pakun kotkad ja maardu
320x50 ülemine bänner
Collapse
Teadaanne
Collapse
No announcement yet.
III liiga Ida 2009
Collapse
X
-
Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitustKas keegi kalendri kohta ei oska mingit inffi jagada?
Kommentaar
-
Algselt postitas luque Vaata postitustinffi tean, kuid ei jaga, sest tuleb seal veel palju muudatusi teha.Keila JK nr 9
Kommentaar
-
Algselt postitas jjjjd Vaata postitust1 atletik(tvmk III+Atletik) 2 kotka 3 maardu
Kommentaar
-
III liiga Ida 2009
I voor 11.04 12.00 JK Kotkad - Keila JK Kotka
?-?
11.04 12.00 Esteve - Kuusalu JK Rada Maardu ?-?
12.04 12.00 FC Joker - FC ABB Raasiku PK
?-?
12.04 12.00 JK Loo - FC Štrommi Lasnamäe SPK
?-?
12.04 15.00 FC ÜD - FC A&A Kinnisvara Wismari
?-?
12.04
15.30
FC Atletik - Keskerakonna JK II Maarjamäe
?-?
II voor 16.04 20.00 FC A&A Kinnisvara - JK Loo Loo
?-?
18.04 12.00 FC Štrommi - JK Kotkad Wismari ?-?
18.04 12.00 Keskerakonna JK II - Kuusalu JK Rada Lasnamäe SPK ?-?
19.04 12.00 FC Atletik - FC Joker Maarjamäe ?-?
19.04 17.00 Keila JK - Esteve Keila
?-?
19.04 18.00
FC ABB - FC ÜD Lasnamäe SPK ?-?
III voor 25.04 12.00 JK Kotkad - FC A&A Kinnisvara Kotka ?-?
26.04
12.00
FC Joker - Keskerakonna JK II Raasiku PK ?-?
26.04
12.00
JK Loo - FC ABB Lasnamäe SPK ?-?
26.04
12.00
Esteve - FC Štrommi Maardu ?-?
26.04
17.00
Kuusalu JK Rada - Keila JK Keila
?-?
26.04
15.00
FC ÜD - FC Atletik Wismari ?-?
IV voor 30.04
20.00
FC A&A Kinnisvara - Esteve Loo ?-?
02.05
12.00
Keskerakonna JK II - Keila JK Lasnamäe SPK ?-?
03.05
12.00
FC Joker - FC ÜD Raasiku PK ?-?
03.05 14.30
FC Štrommi - Kuusalu JK Rada Wismari ?-?
03.05 15.30
FC Atletik - JK Loo Maarjamäe ?-?
03.05 18.00
FC ABB - JK Kotkad Lasnamäe SPK ?-?
V voor 09.05
12.00
JK Kotkad - FC Atletik Kotka ?-?
09.05
12.00
Kuusalu JK Rada - FC A&A Kinnisvara Kuusalu KK
?-?
10.05
12.00
JK Loo - FC Joker Lasnamäe SPK ?-?
10.05
12.00
Esteve - FC ABB Maardu ?-?
10.05
14.30
Keila JK - FC Štrommi Keila ?-?
10.05
15.00
FC ÜD - Keskerakonna JK II Wismari ?-?
VI voor 14.05
20.00
FC A&A Kinnisvara - Keila JK Loo ?-?
16.05
12.00
FC Joker - JK Kotkad Raasiku PK ?-?
17.05
14.30
FC Atletik - Esteve Maarjamäe ?-?
17.05
14.30
Keskerakonna JK II - FC Štrommi Lasnamäe SPK ?-?
17.05
17.00
FC ÜD - JK Loo Wismari ?-?
17.05
18.00
FC ABB - Kuusalu JK Rada Lasnamäe SPK ?-?
VII voor 23.05
19.00
JK Kotkad - FC ÜD Kotka ?-?
24.05
15.00
Kuusalu JK Rada - FC Atletik Kuusalu KK ?-?
25.05
12.00
JK Loo - Keskerakonna JK II Lasnamäe SPK ?-?
25.05
12.00
Esteve - FC Joker Maardu ?-?
25.05
12.00
FC Štrommi - FC A&A Kinnisvara Wismari ?-?
24.05
19.00
Keila JK - FC ABB Keila ?-?
VIII voor 30.05
12.00
JK Loo - JK Kotkad Lasnamäe SPK ?-?
31.05
12.00
FC Joker - Kuusalu JK Rada Kuusalu KK ?-?
31.05
13.00
FC Atletik - Keila JK Maarjamäe ?-?
31.05 15.00
FC ÜD - Esteve Wismari ?-?
31.05 15.00
Keskerakonna JK II - FC A&A Kinnisvara Lasnamäe SPK ?-?
31.05 18.00
FC ABB - FC Štrommi Lasnamäe SPK ?-?
IX voor 04.06
20.00
FC A&A Kinnisvara - FC ABB Loo
?-?
06.06 12.00
JK Kotkad - Keskerakonna JK II Kotka ?-?
06.06
12.00
Kuusalu JK Rada - FC ÜD Kuusalu KK ?-?
07.06 12.00
Esteve - JK Loo Maardu ?-?
07.06 14.30
FC Štrommi - FC Atletik Wismari ?-?
07.06 17.00
Keila JK - FC Joker Keila ?-?
X voor 13.06
12.00
JK Kotkad - Esteve Kotka ?-?
14.06
12.00
JK Loo - Kuusalu JK Rada Lasnamäe SPK ?-?
14.06
12.00
FC Joker - FC Štrommi Raasiku PK ?-?
14.06
14.30
Keskerakonna JK II - FC ABB Lasnamäe SPK ?-?
14.06
15.00
FC ÜD - Keila JK Wismari ?-?
14.06
19.30
FC Atletik - FC A&A Kinnisvara Maarjamäe ?-?
XI voor 18.06
20.00
FC A&A Kinnisvara - FC Joker Loo ?-?
20.06
12.00
Kuusalu JK Rada - JK Kotkad Kuusalu KK ?-?
21.06
12.00
Esteve - Keskerakonna JK II Maardu ?-?
21.06
14.30
FC Štrommi - FC ÜD Wismari ?-?
21.06
17.00
Keila JK - JK Loo Keila ?-?
21.06
18.00
FC ABB - FC Atletik Lasnamäe SPK ?-?
XII voor 23.07
20.00
FC A&A Kinnisvara - FC ÜD Loo ?-?
24.07 19.00 Keila JK - JK Kotkad Keila ?-?
25.07 12.00 Kuusalu JK Rada - Esteve Kuusalu KK ?-?
25.07 12.00
Keskerakonna JK II - FC Atletik Lasnamäe SPK ?-?
26.07 14.30
FC Štrommi - JK Loo Wismari ?-?
26.07
18.00
FC ABB - FC Joker Lasnamäe SPK ?-?
XIII voor 01.08
12.00
JK Kotkad - FC Štrommi Kotka ?-?
01.08
12.00
Kuusalu JK Rada - Keskerakonna JK II Kuusalu KK ?-?
02.08 12.00
FC Joker - FC Atletik Raasiku PK ?-?
02.08 12.00
JK Loo - FC A&A Kinnisvara Lasnamäe SPK ?-?
02.08 12.00
Esteve - Keila JK Maardu ?-?
02.08
15.00
FC ÜD - FC ABB Wismari ?-?
XIV voor 06.08
20.00
FC A&A Kinnisvara - JK Kotkad Loo
?-?
09.08
12.00 FC Atletik - FC ÜD Maarjamäe ?-?
09.08 14.30 Keskerakonna JK II - FC Joker Lasnamäe SPK ?-?
09.08 14.30 FC Štrommi - Esteve Wismari ?-?
09.08 17.00 Keila JK - Kuusalu JK Rada Kuusalu KK ?-?
09.08
18.00
FC ABB - JK Loo Lasnamäe SPK ?-?
XV voor 15.08
12.00
JK Kotkad - FC ABB Kotka ?-?
15.08
14.30
Kuusalu JK Rada - FC Štrommi Kuusalu KK ?-?
16.08
12.00
JK Loo - FC Atletik Lasnamäe SPK ?-?
16.08
12.00
Esteve - FC A&A Kinnisvara Maardu ?-?
16.08
14.00
FC ÜD - FC Joker Wismari ?-?
16.08
17.00
Keila JK - Keskerakonna JK II Keila ?-?
XVI voor 22.08
12.00
FC Atletik - JK Kotkad Maarjamäe ?-?
22.08
12.00 Keskerakonna JK II - FC ÜD Lasnamäe SPK ?-?
23.08 12.00 FC Joker - JK Loo Raasiku PK ?-?
23.08 13.00 FC Štrommi - Keila JK Wismari ?-?
23.08 17.00 FC ABB - Esteve Lasnamäe SPK ?-?
25.08
20.00
FC A&A Kinnisvara - Kuusalu JK Rada Loo ?-?
XVII voor 29.08
12.00
JK Kotkad - FC Joker Kotka ?-?
30.08
12.00
JK Loo - FC ÜD Lasnamäe SPK ?-?
30.08
12.00
Esteve - FC Atletik Maardu ?-?
30.08
12.00
Kuusalu JK Rada - FC ABB Kuusalu KK ?-?
30.08
14.30
FC Štrommi - Keskerakonna JK II Wismari ?-?
30.08
17:00
Keila JK - FC A&A Kinnisvara Keila ?-?
XVIII voor 03.09
20.00
FC A&A Kinnisvara - FC Štrommi Loo ?-?
05.09 12.00
Keskerakonna JK II - JK Loo Lasnamäe SPK ?-?
06.09 12.00 FC Joker - Esteve Raasiku PK ?-?
06.09 14.30 FC Atletik - Kuusalu JK Rada Maarjamäe ?-?
06.09 15.00
FC ÜD - JK Kotkad Wismari ?-?
06.09
18.00
FC ABB - Keila JK Lasnamäe SPK ?-?
XIX voor 10.09
20.00
FC A&A Kinnisvara - Keskerakonna JK II Loo ?-?
12.09
12.00
JK Kotkad - JK Loo Kotka ?-?
13.09 12.00
Esteve - FC ÜD Maardu ?-?
13.09 12.00
Kuusalu JK Rada - FC Joker Raasiku PK ?-?
13.09 17.00
Keila JK - FC Atletik Keila ?-?
13.09
17.00
FC Štrommi - FC ABB Wismari ?-?
XX voor 19.09
12.00
FC ÜD - Kuusalu JK Rada Wismari ?-?
19.09
12.00
Keskerakonna JK II - JK Kotkad Lasnamäe SPK ?-?
20.09
12.00
FC Joker - Keila JK Raasiku PK ?-?
20.09
12.00
JK Loo - Esteve Lasnamäe SPK ?-?
20.09
14.30
FC Atletik - FC Štrommi Maarjamäe ?-?
20.09
18.00
FC ABB - FC A&A Kinnisvara Lasnamäe SPK ?-?
XXI voor 26.09
12.00
Esteve - JK Kotkad Maardu ?-?
26.09
12.00
Kuusalu JK Rada - JK Loo Kuusalu KK ?-?
27.09 17.00
Keila JK - FC ÜD Keila ?-?
27.09 14.30
FC Štrommi - FC Joker Wismari ?-?
24.09 20.00
FC A&A Kinnisvara - FC Atletik Loo ?-?
27.09
18.00
FC ABB - Keskerakonna JK II Lasnamäe SPK ?-?
XXII voor 04.10
12.00
JK Kotkad - Kuusalu JK Rada Kotka ?-?
04.10 12.00
FC Joker - FC A&A Kinnisvara Raasiku PK ?-?
04.10 12.00
JK Loo - Keila JK Lasnamäe SPK ?-?
04.10
14.30
FC Atletik - FC ABB Maarjamäe ?-?
04.10 14.30
Keskerakonna JK II - Esteve Lasnamäe SPK ?-?
04.10
15.00
FC ÜD - FC Štrommi Wismari ?-?
Kommentaar
Bottom 300x250
Collapse
Kommentaar