320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III liiga Ida 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Maardu - Kuusalu: 5-2
    Hästi närviline mäng oli.
    Esimene poolaeg.
    1-0: Esimene värav tuli juba mängu alguses ja suhteliselt keregelt sisse löödud oli ka.
    1-1: Esimese poolaja keskel kuusalu lööb ühe tagasi.
    Maardu lõi siis kohe vastu aga kohtunik vilestas suluseisu. Väga kahtlane otsus.
    1-2: Kuusalu mängija väga ilusti kukkub maardu kastis ja kohtunik määrab penalti. Jälle väga kahtlane otsus. Tuleb tunnistada et Kuusalu riidades on mees kes teenis oma näitleja talendi kasutades 2 kollast kaardi ja ühe penalti enda meeskonna kasuks.
    Teine poolaeg.
    Esimesed 15 minutid oli väga tasavägine mäng. Pärast Kuusalu hakkas mängima rohkem kaitses ja pallurid igal võimalusel veenitasid aega.Maardu samal ajal on mängu tempod tõstnud ja peaegu kolm järjest väravad on selle tulemuseks. 2-2, 3-2, 4-2. Kuusalu ärkas üllesse kui seis oli juba 4-2. Mängu lõppus oli neil kaks head võimalused mis jäid kasutamata. Maardu poistel oli võimalusi rohkem ja nendest kasutasid ära vaid ühe.
    5-2: on siis lõpp seis

    Kommentaar


      Algselt postitas balticsky Vaata postitust
      1-2: Kuusalu mängija väga ilusti kukkub maardu kastis ja kohtunik määrab penalti. Jälle väga kahtlane otsus. Tuleb tunnistada et Kuusalu ridades on mees kes teenis oma näitleja talendi kasutades 2 kollast kaardi ja ühe penalti enda meeskonna kasuks.
      Lihtsalt täpsustuseks - kollaste vääriliselt vigu saanud ja penalti teenija olid erinevad mängijad. Kollased olid minu arust teenitud, kuid jah - penalti ajal puudet ei olnud. Samas oli teie mängija rumalalt jala ette jätnud ja väga lihtne oli üle selle olukorra penaltiks kukkumine. Ise olin ka kindel, et oli penalti, alles hiljem mängijalt kuulsin, et puudet polnud.
      Lisan veel juurde, et ei julgusta omi mängijaid olukordi välja näitlema, kuid selline kukkumine kasti sees on suht mõistlik, kui vastane oma jala alla jätab.

      Mäng oli meie poolt ok 2-1 eduseisuni just - senimaani suudeti taktikast kinni pidada ehk siis ei lastud teil teie kena söödumänguga palle jagada kaitse ja poolkaitse vahele, paraku siis jäeti vahed sisse ja unustati liikumine ära - ju ehmatati millegipärast ise kah eduseisust ära..
      Kokkuvõttes tugevam võttis lõpuks oma tulemuse järgi kindlalt, aga pikka aega suutsime teid närvilistena hoida

      Kommentaar


        Jonn hoidis värava Keila vastu puhtana ning teeb homme oma debüüdi Esiliigas Flora duubli väravas TJK Legioni vastu
        hoiame pöialt ! mäng on 19.30 Wismari staadionil

        Kommentaar


          Tsitaat:
          Algselt postitas balticsky Vaata postitust
          1-2: Kuusalu mängija väga ilusti kukkub maardu kastis ja kohtunik määrab penalti. Jälle väga kahtlane otsus. Tuleb tunnistada et Kuusalu ridades on mees kes teenis oma näitleja talendi kasutades 2 kollast kaardi ja ühe penalti enda meeskonna kasuks.



          Minust käib siis siin jutt, pennal tunnistan oli kukutud lihtsalt, aga kaartide kohapealt mina küll simuleerimist ei näinud, üks tõmmati käega seljatagant teine tuli tagan6t kossi...

          Kommentaar


            Joker 3 - 0 ABB
            i don t like u u don t like me

            Kommentaar


              OT, aga Kotkase väravavahilt siis Flora duubli eest täna ilus nullimäng !
              ja mängu värava skooris teine "kotkas"- Jürgen Pallo

              Kommentaar


                väga meeldiv uudis
                Pavel, ära seikle nüüd!

                Kommentaar


                  Algselt postitas big_fat_boss Vaata postitust
                  Lihtsalt täpsustuseks - kollaste vääriliselt vigu saanud ja penalti teenija olid erinevad mängijad. Kollased olid minu arust teenitud, kuid jah - penalti ajal puudet ei olnud. Samas oli teie mängija rumalalt jala ette jätnud ja väga lihtne oli üle selle olukorra penaltiks kukkumine. Ise olin ka kindel, et oli penalti, alles hiljem mängijalt kuulsin, et puudet polnud.
                  Lisan veel juurde, et ei julgusta omi mängijaid olukordi välja näitlema, kuid selline kukkumine kasti sees on suht mõistlik, kui vastane oma jala alla jätab.

                  Mäng oli meie poolt ok 2-1 eduseisuni just - senimaani suudeti taktikast kinni pidada ehk siis ei lastud teil teie kena söödumänguga palle jagada kaitse ja poolkaitse vahele, paraku siis jäeti vahed sisse ja unustati liikumine ära - ju ehmatati millegipärast ise kah eduseisust ära..
                  Kokkuvõttes tugevam võttis lõpuks oma tulemuse järgi kindlalt, aga pikka aega suutsime teid närvilistena hoida
                  kas see oli siis nr 7 kes teenis penaltit?võib olla ma tõesti eksin.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas joonas14 Vaata postitust
                    Tsitaat:
                    Algselt postitas balticsky Vaata postitust
                    1-2: Kuusalu mängija väga ilusti kukkub maardu kastis ja kohtunik määrab penalti. Jälle väga kahtlane otsus. Tuleb tunnistada et Kuusalu ridades on mees kes teenis oma näitleja talendi kasutades 2 kollast kaardi ja ühe penalti enda meeskonna kasuks.



                    Minust käib siis siin jutt, pennal tunnistan oli kukutud lihtsalt, aga kaartide kohapealt mina küll simuleerimist ei näinud, üks tõmmati käega seljatagant teine tuli tagan6t kossi...
                    Ma mõtlen rohkem seda, et esimesel poolajal kohtunik ei vilestanud sama väärilised rikkumised Maardu vastu. Täpselt sama moodi teie parem äär üritas peatuda meie vasaku poolkaitsjat. Just meie vask pool oli kõige aktiivsem selles mänugus. See on minu isiklik arvamus, et võrreldes Maardu meestega sa näitasid õiguse rikkumise momendi mitu korda paremni.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas balticsky Vaata postitust
                      kas see oli siis nr 7 kes teenis penaltit?võib olla ma tõesti eksin.
                      Jep, nii see oli - 7 teenis pendla, 17 kollased. Ma seda siiski ei näinud küll, et vile oleks ebaühtlane olnud, aga mis seal enam vaielda

                      Kommentaar


                        Algselt postitas big_fat_boss Vaata postitust
                        Jep, nii see oli - 7 teenis pendla, 17 kollased. Ma seda siiski ei näinud küll, et vile oleks ebaühtlane olnud, aga mis seal enam vaielda

                        Ei olnud nr.17 teenis ühe kollase teile ja mina olin nr.7 mina teenisin 2 kollast aga kumbagi ma kindlasti kohe ei teeselnud...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas big_fat_boss Vaata postitust
                          Jep, nii see oli - 7 teenis pendla, 17 kollased. Ma seda siiski ei näinud küll, et vile oleks ebaühtlane olnud, aga mis seal enam vaielda
                          ajasin kõik sassi raisk täname mängu eest!

                          Kommentaar


                            Kuusalu JK Rada- Keskerakonna JK II 01.08 12:00
                            Kesikud tegid päris hea partii atletiku vastu. kuusalu seevastu tabeli viimaste hulgas. Usun, et Kera ei jäta midagi juhuse hooleks.

                            Tallinna JK Kotkad-Tallinna FC Štrommi 01.08 12:00
                            Kotkad tegid Keila vastu väga hea mängu, eriti 1. poolaja. Arvan, et Strommi vastu ei tohiks neil ka probleeme tekkida.

                            Maardu Esteve-Keila JK 02.08 12:00
                            Maardu viimase 6 mängu väravate vahe on 30:6 . Järjest 6 väga selget võitu. Viimati kaotati vaid Atletikule. Kodus on kaotatud üldse vaid 1 mäng. Niiet Keilal saab väga väga raske olema, arvestades veel asjaolu, et poistel on treeninglaagrist jalad paksud.

                            Raasiku FC Joker-Tallinna FC Atletik 02.08 12:00
                            Sellest tuleb põnevuskohtumine, eriti kui kevadel mängiti värvaterohke 4:4. Võib-olla annab murustaadion väikese eelise Jokerile. Ilmselt selle mängu võitja saab ka liiga võitjaks. Ei oska kummalegi eelist anda.

                            JK Loo-FC A&A Kinnisvara 02.08 13:00
                            A&A tegi südika partii Jokeri vastu kevadel. Ehk peaksid nad siiski tugevamad olema.

                            FC Ühinenud Depood-FC ABB 02.08 15:00
                            väga ettearvamatu mäng. Depood on pika palli meeskond. Abb kohta ei oska midagi arvata. Ehk on depood siiski veidi paremad.
                            Keila JK nr 9

                            Kommentaar


                              FC Joker m2ngb siiiski enda kodumänge sportland arenal.

                              Kommentaar


                                ei tea kas JK Loo mängib liigam2nge paremini kui sõpruskohtumisi...aga eile sai loo 15-0 PSK Alexelalt klobida
                                nr 12

                                Kommentaar

                                Working...
                                X