Lehekülg 44, kokku 48 EsimeneEsimene ... 34404142434445464748 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 861 kuni 880, kokku 944
    Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lokomotiv Vaata postitust
    Treener!? vaevalt.. olen vuti fänn ja ilmselgelt näen asju objektiivsemalt kui sina enda fantaasia nägemustes! Mille põhjal sa tuled ütlema et Tartu noored kutid on nõrgavõitu vms kehavõitluses..??? Mine nende mänge vaatama, pigem vilistatakse viga nende kahjuks keha andmises kui seda nende kasuks. Nad on piisavalt tugevad kehaliselt võimekuselt, et mängida meestega võrdselt ja pareminigi.. seda näitab koht liigatabelis ja nende mängutulemused! Miks sa üldse jutustad ja kritiseerid teisi mängijaid, kellel on võimalus erinevalt sinule kusagile ka jõuda jalgpallurina?Sa oled ju mingi amatöörist lohh,kes enda lõbuks vahepeal jalgpalli toksib,mitte ei tee 5 korda nädalas rasket trenni et kusagile jõuda!
    Nonii nüüd on vaid oodata volodja krõbedat vastust!!! Lokole nii palju et olen sinu jutuga nõus aga volodjale pole mõtet kunagi vastu kirjutada, sest vastu tuleb 100% sitta

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    May 2007

Algupärane

Emmaste 1:2 FC Tarvastu

ov. Allik - Klein, Naaris

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Smile

Tammeka SK 10 0-0.Tammeka ründas,SK 10 poolt ohtlikud kontrad.

Eesti koondislane Kasutaja Calva avatar
    Liitus foorumiga
    May 2008

Algupärane

2 vooru mängida ja tabeliseis päris huvitav

viisteist Kasutaja volodja avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lokomotiv Vaata postitust
    Treener!? vaevalt.. olen vuti fänn ja ilmselgelt näen asju objektiivsemalt kui sina enda fantaasia nägemustes! Mille põhjal sa tuled ütlema et Tartu noored kutid on nõrgavõitu vms kehavõitluses..??? Mine nende mänge vaatama, pigem vilistatakse viga nende kahjuks keha andmises kui seda nende kasuks. Nad on piisavalt tugevad kehaliselt võimekuselt, et mängida meestega võrdselt ja pareminigi.. seda näitab koht liigatabelis ja nende mängutulemused! Miks sa üldse jutustad ja kritiseerid teisi mängijaid, kellel on võimalus erinevalt sinule kusagile ka jõuda jalgpallurina?Sa oled ju mingi amatöörist lohh,kes enda lõbuks vahepeal jalgpalli toksib,mitte ei tee 5 korda nädalas rasket trenni et kusagile jõuda!

teevad palju trenni, väga tubli, lihtsalt ma ei pidanud nii palju nädalas end treenima, et kuhugi jõuda ning alati kui tartlastega mängin, siis saavad keha, eluaeg saanud, ainult Rein ei saanud kui ta Santose eest mängis, vot see oli normaalne mängumees ..

aga koht liigatabelis ei näita väga midagi kui nad mängivad teist liigat, siis järelikult nad on suvalised mängijad.. pealegi ma olen väga objektiivne ja isegi amatöörina parem kui suvalised tartlased
    härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

Liitus foorumiga
    Dec 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas gazza Vaata postitust
    Nonii nüüd on vaid oodata volodja krõbedat vastust!!! Lokole nii palju et olen sinu jutuga nõus aga volodjale pole mõtet kunagi vastu kirjutada, sest vastu tuleb 100% sitta

yo kantpea, kuidas emmastes sujub? teed lillekülas trenni ja... edu!

Asjahuviline Kasutaja JKK avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

hea vend oled volodja

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Calva Vaata postitust
    2 vooru mängida ja tabeliseis päris huvitav
    Tabeliseis on ikka väga huvitav , 1 ja 2 on juba teada , aga kes saab 3 kuni 9 kohani ei tea veel

Professionaal Kasutaja kotkas avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tavaline Vaata postitust
    Tabeliseis on ikka väga huvitav , 1 ja 2 on juba teada , aga kes saab 3 kuni 9 kohani ei tea veel
    1 ja 2 ei ole veel selged. Vahe on 4 punkti ja mängus on veel 6 punkti.

Professionaal Kasutaja FootYgod jr. avatar
    Liitus foorumiga
    May 2007

Algupärane

Türi - Sörve 1:1.(0:1).
    Mäng algas Türi survega, mis kiiresti üle läks. Umbes 30 minutil lõi Sörve poolkaitsja nurgalöögijärgses olukorras umbes 25lt meetrilt pommi ristnurka 1:0. Türi nõelas kontratega esimene poolaeg, meil oli palju kasutada standardolukordi.
    Teine poolaeg kulges pigem väikse Türi survega, kuigi meil oli ka päris mitu võimalust, + standarolukordi päris palju. 70 minutil sai Sörve mängija käega mängimise eest teise kollase ja 80 minutil lõid Kesk-Eestikad värava, mille võib kindlasti kirjutada Sörve väravavahi nimele. Pärast seda sai veel üks Sörve mängija punase ja mängu lõpus oli Türi surve juba suur.

Kahju, et siit võitu ei tulnud, muidu oleks tabelis päris palju tõusnud, aga aitäh Türile mängu eest.

Liitus foorumiga
    Dec 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas FootYgod jr. Vaata postitust
    Türi - Sörve 1:1.(0:1).
    Mäng algas Türi survega, mis kiiresti üle läks. Umbes 30 minutil lõi Sörve poolkaitsja nurgalöögijärgses olukorras umbes 25lt meetrilt pommi ristnurka 1:0. Türi nõelas kontratega esimene poolaeg, meil oli palju kasutada standardolukordi.
    Teine poolaeg kulges pigem väikse Türi survega, kuigi meil oli ka päris mitu võimalust, + standarolukordi päris palju. 70 minutil sai Sörve mängija käega mängimise eest teise kollase ja 80 minutil lõid Kesk-Eestikad värava, mille võib kindlasti kirjutada Sörve väravavahi nimele. Pärast seda sai veel üks Sörve mängija punase ja mängu lõpus oli Türi surve juba suur.

Kahju, et siit võitu ei tulnud, muidu oleks tabelis päris palju tõusnud, aga aitäh Türile mängu eest.

te olite lõpus 9-kesi ja surve all ning sul on kurb meel, et siit võitu ei tulnud? teil vedas et punktigi saite ..

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas volodja Vaata postitust
    te olite lõpus 9-kesi ja surve all ning sul on kurb meel, et siit võitu ei tulnud? teil vedas et punktigi saite ..
    Esimene kord kui ma olen volodjaga nõus

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ilmselt oleks õigem öelda, et kuni eemaldamiseni ja suhteliselt rumala väravani olime võidus kinni, peale väravat oli viik juba väärt tulemus. Võitu oleks peale 1-1te tõesti väga optimistlik loota olnud. Eks pidi Türiga ka skoorilisest traditsioonist kinni pidama Kohtunikelt, eriti äärekohtunikelt, väga soliidne vile, kripeldama jääb vast ainult teine kollane käega mängu eest.

Jalgpallifanatt
    Liitus foorumiga
    Nov 2002

Algupärane

kahju, et esimesed liiga eest ära

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

Tänan küsimast, muidu läheb hästi,volodja aga nuh tabelit vaadates väga hästi ei lähe, aga luban, et sinu rõõmuks proovin end parandada!!!

Meeskonnaliige Kasutaja kaigas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

teevad palju trenni, väga tubli, lihtsalt ma ei pidanud nii palju nädalas end treenima, et kuhugi jõuda ning alati kui tartlastega mängin, siis saavad keha, eluaeg saanud, ainult Rein ei saanud kui ta Santose eest mängis, vot see oli normaalne mängumees ..

aga koht liigatabelis ei näita väga midagi kui nad mängivad teist liigat, siis järelikult nad on suvalised mängijad.. pealegi ma olen väga objektiivne ja isegi amatöörina parem kui suvalised tartlased
    Njaa luba kahelda sinu mängu oskuses minu teada pole sa kuhugile jõudnud ju nii et sa oled ise samasugune amatöörist lohh nagu need nö suvalised tartlased....´
    ära kujuta ette endale,et kui sa kuskil hoovis kellegile värava lööd et sa mingi mängija oled

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Apr 2006

Algupärane Jalgpalli mitmevõistlus

Jalgpalli mitmevõistlus

Algus kell 14:00

Toimumisekoht: TÜ staadion (Staadioni 21)

Hind: 20.-/10.-/pealtvaatajatele tasuta

Jalgpalli mitmevõistlus on Eestis seni veel suhteliselt vähetuntud ala. Teadaolevalt korraldasid Eestis sellise võistluse esimesena Järva-Jaani Jalgpalliklubi liikmed, kes viisid läbi 10 alast koosneva võistluse. Selle võistluse kohta saab lugeda ja vaadata pilte.

Fauna jalgpalliklubi korraldatav jalgpalli mitmevõistluses on 6 erinevat ala, mis paneb proovile osalejate osavuse, kiiruse ja jõu.

Mitmevõistlus koosneb järgmistest aladest:

- kauguslöök,

- kõrguslöök,

- ˛ongleerimine,

- triblamine,

- täpsuslöök,

- värava põiklati tabamine.

Eraldi arvestus toimub meeste ja naiste osas.

Meeste ja naiste võitjale on auhinnaks karikas, lisaks auhinnad meeste ja naiste võistluse kolmele parimale. Samuti auhind iga ala võitjale. Võistluse lõpus toimub loosimine kõigi osalejate vahel!

Jalgpalli mitmevõistlus toimub 14. oktoobril algusega kell 14.00 Tartu Ülikooli staadionil (Staadioni tn 21).

Osavõtutasu: 20.-/tudengitele 10.- Osavõtutasudest laekunud raha annetatakse Tartu Koduta Loomade Varjupaigale, kus see läheb mõne hetkel varjupaigas oleva looma steriliseerimiseks. Niimoodi saame aidata neil kiiremini uue kodu leida.

Täpsemat infot ürituse kohta vaata: www.fcfauna.ee

Üritust korraldab MTÜ JK Fauna.

PS! JAGATAKSE KA SOOJA TEED!

Liitus foorumiga
    Dec 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaigas Vaata postitust
    Njaa luba kahelda sinu mängu oskuses minu teada pole sa kuhugile jõudnud ju nii et sa oled ise samasugune amatöörist lohh nagu need nö suvalised tartlased....´
    ära kujuta ette endale,et kui sa kuskil hoovis kellegile värava lööd et sa mingi mängija oled

vale, pealegi väga selgelt on näha, et erinevalt minust ei hiilga sa ka originaalsusega, nii et aitab nüüd sinust

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2008

Algupärane

ei ei ei volodja on jubehea vend! Tema tugev kehamäng,tehnika,lahendamis oskus,platsinägemine,kiirus.. mina ntx jääkski siin tema mängijaoskuseid ette lugema... kahju et sellise potensiaaliga mängija ennast 2 liiga Lääs/Lõuna foorumis raiskab... Kui Tarmo Rüütli siin foorumis käiks oleks volodja Belgia vastu põhis!

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

vale, pealegi väga selgelt on näha, et erinevalt minust ei hiilga sa ka originaalsusega, nii et aitab nüüd sinust
    sa ei hiilga millegi muu kui puhta lolluse ja labadusega siin. suur mees ise, häbi ei ole?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud