320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III liiga Ida 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas balticsky Vaata postitust
    kes teab , kes teab... mina vähemalt loodan et atletik saab sauna loo käest.
    loodad ehk liigagi palju..
    i don t like u u don t like me

    Kommentaar


      Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
      loodad ehk liigagi palju..
      tõenäoliselt jah, aga kõik on võimalik.

      Kommentaar


        Drago, mina endine kohtunik vaatasin seda mangu, ja utlen niimodi, jalle on suudi kohtunik, sest on kaotus, vadake moni-kord enda peale, kuidas te oppite noored poisid mangida, naad teil otsivad jalad aga mitte palli, ja on hea et teil tuli ainult uks puunane kart, see viilemees viilistab minu meeles 9voi 10 aastaid,jah juhtub moni-kord , et koike ei nae, sest ta on uksi,aga teid on 22+treenerid, ja ma olen tema poolt, ei manginud kegi kaega trahvikastis,raudselt. aga te vaadake, mis teil toimub distsipliniga, aga kohtunik tegi oma tood paris noormalne,habi on see et te nuuttate nagu vaiksed lapsed, et kohtunik on suudi teie kaotuses, teil oli ees 94 minutid.

        Kommentaar


          Algselt postitas maldini1965 Vaata postitust
          Drago, mina endine kohtunik vaatasin seda mangu, ja utlen niimodi, jalle on suudi kohtunik, sest on kaotus, vadake moni-kord enda peale, kuidas te oppite noored poisid mangida, naad teil otsivad jalad aga mitte palli, ja on hea et teil tuli ainult uks puunane kart, see viilemees viilistab minu meeles 9voi 10 aastaid,jah juhtub moni-kord , et koike ei nae, sest ta on uksi,aga teid on 22+treenerid, ja ma olen tema poolt, ei manginud kegi kaega trahvikastis,raudselt. aga te vaadake, mis teil toimub distsipliniga, aga kohtunik tegi oma tood paris noormalne,habi on see et te nuuttate nagu vaiksed lapsed, et kohtunik on suudi teie kaotuses, teil oli ees 94 minutid.
          Tere,
          Ma ei süüdista kohtunikku mängu tulemuses vaid selles, et ta ei suutnud mängu kontrolli all hoida. Kui ka tema kaotab enesevalitsuse, mida peavad siis mängijad veel tegema.
          jah, distsipliiniga on meil probleeme tõesti.
          Loeme teema lõpetatuks.
          Keila JK nr 9

          Kommentaar


            Algselt postitas RoBoS17 Vaata postitust
            seekord oli seis 1-0 pigem sellepärast, et A&A pingutas maksimaalselt lõpuni. väljak oli suhteliselt kitsas, väga palju kummagil võimalusi polnud. kui mõned löögid tulid, siis väravavahid tegid head tööd. A&A lõi suluseisust värava, meie lõime latti. Kodus me võitsime neid 6-1, kuna meil on väljak poole laiem ning võimalusi tekib tunduvalt rohkem. Samuti oli näha, et nad peale 2-3 väravat andsid juba alla. Eile oli hea mäng, põnevust oli ning nende kardetud nr10 saime kinni
            täpsustaks hooaja esimest mängu, mitte me ei andnud alla vaid A&A-l jooksis algusest peale väljakul ainult 10 meest 11 asemel seega 6-1 on igati ootuspärane võiks isegi öelda et parem kui teine mäng kuna sahistastime ära ka korra
            JK LOO aka FC A&A Kinnisvara aka FC Muuga

            Kommentaar


              Kotkad 1-0 ABB
              {9}

              Kommentaar


                Maardu-A&A 9-2
                Kohtunik oli üli sitt ja me ise läksime ka närvi!
                Rohkem ei oska midagi öelda

                Kommentaar


                  Maardu Esteve vs FC A&A Kinnisvara 9:2
                  Mängust niipalju, et mäng vihmaga suurel märjal muruplatsil oli A&A-le selgelt harjumatu. Aga positiivne on selle juures, et midagi suutsime luua. Samas palju praaki lihtsate söötudega. Koosseis oli põhimeeste puudumisel nõrgem.
                  Lisan ka, et Maardu lõi 4tk sulust. Täna kohtunik lihtsalt neid ei vilistanud.

                  Kommentaar


                    Loo - Atletik 1:7

                    Kommentaar


                      Joker - Depoo 2:1

                      Kommentaar


                        Algselt postitas riido Vaata postitust
                        Joker - Depoo 2:1
                        mõneti üllatav skoor,jätsite palju löömata?

                        Kommentaar


                          Keila JK - Keskerakonna JK II 4:2 (1:0)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shazib Vaata postitust
                            Keila JK - Keskerakonna JK II 4:2 (1:0)
                            Keila sai väärt võidu

                            Kommentaar


                              Üpriski pingerohke mäng. Publik sai meeldiva elamuse :P Keila läks penaltist juhtima. Keskerakond lõi 2 vastu ja võttis liidriohjad omale. Meie aga võtsime ennast kokku, tegime kohe peale keskerakonna väravat ilusat söödumängu ja saime 3 väravat. Üks oli jäme väravavahi viga, kui väljalöögi andis ta täpselt meie ründajale jala peale :P

                              Kommentaar


                                Pingerohke mäng jah.
                                Esimene poolaeg iseenesest võrdne mäng. Keila üritas rohkem maast liigutada, KK proovis seevastu hästi kiirelt mängu läbi poolikute ründeliinidele toimetada. Poolaja seis võinuks vabalt ka erakonna kasuks olla.
                                Teise poolaja algus oli keila poolt kohutav. ca 5 min-ga läks erakond 2:1 juhtima. Seejärel sai keila ka mängu uuesti käima ja hakkas meeldival kombel võitlema. treeneri poolt tehtud paar head vahetust tõid edu ning erinevalt mitmest eelmisest mängust realiseeriti sel korral oma võimalused hiilgavalt.
                                väga väärt võit ja annab kindlasti indu järgmisteks mängudeks juurde.
                                Keila JK nr 9

                                Kommentaar

                                Working...
                                X