320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti suvepäevad 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Diana Vaata postitust
    Kui oled terve õhtu saanud telefonikõnesid Flora fännidelt stiilis "kõik on veriseeeeeed" ja "tra, rrrräige kaklus tuleb!!!!", ja kui avastad, et on piinlik edaspidi linna peal triibulist särki kanda, kuna osad teadjamad arvavad, et käin ka koos kiilakatega võõrsilmängudel tiblasid ja neegreid otsimas, kellele sahtlisse anda, siis mõtled küll, et peffi kõik, täna mina joon. Jõingi.

    Aga pmst ma peaks vist tõesti Dannari soovitust järgima ja mehele minema.
    Tubli Diana, nii peabki! Kärss likku ja siis on elu ilusam Sa muidugi käskisid mul vaadata, et sa kellelegi sõnumeid saatma ei hakkaks purjakil peaga, aga ma ei suutnud sel telefonil silma peal hoida

    Ja õige, mis sa ikka ootad, kuni keegi sind ära võtab! Ise tuleb mehele minna
    Ajalugu ei õpita, ajalugu tehakse.

    Kommentaar


      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      Nii kallid noormehed. Turule tuli nagu uus neiu Tallinnast, kes reageerib nimele Diana. Neiu on kõhna kehaehituse ja loomulikult tõmmu jumega. Unistab antropoloogiast ja suhte(korralduse)st. Kõigil huvitatutel maksta osavõtutasu 100 krooni minu kätte.

      p.s. seiklejatel ja Ballackil mitte tülitada.

      p.p.s. algul tahtsin nagu uue asemele panna vähekasutatud, aga siis hakkasin mõtlema, et ma ju ei tea seda ja äkki Diana solvuks. Oh küll on raske olla nii empaatiavõimeline mees.
      mis konto nr on? Ja selgitusse läheb ikka "Diana-Tissid" eks?

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        mis konto nr on? Ja selgitusse läheb ikka "Diana-Tissid" eks?
        10010008423012

        Kommentaar


          Dannar, easy money?

          E: ma ei hakka raha kandma, sest siis muutuks asi kuidagi kriminaalseks, eriti sinu jaoks
          AILTON

          Kommentaar


            allikad räägivad, et pangast püütakse Dannarit meeleheitlikult kätte saada, et ta jumala eest rohkem raha arvele ei paneks. Neil lihtsalt ei mahu see raha enam kusagile ära

            Kommentaar


              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              p.s. seiklejatel ja Ballackil mitte tülitada.
              Võid täiesti mureta olla (minu puhul)

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                allikad räägivad, et pangast püütakse Dannarit meeleheitlikult kätte saada, et ta jumala eest rohkem raha arvele ei paneks. Neil lihtsalt ei mahu see raha enam kusagile ära
                Kas Dannar tõesti andis türklastele ka türgikeelse tõlke ja oma konto numbri või? Vaene pank

                Kommentaar


                  Algselt postitas ballack Vaata postitust
                  Kas Dannar tõesti andis türklastele ka türgikeelse tõlke ja oma konto numbri või? Vaene pank
                  Jep ning andis ka ühtedele saarel seiklevatele ka

                  Ma maksin juba raha ära. Ma vist viimane, kes viimasel hetkel veel jõudis.

                  Muideks kas saab nüüd ka pilte peale "werderi, manu, chelsea" fänni oma

                  Steiv, millal selle filmi valmis saad mis sa noortest hommiku filmisid ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust

                    Steiv, millal selle filmi valmis saad mis sa noortest hommiku filmisid ?
                    krt, ma ei mäleta, et mo hommikul oleksin filminud küll aga tegin "noorpaarist" päris palju pilte. ootan huviga, mila kaala foorumisse jõuab ja lingi nendele piltidele annab muidugi oli minu suur fail see, et mõtsin, et teen kellegi teise kaameraga kah pilti. vaatasin, laua peal kellegi oma on. võtsin selle ja klõpsutasin natukene. hommikul muidugi selgus, et see fotokas oli Diana oma

                    Kommentaar


                      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                      krt, ma ei mäleta, et mo hommikul oleksin filminud küll aga tegin noorpaarist päris palju pilte. ootan huviga, mila kaala foorumisse jõuab ja lingi nendele piltidele annab muidugi oli minu suur fail see, et mõtsin, et teen kellegi teise kaameraga kah pilti. vaatasin, laua peal kellegi oma on. võtsin selle ja klõpsutasin natukene. hommikul muidugi selgus, et see fotokas oli Diana oma
                      Tegelt pole see sugugi naljakas teema. Ükskord sattusin ka mina ühel soccerneti olengul ühe neiuga ee käsikäes pildile, mu toonane naine uuris kohe selle peale foorumit ja leidis selle üles. Pärast oli selline tüli, et anna olla.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Tegelt pole see sugugi naljakas teema. Ükskord sattusin ka mina ühel soccerneti olengul ühe neiuga ee käsikäes pildile, mu toonane naine uuris kohe selle peale foorumit ja leidis selle üles. Pärast oli selline tüli, et anna olla.
                        selle vastu aitab ainult üks asi (vähemalt meeste puhul) kui öelda: wasn't me

                        ja kõik on korras

                        Kommentaar


                          Nii hull tüli, et sellest muutuski "toonaseks naiseks"?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Nii hull tüli, et sellest muutuski "toonaseks naiseks"?
                            Ei, selle suutsin ära lappida. Aga toonaseks naiseks muutus asi eelmiste suvepäevade järel, kuna siis viskas mõnel minu joomine üle

                            Kommentaar


                              Saatanlik üritus sellisel juhul. Imelik, et sa veel kohal julged käia

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Saatanlik üritus sellisel juhul. Imelik, et sa veel kohal julged käia
                                Nuffing to lose anymore

                                Kommentaar

                                Working...
                                X