320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hiiu Pubi Kevadturniir 2009 .. 04. aprill 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Trummi/Olympicu kompott oli ju päris hea
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      #47
      Kuidas Piraaja I ja II mängisid?

      Kommentaar


        #48
        Piraaja 1 aka 2 ei saanud alagrupist edasi ja omas seal viimast kohta.
        Piraaja 2 aka 1 pääses nibin nabin alagrupist edasi (/tänu meile )ja komistas reali otsa...
        said 0-1 pähe..ebaõonn ..viimasel minutil löödi.
        Based in the industrial city of Gelsenkirchen, Schalke are one of the Bundesliga's best-supported clubs.

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas Pitsu Vaata postitust
          Piraaja 1 aka 2 ei saanud alagrupist edasi ja omas seal viimast kohta.
          Piraaja 2 aka 1 pääses nibin nabin alagrupist edasi (/tänu meile )ja komistas reali otsa...
          said 0-1 pähe..ebaõonn ..viimasel minutil löödi.
          Piraaja 2 aka 1 oli teistest peajagu üle, real tegi ühe kontra ja sealt löödi ära - muidu olid pealelöögid 19-2 piraaja kasuks. Ei vedanud lihtsalt.

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas Neth Vaata postitust
            Piraaja 2 aka 1 oli teistest peajagu üle, real tegi ühe kontra ja sealt löödi ära - muidu olid pealelöögid 19-2 piraaja kasuks. Ei vedanud lihtsalt.
            täpselt nii see oligi
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas dareth Vaata postitust
              täpselt nii see oligi
              Nali naljaks. Reaalsus on see, et üks meeskond oli teistest peajagu üle. Igati teenitud turniirivõit Realile - mängiti hoopis teisel tasemel jalgpalli võrreldes ülejäänud meeskondadega.

              Kommentaar


                #52
                Turniiri pärlid tulid loomulikult Loo penaltiseeriatest

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Rain91 Vaata postitust
                  Turniiri pärlid tulid loomulikult Loo penaltiseeriatest
                  Mis mõttes?
                  Parem võita kolmas koht kui kaotada finaalis esimene

                  Kommentaar


                    #54
                    Loo pendla vv oli ju paras kloun... Kahju ainult, et ta Reali vastu oma "matšolikku-olemist" ei näidanud, oleks ehk täislaks old.
                    Muidu tublid

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas Rain91 Vaata postitust
                      Loo pendla vv oli ju paras kloun... Kahju ainult, et ta Reali vastu oma "matšolikku-olemist" ei näidanud, oleks ehk täislaks old.
                      Muidu tublid
                      Mis kloun? Näitas et ta oskab võtta, reali vastu polnud nii kindel , aga muidu tõi palle ära .
                      Parem võita kolmas koht kui kaotada finaalis esimene

                      Kommentaar


                        #56
                        ma ütleks nii,et Rain sa oled ise paras kloun sest Loo väravaht tegi enda tööd. ma ei saa aru miks ta kloun on?
                        E Pluribus unum

                        Kommentaar


                          #57
                          Tema vastu pole mul midagi, kes normaalajal väravs oli. Ma mõtlen toda vv-d, kes penaltiseeriate ajal väravas seisis.

                          Õõtsus nagu noor kask tuule käes, kui väravasuule asus, vastaste suhtes tundus üleolev, kuid kui võrgust välja pidi võtma, läks uuesti Taarat paluma.

                          Samas Realiga võidu penalteid lüües tundus, et tuul vaibus... Käitus kui normaalne inimene.

                          Paras klounaad.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Rain91 Vaata postitust
                            Tema vastu pole mul midagi, kes normaalajal väravs oli. Ma mõtlen toda vv-d, kes penaltiseeriate ajal väravas seisis.

                            Õõtsus nagu noor kask tuule käes, kui väravasuule asus, vastaste suhtes tundus üleolev, kuid kui võrgust välja pidi võtma, läks uuesti Taarat paluma.

                            Samas Realiga võidu penalteid lüües tundus, et tuul vaibus... Käitus kui normaalne inimene.

                            Paras klounaad.
                            Nuh, olingi üleolev , kuna tundsin ennast hästi . Ei läinud Taarat paluma , vaid keskendusin . Reali vastu oli lihtsalt puhas austus poiste vastu keda ma tean ja oli teada et löövad hästi ja ei saa närvi ajada . Teiste vastu sain lööjaid närvi ajada . Kui ei oska kautada siis tuleb foorumis maha teha
                            Parem võita kolmas koht kui kaotada finaalis esimene

                            Kommentaar


                              #59
                              eks see loo väravavaht üks kuri mees ole jah
                              võttis mult parima mängija tiitli ära(((((
                              aga noh, tuleb nii välja, et kui ta neid penalteid seal niipalju tõrjus, siis ei olnud klounaad ju
                              aga muidu hästi rain

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas karl500 Vaata postitust
                                eks see loo väravavaht üks kuri mees ole jah
                                võttis mult parima mängija tiitli ära(((((
                                aga noh, tuleb nii välja, et kui ta neid penalteid seal niipalju tõrjus, siis ei olnud klounaad ju
                                aga muidu hästi rain
                                Nuh , karl ega ma seda ise ei taht , ma võin selle sulle anda .
                                Aga ma vaatan et Karl paneb ikka paremini kui Rain.
                                Parem võita kolmas koht kui kaotada finaalis esimene

                                Kommentaar

                                Working...
                                X