korda ikka läksid vihaseks aga see arusaadav kui seal paar päris kurja viga juhtus aga mitte midagi tahtlikult. Ma ei ütleks küll ühtegi halba sõna, igas mängus natukene minnakse endast välja

    Kommentaar


      Minu arust olid küll HaServi mängijad täiesti normaalsed, paar korda ikka läksid vihaseks aga see arusaadav kui seal paar päris kurja viga juhtus aga mitte midagi tahtlikult. Ma ei ütleks küll ühtegi halba sõna, igas mängus natukene minnakse endast välja



      Just korralik sats pigem !

      Kommentaar


        kotkaste jaoks tavaline asi kui kaotus seisu jäävad et üks tampimine hakkab peale

        Kommentaar


          Algselt postitas INCE Vaata postitust
          kaitz, mille eest sulle küll need kohtunikupaberid on antud kui sa isegi video pealt ei suuda näha, et suluseisu EI OLNUD

          oled ikka kindel,ET EI OLE VE vaata palun uuesti
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas cosmix100 Vaata postitust
            Keskel ju katab üks mees ära kui seisab oma 5m ülejäänud kaitseliinist tagapool... Ja sama mees kes ära kattis oleks pidanud 7. värava ajal punase kaardi saama :P
            Hmm ta seisab küll,aga ründaja,kes palli sai oli juba sees,seega söötija jäi vast nõks hiljaks.aga ok
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              videot vaadates on ikka selgelt näha, et sulgu polnud. kaitz, loe ära mitu sammu teeb ründaja peale seda kui sööt on antud. 4 vähemalt kui mitte viis. palli saab karistusala joonel või sips enne seda. kaitsja seisab kaare peal. kui kaugel on kaar karistusalast. maksimaalses kohas 4 m. kui pikk on täismehe jooksusamm, üle meetri kindlasti. nüüd arvuta ise edasi.

              aga üldiselt on hooaeg väga põnev, tabel on põnev, mängud põnevad.
              See nädal siis proovime taas 100 inimest kohale saada mängule, et Elval ikka tore oleks külla tulla.
              Võtan kandle ja Tiugu ühes ja elan jälle!

              Kommentaar


                sry et siin järjest postitan, kuid surfasin jalkaliidu kodukal ringi ja äkki asjasse puutuvad meeskonnad teevad ise märkuseid liidule ja teistel tasuks ka oma mängude protokollid üle vaadata.
                näitek- http://jalgpall-ee.z131.zone.ee/lpro...=30523&b=III.S
                elva meeskond on kohe esimese vahetuse teinud nii et on toonud põhimehe põhimehe asemele, arusaamatuks jääb ka see, miks on põlts alustanud 10kesi kuigi kohal on olnud 11 meest.
                Võtan kandle ja Tiugu ühes ja elan jälle!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Straight Vaata postitust
                  videot vaadates on ikka selgelt näha, et sulgu polnud. kaitz, loe ära mitu sammu teeb ründaja peale seda kui sööt on antud. 4 vähemalt kui mitte viis. palli saab karistusala joonel või sips enne seda. kaitsja seisab kaare peal. kui kaugel on kaar karistusalast. maksimaalses kohas 4 m. kui pikk on täismehe jooksusamm, üle meetri kindlasti. nüüd arvuta ise edasi.

                  aga üldiselt on hooaeg väga põnev, tabel on põnev, mängud põnevad.
                  See nädal siis proovime taas 100 inimest kohale saada mängule, et Elval ikka tore oleks külla tulla.
                  Tohoh, 100 inimest ja kõik vastasmeeskonda toetamas, raskeks läheb rsk
                  FC Otepää II

                  Kommentaar


                    hei Kotkad kui pühapäeval tulete siis Otepääd läbib mingi rattaüritus: tartu rattaralli vms, infot liikluskorralduse kohta:

                    teed võivad kohati kinni olla vms, täpselt ei tea kuidas see asi siin õhtupoolikul on

                    Kommentaar


                      FCF Järva-Jaani SK - FC Elva II 7:2 (4:1)
                      Elva käis see nädal 2x saunas

                      Kommentaar


                        Liverpool Pub - Lootos 1:1 (1:1)
                        299195

                        Kommentaar


                          Fauna - HaServ 0:4 (0:2)

                          Kommentaar


                            Põltsamaa - Koeru (0:1) 2:2
                            Võrdsete võimalustega mäng.

                            Kommentaar


                              luunja 2-0 jõgeva.
                              jube palav oli. mäng oli mõlemapoolsete võimalustega, millest luunja lõi enda omad ära, meie mitte.
                              “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Veik0 Vaata postitust
                                FCF Järva-Jaani SK - FC Elva II 7:2 (4:1)
                                Elva käis see nädal 2x saunas
                                Nojah, jube palav ilm oli ja plats ka harjumatult väike :/ Oleks vbla huvitavam mäng olnud kui kohtunik oleks näinud teie mängija karatevõtet kohe mängu alguses aga noh, ei näinud ja läks niiviisi halvasti see mäng , eks elvas kohtume veel, siis tuleb kindlasti teistsugune mäng
                                FC Otepää II

                                Kommentaar

                                Working...
                                X