320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3 liiga lõuna 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Zenden Vaata postitust
    25 min. enne mängu lõppu Põltsamaa - Luunja 7:2 (6:1)
    Luunja tuli mängule 9 mehega ...
    haha poolproffid
    Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

    Kommentaar


      Koeru - Elva II 2:1

      Kommentaar


        haserv 3:1 noorus 96

        pinge püsis viimaste minutiteni, kui haserv kolmanda lõi. haserv läks 2:0 ette ning tekitas mitmeid ohtlikke olukordi. esimesel poolajal saime vist aint korra löögile. teine poolaeg oli juba parem mängupilt. saime ka natuke mängida ning tekitasime mitu võimalust. enda värava saime õnnega pooleks karistuslöögist ning peale seda üritasime juba rohkem initsiatiivi võtta. pingutasime lõpuni, kuid jätsime kaitse hooleta ja sealt tuli 3:1. kokkuvõttes väga võitluslik mäng. edu teile teises liigas.
        “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

        Kommentaar


          Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
          Koeru - Elva II 2:1
          TMEV, Elva poisid, kas te peale Otepää ka kellegi vastu head mängu suudate näidata

          Kommentaar


            09.08. 12:00 TÜ Fauna - Liverpool 2:6 Kaagvere st.

            Fauna koduka väitel!

            Kommentaar


              Poisid pesid kevadise häbi maha. Ja põhjalikult, koos valgendajaga. Otepää-Jaani 5:0.

              Kommentaar


                Algselt postitas jethro Vaata postitust
                Poisid pesid kevadise häbi maha. Ja põhjalikult, koos valgendajaga. Otepää-Jaani 5:0.
                Jaani saaabus 11 mehega kohale, nendest sai üks väljakumängija esimese 25 miniga vigastada ja läks väravasse,

                Otepää väravad: Oja, P. Lehismets, Hurt, 2 x Laes

                Kommentaar


                  Algselt postitas Defa Vaata postitust
                  Jaani saaabus 11 mehega kohale, nendest sai üks väljakumängija esimese 25 miniga vigastada ja läks väravasse
                  No ei saa meie vastaste taktikavaliku üle otsustada, mängigu kasvõi rombi

                  Kommentaar


                    Käisime jah Pühajärve ääres pühapäeva veetmas, ütleksin mina selle mängu kohta. 11 meest(poissi) kohal lisaks paar neist poolvigased. Aga vähemalt tulime kohale ja andsime ka tänasel päeval endast parima. Ründes üle poole mängu kolmas väravavaht. Ühesõnaga positiivne tulemus oli saada mitte väga suur pakk. 0:5 siis nagu eespool öeldud. Tänud Otepääle!

                    Kommentaar


                      ja seda ka veel Otepää on kõigile väga kõva pähkel kui neil kõik "vanad kalad" kohal on, nagu täna!

                      Kommentaar


                        Kotkad 4:3 (3:1) Põlva


                        vist jäi nii

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Defa Vaata postitust
                          09.08. 12:00 TÜ Fauna - Liverpool 2:6 Kaagvere st.

                          Fauna koduka väitel!

                          Nii oli ja Liverpool Pub on täiendanud oma ridu,ühe Tulevik U17 mängija näol,kes laksutas kolm ja endise Tulevik II mängija,kes toetas ühe väravaga.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Endine Tulevik II mängija siiski jalga valgeks ei saand vaid väänas hüppeliigese korralikuks palliks. Nii, et ta nüüd vigastusega paar aega väljas.
                            http://www.jktulevik.ee/

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Harrastaja Vaata postitust
                              Endine Tulevik II mängija siiski jalga valgeks ei saand vaid väänas hüppeliigese korralikuks palliks. Nii, et ta nüüd vigastusega paar aega väljas.

                              ok siis anti vale infot
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                                Kotkad 4:3 (3:1) Põlva


                                vist jäi nii
                                kOTKASTE VÄRAVAD: 16'43'56'-Krister Kähr ja 5'- Margus Terras.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X