320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3 liiga lõuna 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas laurix Vaata postitust
    noo küll sa oled ikka enesekindel kui sa seda arvad, et JK Luunja meeskond ei tõuse 4 kohast kõrgemale ....
    Kui sa pisut oled eelnevaid postitusi lugenud siis on seal kirjas, et nendega liituvad 100% liselt (Karis, Vellemaa, Sirk, Pluum, Afanasjev, Sääsk, Idavain, Tiideberg kes olid Santose mängijad ja Kask kes tuleb Tammekast neile üle.)
    Seega koosneb nende põhituumik enamusest Santose mängijatest kes eelneavalt 2 liiga ära võitsid + Kask kellel on meistriliiga kogemus + Luunja enda mängijad. Seega peaks olema nende pink üsna pikk ja on keda valida.
    Luunja võitleb ikka esikoha eest, aga Idavain mängib 100% Järva-Jaani all.
    FCF Järva-Jaani SK jjaani.veebilehed.com

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas veixu Vaata postitust
      Luunja võitleb ikka esikoha eest, aga Idavain mängib 100% Järva-Jaani all.
      asooo .... igaljuhul soovime talle edu

      Kommentaar


        #48
        luunja lööb nkn kõigil puuri täis

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas veixu Vaata postitust
          Luunja võitleb ikka esikoha eest, aga Idavain mängib 100% Järva-Jaani all.
          aga v6idab 1 koha ikka Haserv ))
          no selline on minu arvamus. Tean h2sti m6lemaid meeskonnaid ja ka k6iki nende m2ngiaid. Ja miks ma valin Haservi, sest nendel on k6va vene temperament ja iseloom v6istelda viimaseni, mida ei saa 8elda eesti poistest...Selline on v2hemalt minu arvamus, ja ka enda kogemustest 3 liigas.

          Kommentaar


            #50
            tore et luunja vennad ise nii äksi täis.
            ja kui teil kaotused kipuvad tulema , siis ainult naerdakse teie üle " jutumehed" !

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
              tore et luunja vennad ise nii äksi täis.
              ja kui teil kaotused kipuvad tulema , siis ainult naerdakse teie üle " jutumehed" !
              tore on, et mõni 4-liiga teadlane ka siin oma arvamust avaldab......heeeeeeeeeeeeeeee

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                tore et luunja vennad ise nii äksi täis.
                ja kui teil kaotused kipuvad tulema , siis ainult naerdakse teie üle " jutumehed" !
                kui sa pisut postitusi oled lugenud siis peaksid aru saama, et mina ei ole JK Luunja mängija, lihtsalt olen pisut kursis nende tegemistega.
                Seega ei tasu siin mingisugusest enesekindlusest rääkida kui ise asjast mitte mõhkugi ei tea.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                  tore et luunja vennad ise nii äksi täis.
                  ja kui teil kaotused kipuvad tulema , siis ainult naerdakse teie üle " jutumehed" !
                  üsna huvitavad arvamused siin:
                  ma arvan, et selleks on pisut vara ennustada kes võidab ja kes mitte, avaldage oma arvamusi siis kui hooaeg on käimas.

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
                    aga v6idab 1 koha ikka Haserv ))
                    no selline on minu arvamus. Tean h2sti m6lemaid meeskonnaid ja ka k6iki nende m2ngiaid. Ja miks ma valin Haservi, sest nendel on k6va vene temperament ja iseloom v6istelda viimaseni, mida ei saa 8elda eesti poistest...Selline on v2hemalt minu arvamus, ja ka enda kogemustest 3 liigas.
                    eks ole täna seda vene temperamenti näha ja kuulda kui Tabivere teid kotib

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas leho Vaata postitust
                      eks ole täna seda vene temperamenti näha ja kuulda kui Tabivere teid kotib
                      FC Tabivere-FC Metec 3:3

                      FC Tabivere näitas kohati väga ilusat jalgpalli ja kui sama targalt mängitakse pole aste kõrgemale jõudmine mingiks probleemiks.

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas laurix Vaata postitust
                        FC Tabivere-FC Metec 3:3

                        FC Tabivere näitas kohati väga ilusat jalgpalli ja kui sama targalt mängitakse pole aste kõrgemale jõudmine mingiks probleemiks.

                        Noo kui Metec ka edaspidi sellist taset näitab siis ei ole neil 2-liigas küll asja ja ollakse seal rohkem naerualune kui konkurentsis.

                        Teisel poolajal tehti küll hulgaliselt vahetusi kuid mängupilt läks aina hullemaks ja FC Tabivere hakkas mängu ise kontrollima. Palju ei puudunud kui seis olnuks juba 4:3 Tabivere kasuks kuna pall tabas napilt latti .
                        Tabivere näitas tõesti head klassi

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas leho Vaata postitust
                          Noo kui Metec ka edaspidi sellist taset näitab siis ei ole neil 2-liigas küll asja ja ollakse seal rohkem naerualune kui konkurentsis.

                          Teisel poolajal tehti küll hulgaliselt vahetusi kuid mängupilt läks aina hullemaks ja FC Tabivere hakkas mängu ise kontrollima. Palju ei puudunud kui seis olnuks juba 4:3 Tabivere kasuks kuna pall tabas napilt latti .
                          Tabivere näitas tõesti head klassi
                          2ra unusta ka seda et viimastel minutil ma peaaegu l6in v6iduv2rava. mul oli 2 head v6imalust, yks oli karistusl88gist, kus ma j6udsin pallini enne k6iki esiposti, kuid ei suutnud palli v2ravasse suunata, ja teine pealel88k 16 joone pealt, v2ravasuper t6rje.

                          Kuid mida mina ytlen m2ngust.

                          Tabivere oli kyllaltki hea. Esimene poolaeg 75% m2nguajas meie olime nende poole peal. 1-0 l2ksime juhtima karistusl88gist. siis tabivere sai kingitust-penaltit, millest ma r22kima ei hakka. Kohtunikku otsus, mina ise kui kohtunik ei hakka tema otsust kritiseerima. nii, pooleajal tehti 3-4 vahetus, et siis p6hikooseisu mehed n6rgemate vastu. siis ma ei ta mis seal edasi oli, ma olin riietusruumis puhkamas, siis tulin tagasi seis oli juba 3-2 meteci kasuks. siis 65 minutil tegime veel 4 vahetust, veel p6hikooseisu mehed v2lja, ja siit oligi juba tunne et m2ngivad kaks 4 liiga meeskonda siis l6id nad 3 v2rava, 100% v2ravavahi süü. Edaspidi oli juba m6lemal meeskonnal head v6imalused.
                          Ei saa 8elda et meie olime raudselt parimad. Kuid olen ysna kindel et ametlikus m2ngus kus m2ngivad nende p6hikooseisu mehed meie p6hikooseisu meeste vastu, siis me v6idame 2-3 v2ravavahega minimaalselt.

                          T2nud Tabiverele m2ngu eest!

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas leho Vaata postitust
                            Noo kui Metec ka edaspidi sellist taset näitab siis ei ole neil 2-liigas küll asja ja ollakse seal rohkem naerualune kui konkurentsis.

                            Teisel poolajal tehti küll hulgaliselt vahetusi kuid mängupilt läks aina hullemaks ja FC Tabivere hakkas mängu ise kontrollima. Palju ei puudunud kui seis olnuks juba 4:3 Tabivere kasuks kuna pall tabas napilt latti .
                            Tabivere näitas tõesti head klassi
                            leshiy te ei olnud 75 % meie poole peal!ja teine poolaeg algul läks meil tõesti näpuvahelt ära aga peale 10 minutit teisel poolajal dominseerisime meie kui aus olla ma ei taha kiita!
                            ja tõesti tabivere selle aasta eesmärk on tõusta kolmandasse ilusa jalgpalli mänguga!
                            Leshiy aga teeme uue kohtumise?

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas leho Vaata postitust
                              eks ole täna seda vene temperamenti näha ja kuulda kui Tabivere teid kotib
                              Kuule ag aega tõesti me kotime neid jah !Mis teil viga on ma ei saa aru sõpruskohtumine kõik mängivad rahulikult keegi kedagi ei koti tuleb võit siis tuleb!
                              Aga meie oleme viigi yle rahul !

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
                                Kuule ag aega tõesti me kotime neid jah !Mis teil viga on ma ei saa aru sõpruskohtumine kõik mängivad rahulikult keegi kedagi ei koti tuleb võit siis tuleb!
                                Aga meie oleme viigi yle rahul !
                                noo siin on palju selliseid kes kotivad yksteist

                                meie tegime s6pruskohtumise, kus meeskonnad proovisid oma uusi m2ngijaid ja reserviste. ja yldse et valmistuda ennast hooajaks. Sellistel m2ngudel resultaat pole oluline...kas kaotad v6i v6idad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X