320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II liiga Lääne/Lõuna piirkond 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
    Kalevil punane kaart esimese poolaja keskel viimase lootuse vea eest, Metecil punane teise poolaja keskel, teine kollane.
    + metecil polnud korralikult pallipoissegi , lõpus oli see vastaste treener sunnitud ise pallipoisi tööd tegema

    Kommentaar


      meteci kohta veel nii palju et väljak oli ikka jube ,pole ammu juba nii kehval väljakul mängind meenutas natuke rummu dünamo väljakut!!!
      aga küsimus tammeka 2 meestele et kus mängite oma kodumänge kas kunstil või seal samas murul kus metec?

      Kommentaar


        Algselt postitas hunter88 Vaata postitust
        meteci kohta veel nii palju et väljak oli ikka jube ,pole ammu juba nii kehval väljakul mängind meenutas natuke rummu dünamo väljakut!!!
        aga küsimus tammeka 2 meestele et kus mängite oma kodumänge kas kunstil või seal samas murul kus metec?
        hetkel tammeka 2 m2ngib annelinnas kunstmurul. aga nagu ma tean ka nendel on plaanis minna sinna platsile kus m2ngis metec.

        Kommentaar


          Hunter88, sa pole vist Koerus mänginud ka Põltsamaal, ka Jõgevas...jne

          Kommentaar


            No raske on Rummu meeste Vasalemma platsi muidugi üle trumbata.

            Kommentaar


              Algselt postitas <C>napTak Vaata postitust
              Hunter88, sa pole vist Koerus mänginud ka Põltsamaal, ka Jõgevas...jne
              Mäletan, et sel kevadel Jõgevas mängides küll väljaku üle kurta ei saanud. Äkki mõtled Järva-Jaanit? Koeru väljak on minu meelest selline...omamoodi...saepurust jooned, kartulipõllud platsi ääres ja võililled platsil

              Kommentaar


                Algselt postitas <C>napTak Vaata postitust
                Hunter88, sa pole vist Koerus mänginud ka Põltsamaal, ka Jõgevas...jne
                Jõgeva linnastaadion ju täiesti ok. Sa mõtlesid vast seda vana aleviku platsi, kus Jõgeva enne mängis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas krizto Vaata postitust
                  Mäletan, et sel kevadel Jõgevas mängides küll väljaku üle kurta ei saanud. Äkki mõtled Järva-Jaanit? Koeru väljak on minu meelest selline...omamoodi...saepurust jooned, kartulipõllud platsi ääres ja võililled platsil
                  Minu arust Koerus ju täitsa normaalne plats, kõik mängud on saanud seal ära peetud

                  Kommentaar


                    http://www.vorumaateataja.ee/?a=uudised&b=9343 Nii palju siis kasu Võru uest staadionist)))

                    Kommentaar


                      Algselt postitas a12345 Vaata postitust
                      Minu arust Koerus ju täitsa normaalne plats, kõik mängud on saanud seal ära peetud
                      ei öelnudki, et ebanormaalne, ütlesin, et omapärane hea vaheldus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kish Vaata postitust
                        http://www.vorumaateataja.ee/?a=uudised&b=9343 Nii palju siis kasu Võru uest staadionist)))
                        Ärge jamage.
                        Kui kiiresti korda saab? See peaks ühe päeva töö olema.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Roll Vaata postitust
                          Ärge jamage.
                          Kui kiiresti korda saab? See peaks ühe päeva töö olema.
                          keegi ei tea kuna korda saab. Tehakse uuringud selle kohta ja siis võetakse otsus vastu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Reijo34 Vaata postitust
                            keegi ei tea kuna korda saab. Tehakse uuringud selle kohta ja siis võetakse otsus vastu.
                            See tuletab mulle meelde kuidas kasahhid ehitasid endale uhke suure staadioni aga rahvusvahelisi nõudeid mitte arvestades. Ja nüüd nad siis mängivad ainult oma koduliigat seal. Rahvusvahelisi peavad ikka vanal räämas statal.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Reijo34 Vaata postitust
                              keegi ei tea kuna korda saab. Tehakse uuringud selle kohta ja siis võetakse otsus vastu.
                              Rakvere uuel staadionil oli sama probleem, lahenes järgmiseks kevadeks. Tehti igasuguseid toiminguid ja koostöös ka ilmataadiga saadi hakkama.

                              Kommentaar


                                Emmaste - Nõmme 0-1 (0-0)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X