320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Eurolaul 2002

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti Eurolaul 2002

    Varem või hiljem oleks ilmselt see hääletus siia foorumisse tehtud , niisiis milline neist kümnest laulust teile enim meeldis ja võiks põrutada kaugele Eestimaale Eurovisiooni lõppvõistlusele....

    Miks nii irooniline aga seepärast et kahjuks olid kõik laulud inglise keeles.
    1
    I'm falling - Jaanika Vilipo
    0,00%
    0
    Computer Love - Ivetta Kadakas, Ivo Linna,
    0,00%
    0
    A Dream - Maarja Kivi
    0,00%
    0
    What If I Fell - Lea Liitmaa, Jaagup Kreem
    100,00%
    1
    Need A Little nothing - Gerli Padar
    0,00%
    0
    This Is - Hatuna narsavidze, Riina Riistop
    0,00%
    0
    I'll Never Forget - Maarja Tõkke
    0,00%
    0
    Another Country Song - Nightclub Duo & Cowb
    0,00%
    0
    Runaway - Sahlene (SWE)
    0,00%
    0
    U can't - Julia Hillens (GER)
    0,00%
    0
    See kiri siin on all

    #2
    Ma ei vasta sellele teemale, sest kardan, et ei suuda end talitseda ja saan bänni.
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    Kommentaar


      #3
      Aga kus on variant "absoluutselt ei huvita"
      \\"All I know about morality and obligations, I owe to football.\\" Albert Camus

      Kommentaar


        #4
        Absoluutselt ei huvita on see, et sa ei ava seda teemat üldse

        Mina vana eurolaulu jälgja sain suhteliselt suure pettumuse osaliseks.Osalt nagu tekitasid seda kahe välisvokalisti juurde toomine, aga teisalt tuleb ka mainida, et need kaks tõstsid keskmist taset kõvasti.Ütleks nii, et olen näinud "Kaks takti ette" lõppvõistlust,mis on olnud parema tasemega.Kuigi otseselt ei maksaks võrrelda neid ,sest seal hinnati lauljaid ja siin laule.
        OK, minu lemmik oli Lea ja Jass ning kui nad midagi suudavad ette võtta oma esinemisega(olid neile mitte tavapäraselt kramplikud), siis äkki saab see ebaeurolikult kommertsrokklugu äkki edasigi.Aga favoriit ta pole.Väidetavalt on see kantrilugu,Aidem Poti ja rootsi lauljatari lugu või siis Rossi lugu sakslanna esituses(muuseas ,sellises võistluses ma kyll saksalase poolt pole).

        Kommentaar


          #5
          Minu jaoks täiesti null võitlus, vaatasin, lootsin ja pettusin sajaga.

          Kui eelmisel aasta oli Afro-eestlase ja Padari duo selge täht ning nende edukas esinemine minu jaoks päris kindel (nagu ka kunagise Kolme tenori ja Luna, kes küll edais ei saanud), siis sellel aastal polnud ikka mitte kui midagi.

          Loo põhipoint oleks ikka see, et ta meelde jääks - kas siis omapärane või hea refrään. Headel lugudel mõlemad (vt. eelmine aasta ja vana Firefighter), kuid nüüd oli selline võibolla ainult Computer Love, mis on minu üke lemmikuid ja hea oli ka Need A Little nothing Gerli Padari poolt.

          Muidu aga päris vilets.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by Lenin

            Aga kus on variant "absoluutselt ei huvita"
            Tähendab, polli ei saa yle 10ne variandi panna

            Isiklik arvamus: see 16aastane, siis lea ja jass ning sahlene olid sellised et võivad läbi lüüa kyll. Meeldisid. Kibedaks tegi et polnud ühtegi eestikeelset laulu.
            See kiri siin on all

            Kommentaar


              #7
              ei tea ei näinud aga eks see üks paras saast oli

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by Martin

                Loo põhipoint oleks ikka see, et ta meelde jääks - kas siis omapärane või hea refrään. Headel lugudel mõlemad (vt. eelmine aasta ja vana Firefighter), kuid nüüd oli selline võibolla ainult Computer Love, mis on minu üke lemmikuid ja hea oli ka Need A Little nothing Gerli Padari poolt.

                Muidu aga päris vilets.
                Kule Martin sa oled 1 päris saast mees kohe. Ausõna!
                Kui ükski inimolend saab tõsimeeli väita et mingi isegi Belgia eelvooru viimaseks lauluks mittekõlbav Computer- fuckin- Love on sinu lemmik siis mine ausalt pista oma pea jaanalinnu perse sisse!

                OK???
                Hey, Skeezix. You ain't cool. You're fuckin' chili. And chili ain't never been cool.

                Kommentaar


                  #9
                  Ah see aasta on yhed parajad jurad need kõik!

                  Kommentaar


                    #10
                    ma nägin nüüd seda hääletust telekast... oi jumal kui rõvedad lood on... loodaks et neist keegi ei lähe sinna... süda läheb pahaks
                    Pärtel Tomberg

                    isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                    http://www.isepankur.ee
                    info@isepankur.ee

                    Kommentaar


                      #11
                      ...

                      Normid on kõik peale Julia Hillensi

                      Kommentaar


                        #12
                        SAHLENE Pni ära............
                        JEEEEEEEEEEEE
                        JEEEEEEEEEEEEE
                        JEEEEEEEEEEEEEE

                        Kommentaar


                          #13
                          Rootslane võitits

                          Kommentaar


                            #14
                            tits jah.... mina pole ühtgi lugu kuulnud ja arvan et pole erilist viitsimist neid kuulata ka enne maid

                            kas oli hea lugu
                            Pärtel Tomberg

                            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                            http://www.isepankur.ee
                            info@isepankur.ee

                            Kommentaar


                              #15
                              lugu oli ok aga rootslane oli äge

                              Kommentaar

                              Working...
                              X