320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II liiga Lääne/Lõuna piirkond 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tarvastu 4-2 Fc Metec

    1-0
    1-1
    2-1
    3-1
    4-1
    4-2

    Kommentaar


      Kuradi nendest eksperimentidest piirikohtunikega on kõrini juba. nagu ma näen siin päris mitu inimest sellest juttu ajanud. Väljakukohtunik peab kolme eest tööd tegema. No mõelge...Audi sissevise ja piirikohnutnik näitab sulgu! Täitsa lõpp Kuhu me varsti sellega jõuame. Ei mingit naudingut, kui lihtsalt mängu rikutakse nii lihtsalt.

      Kommentaar


        Kuigi jah, eilset mängu Tarvastu vastu ise kaotasime. Ainult 4. värav oligi sulust ja paar tükki nad veel sulust ei löönud. Tote mäng oli muidu, enam-vähem võrdne. Arvan, et viik oleks võib olla tõenäölisem aga omad vead kaitses...Elu läheb edasi. Jägrmine derby Tammekaga.

        Kommentaar


          Algselt postitas <C>napTak Vaata postitust
          Kuigi jah, eilset mängu Tarvastu vastu ise kaotasime. Ainult 4. värav oligi sulust ja paar tükki nad veel sulust ei löönud. Tote mäng oli muidu, enam-vähem võrdne. Arvan, et viik oleks võib olla tõenäölisem aga omad vead kaitses...Elu läheb edasi. Jägrmine derby Tammekaga.
          Sparta vennad te vingute nagu naised koguaeg, alati on kohtunikud süüdi. Mängige paremini siis pole probleemi.
          Kuri keel on teravam, kui nuga

          Kommentaar


            i ja, i ja, i ja togo zhe mnenija (C) Ia))
            Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

            Kommentaar


              Ma ei ütelnud, et kaotasime kohtunike pärast, loe veel kord minu postitused. Mainisin vaid, et eksperiment võiks olla lõpetatud, sest kasu sellest pole.

              Kommentaar


                ega t6si see ka on...no ei saa panna 2 liigasse kohtunike, kes v6tsid k2tte lippu esimest korda elus...ma ei teadnudki et kui piirikohtunik t6useb lippu ja suunab selle vasakule, t2hendab sulg...minu arust lipp peaks olema ees, yleval, keskel v6i all mis n2itab kes oli sees, no need zestid mida tegid see kord kohtunikud oli ikka t2ielik tsirkus. klounid noh piiri peal. Tarvastu oleks v6inud lyya 3-4 v2ravat piirikohtnuku p2rast kes ei fikseerinud 3-5 meetrit puhtalt sulgu, kuid meie 6nneks v2ravavavht oli tasemel.
                v2ljakukohtunik oli v2ga hea tase.
                seda ka et...l88 Metec oma v2ravav6imalused 2ra, ja tee enda elu lihtsamaks, aga ei...no ei l2he pall v2ravasse...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
                  ega t6si see ka on...no ei saa panna 2 liigasse kohtunike, kes v6tsid k2tte lippu esimest korda elus...ma ei teadnudki et kui piirikohtunik t6useb lippu ja suunab selle vasakule, t2hendab sulg...minu arust lipp peaks olema ees, yleval, keskel v6i all mis n2itab kes oli sees, no need zestid mida tegid see kord kohtunikud oli ikka t2ielik tsirkus. klounid noh piiri peal. Tarvastu oleks v6inud lyya 3-4 v2ravat piirikohtnuku p2rast kes ei fikseerinud 3-5 meetrit puhtalt sulgu, kuid meie 6nneks v2ravavavht oli tasemel.
                  v2ljakukohtunik oli v2ga hea tase.
                  seda ka et...l88 Metec oma v2ravav6imalused 2ra, ja tee enda elu lihtsamaks, aga ei...no ei l2he pall v2ravasse...

                  Pall ei saagi väravasse minna kui lööjaid ei ole Ja kui lööjaid ei ole pole ka tulemust KErge!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas verinevarvas Vaata postitust
                    Pall ei saagi väravasse minna kui lööjaid ei ole Ja kui lööjaid ei ole pole ka tulemust KErge!
                    Õige jutt
                    Kuri keel on teravam, kui nuga

                    Kommentaar


                      Vändra staadion

                      Palun infot Vändra staadioni kohta. Millise jalanõuga kõige parem mängida oleks?

                      Kommentaar


                        Vändras on muruväljak, millele tehti hiljuti hooldus. Kõige parem on mängida vast tavalise muruputsaga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
                          ega t6si see ka on...no ei saa panna 2 liigasse kohtunike, kes v6tsid k2tte lippu esimest korda elus...ma ei teadnudki et kui piirikohtunik t6useb lippu ja suunab selle vasakule, t2hendab sulg...minu arust lipp peaks olema ees, yleval, keskel v6i all mis n2itab kes oli sees, no need zestid mida tegid see kord kohtunikud oli ikka t2ielik tsirkus. klounid noh piiri peal. Tarvastu oleks v6inud lyya 3-4 v2ravat piirikohtnuku p2rast kes ei fikseerinud 3-5 meetrit puhtalt sulgu, kuid meie 6nneks v2ravavavht oli tasemel.
                          v2ljakukohtunik oli v2ga hea tase.
                          seda ka et...l88 Metec oma v2ravav6imalused 2ra, ja tee enda elu lihtsamaks, aga ei...no ei l2he pall v2ravasse...
                          Kõik õige, aga kus need kohtunikuhakatised peaks siis selle lipu kätte võtma? Äärekohtunikud ju meil alates 2 liigast- või on midagi muutunud?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kotkas Vaata postitust
                            Kõik õige, aga kus need kohtunikuhakatised peaks siis selle lipu kätte võtma? Äärekohtunikud ju meil alates 2 liigast- või on midagi muutunud?
                            ma ei tea...las teevad 3 ja 4 liigas ka 22rekohtunike, aga v2iksema raha eest. v2hemalt saavad nad seal harjutada aastake.

                            Kommentaar


                              kurat te tulite siia 2 liigasse siis, mine ja istu oma kolmandas ning ole ükskord juba vait.
                              hakake siis mängima, kui te ise väravaid ei löö siis selles pole kohtunikud süüdi

                              Kommentaar


                                las need kohtunikud ise mängivad 2-3-4 liigas ja las vaatavad, kuidas ei tohi vilistada
                                Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X